PDA

View Full Version : Трябва ли да се комплексирам



07-07-2007, 17:19
Здравейте.Имам проблем и той е следния заеквам.Заеквам мнгоо рядко но пак е претиснително.Трябва ли да се комплексирам от това :-k :?:

Presley
07-07-2007, 17:23
Много тъп въпрос!Щом не си раэвила комплекс,недей и да го правиш.Няма нищо притеснително!Човешко е,не е болка эа умиране!Щом си пуснала темата в раэдел Любов предполагам се притесняваш дали околните представители на противополжният пол биха те харесали...?Естествено,спор д мен това не би спряло някого да бъде с теб...има много по-важни неща.

07-07-2007, 17:23
Колкото повече мислиш за това, толкова повече започваш да заекваш. Тъй че - да не ти пука - щом е рядко, не го мисли.

sexa_na_kompleksa
07-07-2007, 17:25
Няма защо да се комплексираш.Това не е болка за умиране ! Аз имам един приятел,който заеква,но на него това не му пречи,даже изобщо не му пука.Съветвам те и теб така да се държиш - да не ти пука. :wink:

07-07-2007, 17:28
Дати кажа не ми е пука ама като изляза с някое момиче и като почна да заеквам ми става някво тъпо.Вие ако не сте заекващи неможете да го разберете

sexa_na_kompleksa
07-07-2007, 17:35
Дати кажа не ми е пука ама като изляза с някое момиче и като почна да заеквам ми става някво тъпо.Вие ако не сте заекващи неможете да го разберете

Е,да,но поне се опитваме.На мен лично не би ми било проблем,ако вочека до мен има такъв "проблем".Това не е от значение ! Има много по-важни неща ! Ако момичето е харесало характера ти,ще бъде с теб дори и да заекваш,но ако е харесала в теб само външния вид,това може и да се окаже проблем,но пък в този случай не си заслужава да бъдеш с нея :wink: Така че няма от какво да се притесняваш.Но ако за теб това е толкова важно,защо не отидеш на логопет ?

07-07-2007, 17:42
Дати кажа не ми е пука ама като изляза с някое момиче и като почна да заеквам ми става някво тъпо.Вие ако не сте заекващи неможете да го разберете

Е,да,но поне се опитваме.На мен лично не би ми било проблем,ако вочека до мен има такъв "проблем".Това не е от значение ! Има много по-важни неща ! Ако момичето е харесало характера ти,ще бъде с теб дори и да заекваш,но ако е харесала в теб само външния вид,това може и да се окаже проблем,но пък в този случай не си заслужава да бъдеш с нея :wink: Така че няма от какво да се притесняваш.Но ако за теб това е толкова важно,защо не отидеш на логопет ?
Вочека или човека?
ЛогопеТ или логопеД?

Presley
07-07-2007, 17:44
Колкото повече мислиш за това, толкова повече започваш да заекваш. Тъй че - да не ти пука - щом е рядко, не го мисли.
И това е така.Не се вманиячавай.

sexa_na_kompleksa
07-07-2007, 17:53
Дати кажа не ми е пука ама като изляза с някое момиче и като почна да заеквам ми става някво тъпо.Вие ако не сте заекващи неможете да го разберете

Е,да,но поне се опитваме.На мен лично не би ми било проблем,ако вочека до мен има такъв "проблем".Това не е от значение ! Има много по-важни неща ! Ако момичето е харесало характера ти,ще бъде с теб дори и да заекваш,но ако е харесала в теб само външния вид,това може и да се окаже проблем,но пък в този случай не си заслужава да бъдеш с нея :wink: Така че няма от какво да се притесняваш.Но ако за теб това е толкова важно,защо не отидеш на логопет ?
Вочека или човека?
ЛогопеТ или логопеД?

Оф,имам две правописни грешки и кво ?! Голяма работа ! Все пак в тази тема не обсъждаме моята грамотност,а проблема на човека.Аре ако обичаш не флуди !

