PDA

View Full Version : kak stava toq nomer



:)P}
07-07-2007, 18:47
Moje da vi prozvu4i tupo ama ne moga da preinstaliram windowsi,a sega mi trqbva da si preintaliram windowsa,a i e kraino vreme da se nau4a,zatova molq,nqkoi koito znae da mi obqsni [-o< [-o< [-o<

LGPz
07-08-2007, 08:25
1.Слагаш диска на Windows-а в CD-то.
2.Рестартираш компютъра.
3.Когато ти изпише "Boot from CD" ,натискаш ... ENTER.
4.От там следваш указанията.Стига само да знаеш малко Английски Език.

Ем... Ако има нещо - питай!

d00m4y
07-08-2007, 08:58
da be ti mi kaza nai vajnota am posle shti trqbvat driveri za vsichko ina4e nedei po dobre . OSven ako znaesh ot kade da gi tursish .



<< Istinate e 4e win 98 se installira po slojno ot XP >>

QPONECA
07-08-2007, 09:10
Само ще ти кажа че за първи път щи е много трудно и както си писал да ти се обесни неможе да се обесни най-добре е да гледаш някои как преинсталва така ще схванеш най-добре.

mails_
07-08-2007, 13:07
Po dobre si hvani nqkoi koito da ti go preinstalira .. nqkoi fr. .... parviq pat e super obarkano i na mnogo mesta se oplitash .... na men parviq pat mi pokazaha vednaj sled tova go zabravih i mi pokazaha za vtori pat i veche mi e dosta po lesno ...

SHINODA
07-11-2007, 23:03
a kato govorim za preinstalirane na windowsa tozi proces na kolko vreme e nai dobre da se pravi mesec?dva?godina?

EternalSilence
07-12-2007, 07:19
който каза че 98 се инсталирал по-гадно от ХР ряпа да яде :lol:
вярно че има малко повече настройки ама на ХР трябва постоянно да си залепен за компа шот не знаеш кога ще ти поиска нещо.... не е като добрия стар 98 да си направиш сичко в началото и после просто да чакаш ;)
само между другото TheNightRider ако го преинсталираш само когато се скапе почти няма да ти се наложи, може всичко едвам едвам да върви обаче да се скапе до толкова че да не работи нищо адски трудно ще стигнеш, така че преинсталираш когато забележиш как на експлоръра му трябват 2-3 секунди да ти отвори някой фолдър (примерно) ;)

_PuNk`PrInCeSs_
07-27-2007, 16:54
абе за да си ппреистлнеш компа, по-добре гледай докато някой друг го прави :wink: аз така се нау4их от тати, щото той е комп спец

mgxpower
07-27-2007, 17:00
Преинсталацията пък е най-лесното нещо после ако нямаш драйвъри на дискове....майката си еб*ло :-({|=