PDA

View Full Version : kakvo da napravq sega



obarkano
07-07-2007, 21:24
zdraveite :smt006 6te vi pomolq za savet i 6te se opitam da buda vazmojno nai-kratka.
:arrow: zna4i svalih se s 1 mome4e,nqkolko puti v diskotekata bqhme zaedno(toi e ot sasedniq grad)i taka vsi4ko be6e ok vijdahme se,dokato ne razbrah 4e mai ima dr momi4e,i toi i e predlojil.Otidoh v negoviq grad i mu napisah sms da doide na kafe,za6toto trqbva da govorq s nego(toi patuva6e za pld,a sled tova za nesebar)i mu napisah v sms za kakvo stava vapros,popitah kak e dr momi4e i dali hodqt,ili toi vse o6te 4aka otgovor,sled koeto toi mi varna 4e nqma ni6to takova i da ne go zanimavam s gluposti,a az mu kazah 4e ne sam sigurna 4e nqma ni6to vqrno i ako ima ne6to 6te bade po dobre da mi kaje,a toi mi zvanna i kaza 4 ebil ubeden i nesprq da me pita koi mi bil kazal(a kak d amu povqrvam sled kato mi e razkazval kakvo e pravil s biv6ata mu-hvanal si druga ot sf i tq razbrala,a toi kazal na koi 6te vqrva6 na men ili drugite,logi4no 4e sam se izdade i nqma d amu povqvram)sled tova razbrah 4e q e pokanil na rd,men ne me e kanil.Minaha 2 dni ne mu pisah nito toi i dnes mi napisa da vlqza v skype,no ne si bqh v ka6ti,posle pisah po skype na nai dobriq mu fr,no toi mi s eizjambi i mislq 4e be6e gadjeto mi(ili biv6iq de)i sprqhme da si pi6em.Sega nz kakvo da napravq ako govorq s nego kakvo da kaja,dali naistina ima ne6to ili prosto taka izglejda.mn sam obarkana.Pls daite mi savet kakvo d apravq ne iskam da go zagubq,no ne iskam i d amu se vla4a(toi poprincip vinagi se pravi na pleyboy pak i momi4etata mn go haresvat)pls daite mi savet. ](*,)

07-07-2007, 21:29
направи му 1 яка свирка и е твой

thefreak
07-07-2007, 21:30
Режи.

iliqnfenka
07-07-2007, 21:32
Щом веднъж е лъгал пак ще го напраи ;) не се занимавай най-хуу

MiMcHeToOo
07-08-2007, 14:09
Абе как ше загубиш нещо което никога не си имала ? По това което ни разказваш се разбира, че той те разиграва.. Мани го този, ше ти е гадно малко ма после шти мине..