PDA

View Full Version : Бърз растеж на косата



(:DaIaNa:)
07-07-2007, 18:12
Моля ви даите ми някакъв савет какво трябва да използвам за да ми порастне по-бързо косата.. Хининовата вода помага ли ??? Благодаря ви предварително :roll:

sexi_ladi
07-07-2007, 18:58
emi s 1 duma malko e gadno i smardq6to no ima 1 maska s gaz mas i ocet sedi6 1 2 4asa posle se mie6 6 7 pati sas sapun i kosata stava neveroqtna malko miri6e no raste i zazdravqva :smt019

ultra
07-07-2007, 19:05
На всяко миене на косата си слагай ампули за подхранване на косата :) има ефект.

paola_Rey
07-07-2007, 19:11
li4no na men xininovata voda mi pomaga i ima6e nekva maska s gaz ocet i o6te ne6to ama tq po gore e spomenata :mrgreen:

07-07-2007, 19:41
Аз пък тая маска я знам във вариянта "Газ,Маз и Урина" ,но от газта много мирише косата , а и ме е гнус да си сложа урина по косата дори и да си е моята :oops: Не съм ги изпробвала тея работи ,но майка ми навремето се е мазала с такива работи и казва ,че косата ставала много хубава,но дали.. :smt012 .Иначе хининовата вода има ефект от зимата я използвам : имах бретон (такъв над веждите) и като почнах да я ползвам сега бритончето ми вече си е слято със косата,но като се има в предвид ,че Май месец се постригвах и ми правиха А-симетричен бритон ...(такъвз на една страна) ,а сега пак е с косата ми O:) Обаче лично на мен много ми се омазнява косата от тая водица свещенна и я мия през ден и още нещо бяха ми казали ,че от редовно миене косата расте незнам дали си внушавам обаче май наистина е така,но пък други ми казаха ,че само се разваляла и незнам кво да прая :smt017 Е и без тва аз ако не си я измия поне през ден не мога.. И така кратко и ясно ,че много се улях - ХИНИНОВАТА ВОДА ПОМАГА :lol:

Exothermic
07-07-2007, 20:15
дам хининовата вода руллз

LeVsKaRcHeT0
07-07-2007, 20:51
даа хининова вода рулззз...Аз днеска си купих 1на тубичка.Мислех,че е по-скъпа,а тя 1 лв...А искам да ВИ питам ако я ползвам повече от 2 пъти на седмица какви проблеми могат да се появят ?

belerofone
07-07-2007, 21:23
даа хининова вода рулззз...Аз днеска си купих 1на тубичка.Мислех,че е по-скъпа,а тя 1 лв...А искам да ВИ питам ако я ползвам повече от 2 пъти на седмица какви проблеми могат да се появят ?

Проблеми не може де причин дори ако у ползваш всеки ден...Казвам го от опит...
Това което аз ще ти препоръча се нарича АД3Е или т.нар тривитаминол...Стана много популярен напоследък...Това е комбинация от три витамина А Д и Е...По-принцип се дава на животните за да имат здрава и дълга козина...Въпросното нещо е супер ефективно но на косата се маже...Не се бие подкожно както при животните...Ка не те устройва , че е за животни просто си купи трите витамина отделно и си намажи корените и върховете на косата с комбинацията...Косата става лъскава , регулира се омазняването и почва ненормален растеж...Аз съм момче и косата ми расте много бързо \ преди тривитаминола по 2 см. на месец \ сега е по 3 до 4 см коета е много...
Във вет.аптеките е около 4.50 лв. за 100мл.

07-07-2007, 21:28
ami na men mn mi se omaznqva kosata ot hininovata voda,i hininov 6ampoan polzvah,no i s nego be6e sa6toto naprao stav6e ujasna :smt011
za toq trivitaminol mn se 4udq,ama ne6to o6te ne moga da se re6a da i go vzema [-(
ina4e az i slagam po vednaj v sedmicata bademovo maslo,no za rastej nz dali ima nqkakav efekt :-k
po princip sum 4uvala,4e podhranva kosata,no specialno za rastej nz... :wink:

07-07-2007, 21:49
даа хининова вода рулззз...Аз днеска си купих 1на тубичка.Мислех,че е по-скъпа,а тя 1 лв...А искам да ВИ питам ако я ползвам повече от 2 пъти на седмица какви проблеми могат да се появят ?

