PDA

View Full Version : Егати неблагодарните хора



fillis
07-07-2007, 20:50
staranno, no nikoga ne mi se e slu4valo takowa ne6to.Za ramkite na 2 sedmici klasa mi da se obarne sre6to men za6otot nqkoi si pusnal sluj 4e sam govorela zad garba na edno momi4e.NAi brotalnoto be 4e towa momi4e mi be priqtelka do tozi moment kogato izvednah re6i 4e naistina e e taka.Nz ko da mislq obvinqvat me 4e sa m se barkala na vsqkade i nai gadnoto es koeto me i draznqt edva li ne mi kazavt 4e ni6to ne predstavlqvam i 4e sam ni6to a zabelqjete cqla u4ebna godina sam tar4ala da se opravqm s problemite na klasa i t.n .Kaje te twa ne e li 4 ista neblagodarnost i ne im li stigna 4e az im pomagah a sa te me zapla6vat s twa 4e dogodina priqteli ot klasa nema da imam?

A_JoLiE
07-07-2007, 21:06
I az sam taka ... :|

Shadow_Walker
07-07-2007, 21:12
Предлагам да обясниш на момичето, че не си говорила зад гърба й и че все още си и приятелка.А за класа - постепенно ще се оправите. :wink:

KaTinCeTy
07-07-2007, 21:16
Pogovori s klasa ti i si izqsnete ne6tata. Ako sled tova ne se razberete zna4i ne sa ti bili istinski priqteli. :wink:

thefreak
07-07-2007, 21:18
Едва ли си толкова невинна колкото се изкарваш.

*Be...kissable*
07-08-2007, 10:52
Ами,кво да ти кажа.Хората пускат слухове-едни им вярват,други-не.Ако въпросното момиче,за което са излъгали,че си й говорила зад гърба,ти е истинска приятелка,значи ще повярва на теб,а не на слуховете.Иначе класа ще се оправи с теб-като видят,че няма кой да се оправя с проблемите им,пак ще се обърнат към теб за помощ.

`BItCH`
07-08-2007, 11:03
1. За това , че си говорила зад гърба на хората - то си личи какъв човек си и остави другите да преценят няма в какво да ги убеждаваш.
2. От какъв зор ти ходиш да се оправяш с проблемите на класа? Ето затова казват , че си вреш носа навсякъде , коя си ти , кой те е определил да си отговорник на класа щом всички те мразят? Разбери че ти си част от колектива и не си никоя да се определяш сама! Това са опитали да ти кажат хората , ама кой да ги разбере :::

fillis
07-08-2007, 14:04
parvo te samite me izbraha da sam im otgovornik i sa6to taka i klasnata me izbra taka4e ne sam az vinovna.I sa6to tka sega razbiram 4e sam mrazena :) no mn ve4e ne mi puka za6toto te sami 6te si berat griji za twa deto sami sa si nadrobili

IlLuSi0nS`
07-08-2007, 14:29
като поживееш повечко ще разбереш, че колкото и добро да правиш винаги може някой да те изкара лош.. всичко зависи от гледната точка и интересите в даден момент.. ще се научиш също така никога да не очакваш благодарност или признание.. който е достатъчно човек ще те разбере и благодари.. който не е - не си струва да се занимаваш..

malko mace
07-08-2007, 14:56
staranno, no nikoga ne mi se e slu4valo takowa ne6to.Za ramkite na 2 sedmici klasa mi da se obarne sre6to men za6otot nqkoi si pusnal sluj 4e sam govorela zad garba na edno momi4e.NAi brotalnoto be 4e towa momi4e mi be priqtelka do tozi moment kogato izvednah re6i 4e naistina e e taka.Nz ko da mislq obvinqvat me 4e sa m se barkala na vsqkade i nai gadnoto es koeto me i draznqt edva li ne mi kazavt 4e ni6to ne predstavlqvam i 4e sam ni6to a zabelqjete cqla u4ebna godina sam tar4ala da se opravqm s problemite na klasa i t.n .Kaje te twa ne e li 4 ista neblagodarnost i ne im li stigna 4e az im pomagah a sa te me zapla6vat s twa 4e dogodina priqteli ot klasa nema da imam?
Ey,i na men mi se sluchi pochti sachtoto,samo che po-gadno i rezultatat-sega sam v drugo uchilichte!!!

sasha_90
07-08-2007, 20:37
Нищо непознато.

