PDA

View Full Version : Обезболяващ епилатор :)



tariruma
07-07-2007, 21:05
Здравейте. :) Има ли такова чудо като епилатор, от който да не боли, или най-малкото, откойто да боли по-малко от останалите модели ? :)

Keira
07-07-2007, 21:40
Не мисля, че има такова чудо :smt005
До колкото знам има два вида епилатори - с пинсети и дискове ... само от това може нещо да е различна болката, но не съм сигурна, защото аз съм ползвала само с диск :P

07-08-2007, 19:34
emi tozi s izstudqvaneto na philiphs

N0_feAR
07-09-2007, 07:52
да и аз съм чувала за някакъв който има охлаждаща глава и уж не боляло. Не знам до колко ти е чувствителна кожата, но аз съм от по-чувствителните и да ти кажа до толкова съм свикнала с епилатора, че въобще не усещам болка. Сестра ми като почне да се оплаква имам чувството че се преструва :? Аз лично нямам проблеми с болката. :) Ако те интересува епилатора ми е на Ровента, има си всякакви представки включително и 3 ексфолиращи глави и т.н. Много е добър. От около година го имам.

Keira
07-09-2007, 09:27
да и аз съм чувала за някакъв който има охлаждаща глава и уж не боляло. Не знам до колко ти е чувствителна кожата, но аз съм от по-чувствителните и да ти кажа до толкова съм свикнала с епилатора, че въобще не усещам болка. Сестра ми като почне да се оплаква имам чувството че се преструва :? Аз лично нямам проблеми с болката. :) Ако те интересува епилатора ми е на Ровента, има си всякакви представки включително и 3 ексфолиращи глави и т.н. Много е добър. От около година го имам.

А знаеш ли горе-долу каква му е цената, че аз искам да си взема нов и се чудя какъв да бъде :-k

rubi_91
07-09-2007, 09:59
mi mislq 4e nqma,6toto ot vsi4ki vidove boli,sujalqvam no prosto nqma dr na4in :?

07-09-2007, 11:23
ne ti preporu4vam s ohlajdata glava i az sum taka i otidoh da popitam v magazina za takav epilator i te mi kazaha 4e struva okoo 100 leva daje mai i nagore i trqbva da ima6 ma6ina za razbivane na led i se slaga natroe6e niq led v glavata na epilatora ima si specilano mqsto i t.n no prosto nqma smisal...ima i takiva s epilatori otgore s postavka koqto masajira no edna fr ima takuv i kaza 4e ne gi mahalo efikasno taka ;) probvai s sink i pill ili ne6ty takoa na braun te sa hubavi...i ne boli 4ak tolkova

07-09-2007, 12:18
ми аз имам такъв охлаждащ на филипс и бих казала, че имам ефект (не че попринцип ме боли :), и с масажираща приставка е... хаха не ти трябва машинка за лед :lol: , а просто слагаш охлаждащата част в камерата и готово. Иначе струва 160-170лв.

Schneeflocke
07-09-2007, 12:19
Ако не издържаш на болката, винаги можеш да пиеш по един аналгин, докато й свикнеш... В началото се разревавах, само като видя епилатор, но с времето се свиква и спира да ти прави впечаление, даже става готиноhttp://anikaos.com/0038-onigiri_rice_balls/onigiri_cheerleader.gif

find_m3
07-09-2007, 13:10
Абе за кво ти е да даваш 50 лева повече за охлаждащ епилатор като можеш да си сложиш 1 купче лед преди тва и да си купиш епилатор за 40 лв?

moon_flower
07-09-2007, 13:21
Е да,естествено,че има.Тези с въздуха или сатинел айс.

MaGeNcEeE
07-10-2007, 14:30
Az imam Braun Silk-epil s obezbolqvashti glavi i sym mn dovolna bolkata be6e samo pyrviq pyt posle ne e tolkova stra6no i e okolu 60lv.

сб
07-16-2007, 07:35
Мен ме дразни звука страшно много,но на Филипс предполагам,че са добре като качество...

delfin4eto
07-16-2007, 22:32
На дали има такъв , от който да не боли , защото все пак се амхат косъмчета и БОЛИИИИИИИ.Може би тези , които за за най-чувствителан кова болят по-малко , но не е гаранция !

FairyNymph
07-17-2007, 07:10
Чувала съм за Phillips Satinelle Ice....в рекламата ти обясняват, че не боли, ама не знам дали наистина е така...
Също така и за Braun Silk Epil, който е със някакви масажиращи дискчета или нещо от този род, които намаляват болката...
Пак казвам..не съм пробвала нито един от двата...не знам до колко е вярна информацията

ThePainIsReaL
07-17-2007, 21:15
Така.. някой е писал, че няма нужда от ледена главичка за епилатор, защото може да се намажеш с кубче лед - НЕ, не, грешно е. Ледената глава не е преди, а след скубането на косъма. И при обикновените епилатори не можеш да извършиш епилацията на мокро (ледът мокри). Ще ти гръмне епилаторът, ще ти се разранят краката. Този епилатор на Филипс е създаден за тази цел - да масажира, охлаждайки и да не се разваля от мокрото. Който има излишни 130 лв, да си го вземе. Наистина е добър, по-добър не съм имала и жалко, че ми се счупи.
Иначе има и такива с обезболяващи приставки ( сега съм с такъв на Браун ), които масажират мястото след скубането. Усеща се разлика, да. Има ефект, но не е голям. Базира се на принципа, че човек винаги си разтрива място, което го е заболяло. Инстинктивно го прави, а епилаторът го лишава от тази грижа. Но чесно да си кажа, като свинкеш с болката (това става след 3-4 процедури най-много), вече нямаш нужда от приставките, защото с тях епилацията става по-бавно. И ги махаш.. става така, че си дал излишни пари.
За това, ако искате да не би боли, наистина да е ефикасно и лесно, Филипс с ледена главичка е най-доброто.
Мале, каква реклама направих само.
Но и приставките не са лоши де, ако чак толкова не търпите болка.

bubbles2602
07-17-2007, 21:38
Някой беше споменал за Rowenta с ексфолиращите глави.Съветвам ви да не си го купувате,защото аз лично пръснах 80лв за такъв и сега не ги ползвам,щото се изтъркаха за нула време.Пък и ефект нямаше.Иначе епилаторът е добър и може да го пробвате-същият ама без глупавите приставки е 40лв някъде.Иначе съм на мнението,че тези с пинсети са по-безболезнени от тези с дискове.