PDA

View Full Version : как да му кажа



объркана
07-07-2007, 18:01
здр на вси4ки знам 4е не е моя работа но се отнася до моя брат разбрах 4е жена му,коята е като моя сестра му изневерява.Какво да правя неискам брат ми да е боклука в цялата история да замъл4а или да му кажа........трудно ми е но невиждам друг изход,аз давам живота си за него все пак ми е брат,но нестава тая да го прави на боклук.моля помогнете ми.КАК ДА ПОСТЪПЯ И КАК БИХТЕ ПОСТЪПИЛИ ВИЯ АКО СТЕ В МОЕТО ПОЛОЖЕНИЕ

Presley
07-07-2007, 18:04
Сложна работа...!Кофти е ,эащото жена му ти е приятелка.Но пък,както се каэва :Кръв на вода не става!Според мен е по-добре да му кажеш,колкото и да ти е трудно.Брат ти е,виждаш как го правят на глупак ....кажи му го.Ако бях в твоето положение,бих му каэала.

koalka
07-07-2007, 18:05
Първо говори с приятелката на брат ти.Кажи й да му каже, защото е много подло така да го лъже.А ако продължи-ти му кажи.Вярно, че това си е между тях и не трябва да му се бъркаш, но аз лично не бих издържала да гледам как лъжат брат ми.

sexa_na_kompleksa
07-07-2007, 18:06
Еми аз на твое място бих му казала.Ако приятеля ми ми изневеряваше,бих искала да знам,а не да седя в неведение.Седни и поговори с него.Опипай първо почвата.Питай го как седят нещата между тях,всичко ли е ОК и после му кажи - абе така и така ... имам подозрения,че те лъже ... Но се опитай колкото се можеш да смекчиш нещата някак си. :-k Не знам .... Не съм изпадала в такава ситуация ... :-k
Успех !

kukumiavka
07-07-2007, 18:08
az na tvoe mqsto bih mu kazala,mn e gadno da vijda6 kak nqkoe momi4e(makar i tvoq priqtelka)pravi brat ti na bokluk.obmisli situaciqta,no vse pak e po-dobre da mu kaje6.USPEH :smt006

_cherry_
07-07-2007, 18:09
аз също имам брат и ако така постъпват с него бих му казала O:)

Manenkoto
07-07-2007, 18:15
Аз на твое място бих му казала но 1 бих поговорила с невестата да видим ко ше каже тя и ако се направи на приятно расеяна ще му кажа! Под обре е да знае никой не обича да бъде лъган :?

alkobalko
07-07-2007, 18:44
Бих се опитала да поговоря нея. Но ако това няма успех, не бих се поколебала да му кажа.

pink_champagne
07-07-2007, 19:05
Наистина ще е по-добре,ако първо поговориш със "любимата" му. Кажи и,че знаеш какво става и че ако тя не му каже ти ще го направиш. И не се колебай много,побързай преди да е станало прекалено късно!

blqblq_f
07-07-2007, 19:06
аз бих му казала, защото по този начин заблуждаваш и брат ти и неговата любима... :roll: щом му изневерява значи се разиграва с него ... едва ли би искала това за брат ти :-k но преди това говори и с двамата по-деликатно :| успех :wink:

BeBsItO
07-07-2007, 19:20
kaji 1 vo na jena mu, i ako tq ne mu kaje sama, po dobre ti mu kaji. za6toto kvoto i da e verno 4e ne si struva da mu razbiva6 semeistvoto no kakto e tragnalo...ako sega ne se opravqt ne6tata to rano ili kanso 6et se razbie ....... i samo.....

hahahha
07-07-2007, 19:26
awe az nqqm brat imam sestra ama ako taka napravqtt s neqq hora ubivam.......kazvai mu vednaga nqq kvo da se 4udi66 a onaqq djofra vednaga da i tegli66 edna maina tq za kva sa ima xaxaxaxa digni i edin stra6en skandal napravi q za dve stotinki az taka bih napravila na tvoe mqsto