Проблеми не може де причин дори ако у ползваш всеки ден...Казвам го от опит...
Това което аз ще ти препоръча се нарича АД3Е или т.нар тривитаминол...Стана много популярен напоследък...Това е комбинация от три витамина А Д и Е...По-принцип се дава на животните за да имат здрава и дълга козина...Въпросното нещо е супер ефективно но на косата се маже...Не се бие подкожно както при животните...Ка не те устройва , че е за животни просто си купи трите витамина отделно и си намажи корените и върховете на косата с комбинацията...Косата става лъскава , регулира се омазняването и почва ненормален растеж...Аз съм момче и косата ми расте много бързо \ преди тривитаминола по 2 см. на месец \ сега е по 3 до 4 см коета е много...
Във вет.аптеките е около 4.50 лв. за 100мл.

може ли да ми кажеш травитаминола от обикновена аптека ли си го взимаш?Доколкото знам май само във ветеринарните го има.Аа витамините по отделно във вид на амлули ли са?Много ще съм ти благодарна ако ми дадеш малко инфо!

Keira
07-07-2007, 22:15
Да не пускам друга тема ще питам тук :) Вие откъде си я взимате тая хининова вода , защото аз се навих да я пробвам ама се чудя от къде да си я взема ... от аптека ли 8-[

belerofone
07-07-2007, 23:02
даа хининова вода рулззз...Аз днеска си купих 1на тубичка.Мислех,че е по-скъпа,а тя 1 лв...А искам да ВИ питам ако я ползвам повече от 2 пъти на седмица какви проблеми могат да се появят ?

Проблеми не може де причин дори ако у ползваш всеки ден...Казвам го от опит...
Това което аз ще ти препоръча се нарича АД3Е или т.нар тривитаминол...Стана много популярен напоследък...Това е комбинация от три витамина А Д и Е...По-принцип се дава на животните за да имат здрава и дълга козина...Въпросното нещо е супер ефективно но на косата се маже...Не се бие подкожно както при животните...Ка не те устройва , че е за животни просто си купи трите витамина отделно и си намажи корените и върховете на косата с комбинацията...Косата става лъскава , регулира се омазняването и почва ненормален растеж...Аз съм момче и косата ми расте много бързо \ преди тривитаминола по 2 см. на месец \ сега е по 3 до 4 см коета е много...
Във вет.аптеките е около 4.50 лв. за 100мл.

може ли да ми кажеш травитаминола от обикновена аптека ли си го взимаш?Доколкото знам май само във ветеринарните го има.Аа витамините по отделно във вид на амлули ли са?Много ще съм ти благодарна ако ми дадеш малко инфо!

Тривитаминола си го вземаш от вет аптека или зоомагазин...Цена макс до 5лв за 100 мл.
Колкото до капсулите до сега съм си вземал витамин А и е на капсули...Защото косата ми беше решила да се скубе без причина понеже беше дълга....
Има още едно нещо което знам че помага за нокти и коса...нарича се БИОТИН но не съм сигурен дали в БГ ще има в чисат форма...Моя си го купих от франция....пиеш го веднъж и нямаш грижи повече....

(:DaIaNa:)
07-08-2007, 07:10
Да не пускам друга тема ще питам тук :) Вие откъде си я купувате хининовата вода , защото аз се навих да я пробвам ама се чудя от къде да си я взема ... от аптека ли 8-[

Ми попринцип аз съм си купувала Хининова вода от аптеката .... :)

namina
07-08-2007, 07:22
а пък мойта си е хубава мека и пухкава :smt016 :smt016 и си расте мн.... \:D/ :smt016 :smt016 :smt016

lunnoto_momi4e
07-08-2007, 07:34
Аз съм си а хининова вода все още и съм пробвала с аспирин в шампоана и си има ефекта,мн бурзо почна да ми расте косата.Слагаш 1 аспирин за 150милилитра шампоан и съответно 2 аспирина за 300 и т.н.

