PDA

View Full Version : Колекционерите



pink_champagne
07-07-2007, 17:06
Колекционерите?! Всички сме се сблъсквали поне с един. Или той е може би някой добър приятел или приятелка. И ако има някой все още не знаещ значенито на тази дума ще е добре да обясня май, а?! В случая ще говоря само за момчетата/нищо лично/...но има и такива момичета. Та именно онези момчета с дълите списъци с разни девойки. Тези, който не могат да са просто със една. Или поне не за дълго. Така наречените "свалячи".
Не ви ли се е случвало момичета, някой такъв да си пробва номерата и на вас??!? А вие поддадохте ли се на красивите и изтъркани клишета?
Знам,че форумът е за поблеми и съвети, и също така че темата ми много не е за тука. Но кажете си честно, не познавате ли такива...днес е с една, утре с друга... А ако утре и ти попаднеш в мрежите на някой изпекан сваляч? А ако не дай си боже се влюбиш в него? Може и да не намираш смисъла в това,което пиша,но...ако някой ден това се случи просто си спомни за тези редове тук.. Подобни хора не се влюбват...а и как може.. любов не е за 5 минути... ?!?Просто преди да се хвърлиш в ръцете му се замисли и ти ли искаш да си част от неговата колекция?! Да бъдеш като всички останали глупави и наивни момичета.
"Колекционерите" са хора,които не могат да си примирят с малко. Особено,ако говорим за момчетата../отново нищо лично/ Най-често това са супер яки пичове...такива за които винаги си си мечтала...Но защо по дяволите трябват да използват красотата си?!?
Не искам отговори или коментари...просто искам да дам една истина на света и хората да се вгледат в нея...или най малкото,което е да - да се замислят върху нея.
Благодаря, че прочете това!
P.S.Нищо лично,ако темата ми е четена от именно такива хора!

sexa_na_kompleksa
07-07-2007, 17:30
Мда,мацка,права си ! Много си права ! Явно ти се се сблъскала с такъв "индивид" , за което не трябва да съжаляваш и да се тормозиш - все пак трябва да се "опита" от всичко.Сега си още по-опитна и ще можеш да се поучиш от грешките си.
Успех и за напред внимавай в кого ще се влюбваш ! :wink: :smt006

Presley
07-07-2007, 18:01
Еми да ,има много такива момчета,но има и такива момичета :-D !Аэ не съм попадала на такива...тоест попадала съм,ама на време се усещам.А пък и повечето тиинове са така..след време ,като попораснат им минава. :-D Е някои си остават така эа цял живот,но все някога срещат любовта и влиэат в правия път (доколкото е въэможно) :-D

Manenkoto
07-07-2007, 18:34
мдам има много момчета от тая порода :-s :-s Напълно съм съгласна с написаното от теб! Да се влюбиш в такъв човек си е направо да се вкараш с единя крак в гроба [-X [-X [-X

alkobalko
07-07-2007, 18:38
Имам познат, който беше такъв. Сменяше момичетата като носни кърпички. Но... кротна се, след като дългогодишната приятелка, с която спеше от време на време и е влюбена до лудост в него забременя. И сега вече е семеен с жена на 18 години и прекрасно сладко бебче. И казва, че сега е хиляди пъти по-щастлив, отколкото преди.

pink_champagne
07-07-2007, 20:17
Мда,мацка,права си ! Много си права ! Явно ти се се сблъскала с такъв "индивид" , за което не трябва да съжаляваш и да се тормозиш - все пак трябва да се "опита" от всичко.Сега си още по-опитна и ще можеш да се поучиш от грешките си.
Успех и за напред внимавай в кого ще се влюбваш ! :wink: :smt006

Мерси много за коментара ти, но не съм се влюбвала в "такъв индивид". Просто около мене са прекалено много такива хора.

Coolguy
07-07-2007, 21:27
Първо, не вярвай на всеки който се тупа в гърдите че е плейбой. "Колекционерите" са наистина рядко срещани.

Тъкмо преди минути бях на гости на близък приятел. Показа ми снимки на 2 момичета с които е спал тази седмица. Всяка от двете си имат по един сериозен приятел, с който имат дълга връзка от години. Този мой приятел е "колекционер" както го наричаш. Нова седмица - нови трофеи.

Сигурно и аз също попадам в тази категория. Всеки ден прекарвам част от времето си да заговарям нови момичета, вземам телефони, или направо ... други хубави неща. И се забавлявам с това.

Не виждам нищо лошо в "колекционирането". Аз съм мъж и всеки мъж има вроден стремеж за повече и повече женски тела. Докато се "учех" на тази игра допускам че съм оставил много разплакани девойки, но целта ми оправдава средствата. Вече не разбивам женски сърца, грижа ме е за всяко едно от момичетата с които спя, и се радвам когато и те са щастливи от мимолетните ни сексуални афери.

Всъщност, не "колекционерите" разбиват сърцата ви, а всички други момчета които са толкова объркани, че не знаят какво правят.

ninsy
07-07-2007, 21:51
попадала съм на такъв човек..но тогава бях в прериод в който този един ден щеше да промени много ..и не съжалявам
Но повечето ми приятели взеха че се кротнаха иначе всички едни такива женкари всеки ден с различна..ама вземе че се случи някой гаф та си седнат на дупетата!

07-08-2007, 00:10
Един от тези там както ги наричате разби сърцето на сестра ми после аз разбих неговата глава ама айде.Мноооооого
ги мразя тея а пък ако попадна на жена такава бягам надалеч.
Според мен това е най-тъпото нещо на тази земя немога да разбера смисъла му добре ще изчукаш 100 и кво от това най-много да хванеш някоя болест :smt005

MiMcHeToOo
07-08-2007, 14:14
пф тия па са ми толкоз смешни.. :smt005 ама още по смешни са момичетата които им се връзват.. то на тех си им личи кви са...