PDA

View Full Version : миля за извинение за поредното "дали съм бременна"



моля за извинение
07-07-2007, 18:42
параноята е голямо нещо и затова ви пиша.от февруари насам мензиса ми през месец е по-лек т.е. един месец по-лек един месец по-силен.правих си сума ти тестове-все една черта.винаги го правя с презерватив и приятеля ми даже не свършва вътре в мен.имахме само един гаф-скъсан презерватив но го извади навреме,не пих "спешно хапче" понеже трябваше скоро да ми дойде,закъсня ми но все пак дойде,миналия месец пак закъсня, ден преди да дойде ходих на гинеколог и казаха че всичко е ок,предписа ми противозачатъчни правих тест последно миналата седмица пак е отрицателен дойде ми вчера,но се притеснявам че гърдите ми като че ли са наедрели и линията от пъпа към венериния хълм е потъмняла.при положение че винаги сме с презерватив и не свършва вътре нали няма как да съм бременна?притеснявам се,понеже в последно време малко след като е свършил веднъж без да си го измие и без да се изпикае слагаме нов презерватив и продължаваме...нали не може докато съм го галила между двата тека и съм пипнала от онази течност за смазка която я отделя мъжа и после презерватива и е влязъл в мен да съм забременяла?

alkobalko
07-07-2007, 18:49
Спокойно, няма шанс да си бременна.

моля за извинение
07-07-2007, 18:51
Алеандра,много ти благодаря за бързия отговор,доста често чета форума и уважавам мнението ти :)

07-07-2007, 20:00
Mila, spokoino, ne si bremenna! Paranoqta si kazva dumata! Spri da pravish testove i se radvai na vryzkata si, kato prodyljavate da se pazite! Kysmet ti jelaq :)

Homunuculus
07-07-2007, 20:03
Абе то с това вярно шега не бива ама чак пък толкова много да се притесняваш не е добре! Нямаш никакъв шанс да си бременна даже и да искаш :)! Ам едно време се сещам едно много готино хаус парче Paranoya will destroy ya! Много вярно мама му стара:)

KyKJlu4KaAa
07-08-2007, 10:31
ne si bremenna spoko :smt019

Hrisko
07-08-2007, 10:41
Nqma 6ans da si bremenna [-X

krem4et0
07-08-2007, 11:31
Алеандра,много ти благодаря за бързия отговор,доста често чета форума и уважавам мнението ти :)
С това мнение считам темата за приключена!