07-10-2007, 12:09
i na men mi se slu4i su6toto ... i se premestih i posle kandidatstvah i sq taq godina zapo4nah ot na4alo .. kato s tia deto predi se bqh karala daje uj 6tqhme da se biem se sdobrihme i sq pa se izpokarah s drugi .. i ei taka v posledstvie razbiram 4e mn hora sa mi imali zub a az daje ne sum usetila a dr za koito si misleh 4e prosto sa nekvi tupi hora se okazaha super pe4eni i si izkarvam dobre s tqh :) ... prosto si nameri nqkva kompaniika koqto da ti pazi gurba ot teq deto te zaka4at i 6e si extra

mon4eto
07-10-2007, 13:04
I pri men se slu4i ne6to podobno.Za edna sedmica nqkolko hora napraviha takiva priqtelstva pri polojenie 4e cqla godina si govoreha zad garbovete i se mrazeha....Taka4e spoh ne6tata mogat da se opravqt tolkova barzo kakto sa se vlo6ili :wink:

Sasuke
07-10-2007, 15:29
Необръщай внимание!!!Аз несе дишам с моя клас!!Преживявал съм много бруталности!!Ще ти дам пример:аз съм единствения метъл в калса и те ме хванаха всичките (ние сме само мочета-уча в Киров) и ме обръснаха такаче твойто неса проблеми [-X

sladko_momi4e
07-11-2007, 01:52
moqt klas s koito sambila nerazdelna celi 5 godini se obarna sreshtu men za edin den!samo za6toto se skarax s novodoshliq koito me izkara izvan nervi i mu zabix edno kru6e v liceto!!!sedmica sled tva si4ki zabravixa za kvo se bexme skarali i si4ko si be6e kart predi!za tva ne se trevoji !i...
kkto nqkoive4e ti go kazvat!ako tazi priqtelka ti e naistina frendka tq 6te povqrva na teb!!!Pogovori i i obqsni kak stoqt to4no ne6tata!!!
uspex!

bobka
07-28-2007, 16:10
Pogovori s klasa ti i si izqsnete ne6tata. Ako sled tova ne se razberete zna4i ne sa ti bili istinski priqteli. :wink:
:smt023

07-31-2007, 17:46
macka ne se pritesnqvai....mene pyk me mrazqt dosegashnite mi "priqteli" , ama kfo da prava...tfa e jivota...
Naskoro mi se sluchi neshto , koeto me nakara da porasna...nqkoi den shte ti stane prosto bezrazlichno

neshtasniq
08-01-2007, 07:26
na meene i bez tva mi e bezrazli4no smenish 3 u4ilishta u4ih i v drug grad no jivota e jestok a horata do takava stepen sa se naduli 4e dori zdr ne moe da si kaeme taka ili ina4e az sam po razli4en ot tqh i te ne me vazpriemat po shumna li4nost sam samo petima du6i sme taka v celiq kvartasl .Taka4e ne se otchaivai i9ma i hora kade kade po zle ot tebe .gledai optimisti4noi i ne tree da ti puka ot nikoi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :smt014 :-$ jivota e pred tebe

08-01-2007, 09:34
staranno, no nikoga ne mi se e slu4valo takowa ne6to.Za ramkite na 2 sedmici klasa mi da se obarne sre6to men za6otot nqkoi si pusnal sluj 4e sam govorela zad garba na edno momi4e.NAi brotalnoto be 4e towa momi4e mi be priqtelka do tozi moment kogato izvednah re6i 4e naistina e e taka.Nz ko da mislq obvinqvat me 4e sa m se barkala na vsqkade i nai gadnoto es koeto me i draznqt edva li ne mi kazavt 4e ni6to ne predstavlqvam i 4e sam ni6to a zabelqjete cqla u4ebna godina sam tar4ala da se opravqm s problemite na klasa i t.n .Kaje te twa ne e li 4 ista neblagodarnost i ne im li stigna 4e az im pomagah a sa te me zapla6vat s twa 4e dogodina priqteli ot klasa nema da imam?

БрУтално се пише, моето момиче ...

COLT
08-01-2007, 10:49
и с моя клас не се разбирам , да ен кажа изобщо ама не ми пука особено.
Секи да се оправя както иска.

08-02-2007, 13:46
Нищо непознато.