PDA

View Full Version : Moderated: Искам да надебелея и да спра да раста на височина



Fashion_Style
07-07-2007, 18:11
Ако някой знае нещо по въпроса да помогне!

Пробрема ми е следният: По принцип когато човек яде МНОГО той дебелее!!!Но при мен не е така, напротив - ям през половин - един час и ям по доста.Но въпреки това пак не мога да надебелея!!!И още по зле когато ям не само че немога да надебелея а и ставам по висок.Т.Е когато ям не дебелея а раста нагоре :( Повечето хора ще си помислят че съм луд като изкам да надебелея, но не е така НЕ СЪМ ЛУД.Изкам да надебелея и да спра да ставам все по висок и по висок.

Като казвам че изкам да надебелея, това не означава че изкам да стана някой мазен кюфтак :D а да спра да раста на горе и да натрупам малко месце :D Ако някой може да помогне ще съм радостен

Modetayed by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

sexa_na_kompleksa
07-07-2007, 18:37
Еми то това си зависи от гените ти.И аз постянно ям, и то все калорични неща,но нищо не ми се лепи.
Започни да ходиш на фитнес.Така ще натрупаш мускули и няма да ти личи,че си слаб.А за разстежа не знам как можеш да го спреш и дали изобщо е възможно,но отбягвай да играеш волейбол,баскетбол и да плуваш.
Но ти защо не искаш да ставаш висок?Аз харесвам високи мъже. :smt007

Fashion_Style
07-07-2007, 18:46
Ами да аз по принцип точно заради фитнеса изкам да надебелея

Щото не може да натрупаш мусколна маса като няма "месце" което да се превърне в мускол

Апак за височината:Ами на 14 сам и сам 178 - това не ми харесва на мен.Поне малко по- нисък да бях.
П.П Ами добре е че харесваш високи момчета но ти си заета :( :D

Слънчево момиче
07-07-2007, 19:35
Моя е 188-190санта,а аз едва 165 ! Я споко,добре ти е височинката.
Колкото до честото хапване..то води до напълняване при заседнал живот.Аз останах с впечатлението,че ти спортуваш доста активно,така че всичко което поглъщаш се изгаря много бързо от организма.Това обаче не означава,че да спреш да спортуваш,това би било глупаво.Освен това момчетата почват да трупат "месце" едва около 14-15 си година така че ти сега навлизаш в този период.До около две години определено ще си имаш и месце,и мускули.Един мой близък приятел/израснали сме заедно затова знам със сигурност/ беше абсолютна "щека".През целият си живот не е имал ден без да спортува активно-независимо дали става дума за гонениците ни на 6-10 годинки,или фрийръна,който е последната му мания/преди това баше колелото/.Та откъм 15та си година вече почна да трупа мускули/сега е на 17г/ и да си кажа честно почти забравих какъв слабичък беше,пък и с повечето ми приятели/понеже те се момчета,с тях израстнах/ историята е почти идентична-сега всички от тях,които се занимават със спорт са яки върлини,които могат и с една ръка да ме повдигнат.Продължавай в същия дух с активния живот и съм сигурна,че и ти ще успееш да се оформеш добре,без да прибягваш до смахнати диети.Но щом искяш да подсилиш организма с цел мускули яж храни богати на въглехидрати и белтъци-плодове,зеленчуци,месо и забрави за чипсовете,полуфабрикатите, кексчетата и т.н. като междинно ядене-те НЕ помагат!Успех!

maroon
07-07-2007, 20:41
hodi na fitness i qko 6tangi - da si vijdal visok 6tangist? :wink: :P :P :P :P :P

KaTinCeTy
07-07-2007, 20:56
Kakvo si se zapritesnqval tolkova, ne si 4ak tolkova visok, a i tova 4e rastej tolkova intenzivno si e ot vuzrastta. Radvai se, 4e sega rastej intenzivno, za6toto sled nqkolko godini nqma da e taka. A za da stane6 po-pulen hodi na fitnes i ponatrupai malko muskulna masa. :wink:

07-07-2007, 21:55
Има хапчета за напълняване обаче се консултирай с някого защото аз не знам много по въпроса...Не съм сигурна за действието им-ако само увеличават апетита няма да ти помогне...А ако се храниш с пици дюнери и такива неща ще надебелееш а и в тях няма много полезни съставки които да са благосклонни към растежаа и изобщо към организма.За това можеш да си хапваш нездравословно докато натрупаш достатъчно килограми ии после ги спираш :)

Fashion_Style
07-08-2007, 15:54
Ок мерси на всички :-) Помогнахте ми доста :-)