PDA

View Full Version : vqrvate li na polovinkite vi kogato sa dale4e



07-07-2007, 18:10
za tezi koito sa im dale4e gadjetata - vqrvate li im ???4e primerno rabotqt nqkade - na moreto , na brigada , v 4ujbina primerno za 3 4 5 meseca i ni6to nqma da pravqt ? pobarkvate li gi s vaprosi kato vi se obadqt ? ili se doverqvate ??? :smt010 :smt010

sexa_na_kompleksa
07-07-2007, 18:16
Моя работи в друго населено място и му имам доверие.Не се виждаме за по 2-3 седмици,но аз много държа на него и му вярвам ! Не го разпитвам много много,защото виждам,че не му е много приятно да говори за работата си,пък и като не сме се виждали толкова много време,като се видиме не можеме да се нарадваме един на друг и не говориме кой знай колко много :-) Така е по-сладко - като не се виждаме много често,пък и така няма да си омръзнеме толкова бързо.
А ако с твеото момче държите един на друг много, това няма да ви е проблем и така дори любовта ви може да стане по-силна. :wink: Не се притеснявай ! :wink:

flowerlina
07-07-2007, 18:23
Ние с мойто сме си от различни градове и се виждаме не много често,но му имам пълна вяра,както и той на мен :-D

Manenkoto
07-07-2007, 18:25
Ние с мойто сме си от различни градове и се виждаме не много честоно му имам пълна вяра,както и той на мен :-D


хехехе и аз съм така :roll:

alkobalko
07-07-2007, 18:43
Ние не сме разделени, но дори и д бяхме, пак бих му имала доверие.

Слънчево момиче
07-07-2007, 19:50
Имам му доверие..но нямам доверие на Съдбата :twisted: Малко ми е кофти тая седмица,когато е далеч от мен и имам чувството,че хич не се сеща за мен..но от др страна все забравям навика му да не си взима джиесема с него.

fillis
07-07-2007, 20:18
mi ko da ti kaja saq moeto gadje e na more i dosta vreme nema da go vidq i az mn 4esto si zadavam vaprosa dali mi izneveravq ili ne dali me obi4a dali mu lipsvam abe qsmo mi e ko ti e.No 6tom ste zaedno i 6tom ti se obajda moje da mu varva6 ,no ako toi /tq ti e dal/a varmojnost o6te ot predi towa da se samnqva6 imai si edno na um! :)

Mimka_sweet
07-07-2007, 20:40
Да :smt016

koalka
07-08-2007, 06:56
Ако не му вярвам, за къде сме...
Ние не сме били толкова далече един от друг, но все пак и не толкова далече все пак е възможно да направи нещо, нищо не му пречи, но вярвам, че това няма се случи и му имам пълно доверие.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-08-2007, 11:03
mda :) na segashniq mi mu imam cqloto doverie na sveta.. znam 4e ne bi napravil neshto s koeto da me narani ... sega sme razdeleni za 2 meseca :( poneje ne sum si vkushti .. no.. nadqvam se 4e vsi4ko shte e ok kato si doida :)