07-08-2007, 09:15
Аз съм си а хининова вода все още и съм пробвала с аспирин в шампоана и си има ефекта,мн бурзо почна да ми расте косата.Слагаш 1 аспирин за 150милилитра шампоан и съответно 2 аспирина за 300 и т.н.Е да ама натрушава ли се и наистина ли има такъв поразителен ефект :shock: Ами шампоана не се ли разваля ... А относно тривитаминола много се чудя дали да си го купя тва нещу и май се навих :-D

07-08-2007, 11:27
ami ot bademovoto maslo raste li kosata ili kvo stava 8-[

07-08-2007, 11:31
Моето е на Икаров и там пишеше ,че стимулира разтежа на косата ,но аз отдавна го свърших..намазах все два пъти и то свърши..беше до там :-D

07-08-2007, 11:49
ami ot bademovoto maslo raste li kosata ili kvo stava 8-[
mai samo podhranva :-k

Presley
07-08-2007, 11:59
Тцтцтцт аэ пък имам точно обратния проблем-косата ми расте ПРЕКАЛЕНО бърэо :-D

07-08-2007, 12:05
Тцтцтцт аэ пък имам точно обратния проблем-косата ми расте ПРЕКАЛЕНО бърэо :-D :shock: :shock: :shock: И тва проблем ли го наричаШ :shock: :shock: :shock:
Завиждам тиИиИиИи :-D

Presley
07-08-2007, 12:42
Тцтцтцт аэ пък имам точно обратния проблем-косата ми расте ПРЕКАЛЕНО бърэо :-D :shock: :shock: :shock: И тва проблем ли го наричаШ :shock: :shock: :shock:
Завиждам тиИиИиИи :-D
Ами проблем е :-D !Първо-драэня се ,като расте толкова бърэо :-D и второ кичурите ми трябва да ги правя на 1 месец...корените ми стават огромни..
Абе всеки с проблемите си :-D

namina
07-08-2007, 12:45
Тцтцтцт аэ пък имам точно обратния проблем-косата ми расте ПРЕКАЛЕНО бърэо :-D

и аз съм така :-D :smt016 :smt016 :smt016 :smt016 :smt016

07-08-2007, 13:48
даа хининова вода рулззз...Аз днеска си купих 1на тубичка.Мислех,че е по-скъпа,а тя 1 лв...А искам да ВИ питам ако я ползвам повече от 2 пъти на седмица какви проблеми могат да се появят ?

Проблеми не може де причин дори ако у ползваш всеки ден...Казвам го от опит...
Това което аз ще ти препоръча се нарича АД3Е или т.нар тривитаминол...Стана много популярен напоследък...Това е комбинация от три витамина А Д и Е...По-принцип се дава на животните за да имат здрава и дълга козина...Въпросното нещо е супер ефективно но на косата се маже...Не се бие подкожно както при животните...Ка не те устройва , че е за животни просто си купи трите витамина отделно и си намажи корените и върховете на косата с комбинацията...Косата става лъскава , регулира се омазняването и почва ненормален растеж...Аз съм момче и косата ми расте много бързо \ преди тривитаминола по 2 см. на месец \ сега е по 3 до 4 см коета е много...
Във вет.аптеките е около 4.50 лв. за 100мл.

може ли да ми кажеш травитаминола от обикновена аптека ли си го взимаш?Доколкото знам май само във ветеринарните го има.Аа витамините по отделно във вид на амлули ли са?Много ще съм ти благодарна ако ми дадеш малко инфо!

Тривитаминола си го вземаш от вет аптека или зоомагазин...Цена макс до 5лв за 100 мл.
Колкото до капсулите до сега съм си вземал витамин А и е на капсули...Защото косата ми беше решила да се скубе без причина понеже беше дълга....
Има още едно нещо което знам че помага за нокти и коса...нарича се БИОТИН но не съм сигурен дали в БГ ще има в чисат форма...Моя си го купих от франция....пиеш го веднъж и нямаш грижи повече....
мерси мн :smt006

07-08-2007, 14:16
обаче травитаминола как да го търся като травитаминол или другото му име?
капсулите има ли ги в аптеките?

