PDA

View Full Version : Херца



Малка-Самусфалка
07-07-2007, 21:21
Колко време трае ефекта на херцата след приемането и ив какво се изразява той :roll:

PosTa
07-08-2007, 08:10
ti sa kfo da ne si re6ila da minava6 na herza ?po dobre nedei...a po temata nekoi da ti otgovori az ne sam ve6t po temata heroin

07-08-2007, 12:45
Колко време трае ефекта на херцата след приемането и ив какво се изразява той :roll:

А освен с хероин с какво др можи да се друсаш венозно

SunnyG
07-08-2007, 13:16
Ефектите зависят от количеството.Еуфорията трае около 30 мин.В по малки дози създава усещането за емоционален комфорт,а по-високите дози дава ефекти на отпуснатост и сънливост(могат да доведът и до предозиране :arrow: кома,смърт)

А на въпроса "А освен с хероин с какво др можи да се друсаш венозно" :arrow: кокаинът,също може да се приема венозно,но ефктите не са толкова силни...

XFR_RIDER
07-08-2007, 13:42
Абе ти чуваш ли се не пробваи тая гадоста нз кво ти стаа ама и не искам да зн това е наи голямото лайно което моеш да пробваш по-добре недеи [-X

IlLuSi0nS`
07-08-2007, 14:45
и на мен ми е мн интересно.. дори май бях питала в някоя друга тема, ама така и никой не ми даде приличен отговор..
всички сме наясно, че трябва да си мн изпаднал, за да стигнеш до помпата.. всички, предполагам, знаят, че хероина е най-опасният наркотик, защото изражда човека в теб и те превръща в някакво подобие на човек..
но все пак и на мен ми е мн интересно да разбера какъв е кика, какво ти става като се поднеш, изобщо какви усещания предизвиква.. та ако може някой, който е запознат да понапише за херцата малко инфо..

<black soul>
07-08-2007, 15:05
уфф, боже! за херца ще ми пита тука...

07-08-2007, 19:21
и на мен ми е мн интересно.. дори май бях питала в някоя друга тема, ама така и никой не ми даде приличен отговор..
всички сме наясно, че трябва да си мн изпаднал, за да стигнеш до помпата.. всички, предполагам, знаят, че хероина е най-опасният наркотик, защото изражда човека в теб и те превръща в някакво подобие на човек..
но все пак и на мен ми е мн интересно да разбера какъв е кика, какво ти става като се поднеш, изобщо какви усещания предизвиква.. та ако може някой, който е запознат да понапише за херцата малко инфо..


:lol:

PosTa
07-08-2007, 19:48
да и аз бих се радвал да про4ета кфо ти става по подробно от скапания хероин

b0Nb0n
07-08-2007, 22:39
tai ne sym prail heroina pompa a na nos ama mai nqma mnogo golqma razlika v iz6ivkata ama moje i da ima na4i na nos e slednoto otpuskate super mnogo o4iteti se zatvarqt sedi6 edin takav mnogo otpusnat zaglejda6 se nqkvo i ti e nqkvo qko takova ponqkoga ti se nadyrvq :) ae noo dobre nemoje da se opi6e kvo ti e prosto si otpusnat i relaxsira6 i ti qko nqkvo
a pak osven hero na pompa moje se prai koka amfeti morfein ima sig i drugi ma ne gi znam az

Tryptamine
07-09-2007, 01:46
кокаинът,също може да се приема венозно,но ефктите не са толкова силни...

Виждаш ли се какво пишеш? Ефектите при венозно приемане на кокаин са възможно най-силните. Венозно се постигат най-високи концентрации на веществото в кръвта за най-малко време.

Peyton
07-09-2007, 13:40
Единственото, което ще ти отговоря е да внимаваш, защото тези вещества са много опасни. 'Първата доза убива !!!' запомни това, а и не го казвам аз ами хора зависими от хероин. Гледала съм много такива филми потърси из интернет ги има доста и сама виж. Това не е шега тази доза може да да погуби живота ти. Ходила съм на специаоно обучение за това и ти го казвам искаше ми се и хора като теб да могат да отидат, с хора като теб не искам да те убиждам,а просто под това имам предвид хора, които искат да направят живота си по-интересен... това не е начина, и повярвай ми това ще направи живота ти всякакъв друг освен интересен!!! Не искам да ти изнасям лекции,но тогава, когато отидох обещах на хората, който ме обучаваха да се опитвам да помогна на хората това се и опитвам да направя. Ако искаш да научиш нещо повече само кажи ще се свържем и ще ти разкажа, ако искаш да опиташ направи го, но моля те преди това поне искам да съм сигурна, че знаеш всичко за хероина и си наясно с какво се захващаш. Нещо от което няма хубав край във всеки един смисъл. :!: :!:

dimas
07-09-2007, 14:17
и на мен ми е мн интересно.. дори май бях питала в някоя друга тема, ама така и никой не ми даде приличен отговор..
всички сме наясно, че трябва да си мн изпаднал, за да стигнеш до помпата.. всички, предполагам, знаят, че хероина е най-опасният наркотик, защото изражда човека в теб и те превръща в някакво подобие на човек..
но все пак и на мен ми е мн интересно да разбера какъв е кика, какво ти става като се поднеш, изобщо какви усещания предизвиква.. та ако може някой, който е запознат да понапише за херцата малко инфо..
хероинът въобще не е най-опасният наркотик :? метанфетамите са с пъти по-опасни понеже ефектът от тях трае до 12 часа

Pingvina
07-09-2007, 19:13
Не го прави братле ще си провалиш живота .... батенце ако искаш да се отпусниш и да релаксираш и да се смееш по добре си дръпни една яка комедийка и си я гледай с биричката и картофките ... не го прави ...

sWeEt_SeEd
07-09-2007, 19:51
и на мен ми е мн интересно.. дори май бях питала в някоя друга тема, ама така и никой не ми даде приличен отговор..
всички сме наясно, че трябва да си мн изпаднал, за да стигнеш до помпата.. всички, предполагам, знаят, че хероина е най-опасният наркотик, защото изражда човека в теб и те превръща в някакво подобие на човек..
но все пак и на мен ми е мн интересно да разбера какъв е кика, какво ти става като се поднеш, изобщо какви усещания предизвиква.. та ако може някой, който е запознат да понапише за херцата малко инфо..
хероинът въобще не е най-опасният наркотик :? метанфетамите са с пъти по-опасни понеже ефектът от тях трае до 12 часа

абе , братле, ходи си легни да поспиш малко..

Donnie.Yen
06-28-2013, 21:17
от хероин не се умира... умира се от боклуците в него смеските и начина по който столипиновките мангали са гонаправили в тоалетната .. умираш от хепатит ц, хив спин, и някви такива долни болести особено ако е на помпа .. демек да използваш на някой друг иглата и спринцовката дето си биеш херца и дурпаш кръв и си я биеш пак

yakuza_
06-28-2013, 21:36
Чистия херо е прозрачен, а не кафяв. Трябва да има др. име за тия лайна, дето се продават.