07-07-2007, 17:53
Твърде голям съм за логопед на 16 години съм а може би не съм нз.Просто исках съвет от някое момиче как стоят нещата не съм някой грозник.Момичетата ми са казвали,че съм мнгоо сладък но аз пак да си попитам.Благодаря на всички който писаха помогнахте ми =D>

sexa_na_kompleksa
07-07-2007, 17:56
Твърде голям съм за логопед на 16 години съм а може би не съм нз.Просто исках съвет от някое момиче как стоят нещата не съм някой грозник.Момичетата ми са казвали,че съм мнгоо сладък но аз пак да си попитам.Благодаря на всички който писаха помогнахте ми =D>

Не знам дали си твърде голям.Посъветвай се със специалист. :wink: Радвам се,че сме помогнали.
Успех ! :smt006

koalka
07-07-2007, 17:58
Естествено, че не трябва да се комплексираш. :wink: Наистина, както казаха по-горе-това е човешко, не си единствения, а и не се забелязва.

Mimka_sweet
07-07-2007, 20:01
Щом настояваш.....

07-07-2007, 20:03
Дати кажа не ми е пука ама като изляза с някое момиче и като почна да заеквам ми става някво тъпо.Вие ако не сте заекващи неможете да го разберете

Е,да,но поне се опитваме.На мен лично не би ми било проблем,ако вочека до мен има такъв "проблем".Това не е от значение ! Има много по-важни неща ! Ако момичето е харесало характера ти,ще бъде с теб дори и да заекваш,но ако е харесала в теб само външния вид,това може и да се окаже проблем,но пък в този случай не си заслужава да бъдеш с нея :wink: Така че няма от какво да се притесняваш.Но ако за теб това е толкова важно,защо не отидеш на логопет ?
Вочека или човека?
ЛогопеТ или логопеД?

Оф,имам две правописни грешки и кво ?! Голяма работа ! Все пак в тази тема не обсъждаме моята грамотност,а проблема на човека.Аре ако обичаш не флуди !
Какво ти става? :shock:

Reed
07-07-2007, 20:06
И ние да ти кажем дали да се комплексираш.Естествено,че не...ама

Щом настояваш.....
:-D

~MoNiTo~
07-07-2007, 20:10
Твърде голям съм за логопед на 16 години съм а може би не съм нз.Просто исках съвет от някое момиче как стоят нещата не съм някой грозник.Момичетата ми са казвали,че съм мнгоо сладък но аз пак да си попитам.Благодаря на всички който писаха помогнахте ми =D>

Според мен няма нищо лошо в това да заекваш, даже в някои случаи ми допада много и е супер сладко! :roll: Няма смисъл да се комплексираш, напротив, щом са ти казвали че си сладък, явно няма причина за притеснения! :wink:
Аз познавам един човек (т.е не се познаваме..абе сложно е) който заеква и съм забелязала че на никой не му е проблем! Дори момичетата го заглеждат и няма никфи комплекси, притеснения и прочите! Така че споко :wink: (са остава и да се окажеш същия човек и става веселото 8-[ )

Coolguy
07-07-2007, 21:43
Имах жесток говорен проблем. В някои моменти не можех да кажа нито една дума и имах адски комплекси.

С придобиването на увереност изчезна. Сега говоря абсолютно безпроблемно, силно, плътно и обожавам гласа си когато разговарям с момичета.

Не се занимавай с логопеди и лечения (те само ще те комплексират допълнително), вместо това спри да мислиш за това като за проблем, въобще не мисли че го имаш, натрупай самочувствие и ще изчезне.

Успех пич

07-08-2007, 05:46
Мерси много пак :)

Призрачна
07-08-2007, 06:43
Дати кажа не ми е пука ама като изляза с някое момиче и като почна да заеквам ми става някво тъпо.Вие ако не сте заекващи неможете да го разберете

Имам познат ... той също заеква , но това не е пречка да ходи с най-хубавото момиче в квартала ... :))

Manenkoto
07-08-2007, 11:48
Дати кажа не ми е пука ама като изляза с някое момиче и като почна да заеквам ми става някво тъпо.Вие ако не сте заекващи неможете да го разберете

Имам познат ... той също заеква , но това не е пречка да ходи с най-хубавото момиче в квартала ... :))

И аз имам такъв познат! Та т'ва вобще не си е пречка и не трябва да те притеснява даже понякога е сладко :roll: :wink:

pink_champagne
07-08-2007, 12:52
А ти изобщо знаеш ли какво е комплекс?!?