Keira
07-08-2007, 15:11
Да не пускам друга тема ще питам тук :) Вие откъде си я купувате хининовата вода , защото аз се навих да я пробвам ама се чудя от къде да си я взема ... от аптека ли 8-[

Ми попринцип аз съм си купувала Хининова вода от аптеката .... :)

Мерси много :)


До колкото знам за травитаминола го има във ветеринарните аптеки. По принцип това е нещо за овце ... ама не разбрах точно какво :mrgreen:

teen4e
07-11-2007, 09:04
има разни химии.в аптеката или някой козмети4ен център могат да ти кажат! :smt023

(:DaIaNa:)
07-11-2007, 09:46
Аз съм си а хининова вода все още и съм пробвала с аспирин в шампоана и си има ефекта,мн бурзо почна да ми расте косата.Слагаш 1 аспирин за 150милилитра шампоан и съответно 2 аспирина за 300 и т.н.
Ще изпробвам и това .. струва ми се интерестно :::

08-06-2007, 15:24
Здравейте, от две години някъде търся средства за растеж на косата, пробвала съм какво ли не /стимулант за коса, хининова вода, себорал, най-различни маски,ампули и т.н./.Бих искала да споделя със всички от какво напоследък имам найстина много голям ефект. Това е отвара от коприва, бял равнец и репей/корени/. От месец някаде ползвам тази отвара и косата ми е перфектна, толкова бързо започна да расте, става много мека и косопада ми намаля. Найстина съм много доволна и мога да кажа че е чудодейна отвара. Приготвя се много лесно,билките се купуват от аптеката и се слагат в 2 литра вряща вода, оставят се да врът още 30 мин. след като истине сместа се прецежда. Аз си правя фрикции на косата по два пъти на ден. Ефекта е поразителен, но трябва постояннство :D

CuRly_Doll
08-06-2007, 16:20
Здравейте, от две години някъде търся средства за растеж на косата, пробвала съм какво ли не /стимулант за коса, хининова вода, себорал, най-различни маски,ампули и т.н./.Бих искала да споделя със всички от какво напоследък имам найстина много голям ефект. Това е отвара от коприва, бял равнец и репей/корени/. От месец някаде ползвам тази отвара и косата ми е перфектна, толкова бързо започна да расте, става много мека и косопада ми намаля. Найстина съм много доволна и мога да кажа че е чудодейна отвара. Приготвя се много лесно,билките се купуват от аптеката и се слагат в 2 литра вряща вода, оставят се да врът още 30 мин. след като истине сместа се прецежда. Аз си правя фрикции на косата по два пъти на ден. Ефекта е поразителен, но трябва постояннство :D
6e zema da probvam.....ili pak ne....... :|

CuniGuni
04-03-2010, 04:56
Аз съм си а хининова вода все още и съм пробвала с аспирин в шампоана и си има ефекта,мн бурзо почна да ми расте косата.Слагаш 1 аспирин за 150милилитра шампоан и съответно 2 аспирина за 300 и т.н.



Ами този аспирин колко сънтиметра ти расте косата на месец с него?Моляте отговори спешно!!!
:(

shakira96
04-03-2010, 07:14
Хининовата вода вобще не ми действа. Поне тази на Милва. Ползвам я от месец и си слагам два пъти в седмицата. Косата ми не е пораснала нито сантиметър. :-x Мисля да се взема Тривитаминол, пък ще видим какво ще стане. :booooomb:

karolina1997
09-26-2010, 06:29
днес за пръв път си намазах косата с хининова вода...някои да знае след колко месеца ще има резултат?или за по малко от месец?

Romance
09-26-2010, 07:59
При всеки е различно, но не прекалявай с ползването й, защото едно, че косата започва да се омазнява супер бързо и второ ако постоянно я използваш ефектът й няма да е същия след време, за това прави почивки ..

karolina1997
09-26-2010, 09:03
благодаря за отговора! :-D

xeyy
11-17-2010, 22:46
Извинете че връщам стара тема,но за да не правя нова... :) Интересувам се от това нещото за животните дали помага когато изобщо няма растеж на коса? Мн съм дръпнал от двете страни на бритона,а съм едва на 18 ...

maya884
07-31-2011, 16:26
Аз съм си а хининова вода все още и съм пробвала с аспирин в шампоана и си има ефекта,мн бурзо почна да ми расте косата.Слагаш 1 аспирин за 150милилитра шампоан и съответно 2 аспирина за 300 и т.н.

Хапчето трябва ли да се счупи на прах преди да се сложи в шампоана и наистина ли расте косата бързо ?

Nappii
07-31-2011, 16:47
Аз съм си а хининова вода все още и съм пробвала с аспирин в шампоана и си има ефекта,мн бурзо почна да ми расте косата.Слагаш 1 аспирин за 150милилитра шампоан и съответно 2 аспирина за 300 и т.н.

Хапчето трябва ли да се счупи на прах преди да се сложи в шампоана и наистина ли расте косата бързо ?

и на мен ми е интересно? :-o

buzzzz
07-31-2011, 16:55
ТРИВИТАМИНОЛ

sladkish_14
07-31-2011, 17:07
Темата е от 2007 година :!: :!: :!: :!:
Слепи ли сте :?: :?: #-o #-o

maya884
07-31-2011, 17:23
Темата е от 2007 година :!: :!: :!: :!:
Слепи ли сте :?: :?: #-o #-o

Ако напишеш тема ти казват,че вече има такава....ако пишеш в темата вече е стара...... :shock: :shock: :shock:

Vivid
07-31-2011, 18:09
Здравейте, от две години някъде търся средства за растеж на косата, пробвала съм какво ли не /стимулант за коса, хининова вода, себорал, най-различни маски,ампули и т.н./.Бих искала да споделя със всички от какво напоследък имам найстина много голям ефект. Това е отвара от коприва, бял равнец и репей/корени/. От месец някаде ползвам тази отвара и косата ми е перфектна, толкова бързо започна да расте, става много мека и косопада ми намаля. Найстина съм много доволна и мога да кажа че е чудодейна отвара. Приготвя се много лесно,билките се купуват от аптеката и се слагат в 2 литра вряща вода, оставят се да врът още 30 мин. след като истине сместа се прецежда. Аз си правя фрикции на косата по два пъти на ден. Ефекта е поразителен, но трябва постояннство :D
Това е наистина много полезна отвара - използвам я от неотдавна и вече има ефект :)

Nappii
08-01-2011, 10:40
Темата е от 2007 година :!: :!: :!: :!:
Слепи ли сте :?: :?: #-o #-o

Ако напишеш тема ти казват,че вече има такава....ако пишеш в темата вече е стара...... :shock: :shock: :shock:

+1 :?

Colombia
08-01-2011, 11:10
Здравейте, от две години някъде търся средства за растеж на косата, пробвала съм какво ли не /стимулант за коса, хининова вода, себорал, най-различни маски,ампули и т.н./.Бих искала да споделя със всички от какво напоследък имам найстина много голям ефект. Това е отвара от коприва, бял равнец и репей/корени/. От месец някаде ползвам тази отвара и косата ми е перфектна, толкова бързо започна да расте, става много мека и косопада ми намаля. Найстина съм много доволна и мога да кажа че е чудодейна отвара. Приготвя се много лесно,билките се купуват от аптеката и се слагат в 2 литра вряща вода, оставят се да врът още 30 мин. след като истине сместа се прецежда. Аз си правя фрикции на косата по два пъти на ден. Ефекта е поразителен, но трябва постояннство :D

Това е наистина много полезна отвара - използвам я от неотдавна и вече има ефект :)


А не се ли омазнява косата повече от нея?
Понеже от хининовата вода,поне при мен ефекта е такъв...

SweetySmallDevil
08-01-2011, 16:47
Колкото до Аспирина.. трябва да се стрие на прах и да се сложи в шампоана, не зная дали помага за растежа, но определено подхранва косата, което допринася и за растежа ... бадемовото масло също е добро за подхранването на косата, както и домашните маски ... ако искате по-бърз растеж, първата стъпка е подхранването :---)

MegiBoOm
08-01-2011, 16:51
ТЕМАТА Е ОТ 2007!
МОЖЕХТЕ ДА ПОГЛЕДНЕТЕ НЯКОЛКО САНТИМЕТРА ПО-НАДОЛУ И ДА ВИДИТЕ НОВАТА ТЕМА - "всичко за косата"! :?