PDA

View Full Version : Харесвате ли Куин?



LilKittie
07-07-2007, 22:43
Старичка група са, но за музиката няма възраст. Аз лично много ги харесвам \:D/ :::

ОneWingedAngel
07-07-2007, 22:53
Прав си!Мене дядо ма зариби по-тях :-D

AliceSw
07-07-2007, 23:03
Куин са класика, дори да не ги слушам постоянно, те са едни от "вечните" групи

ПС да слушам ги понякога

DeePurple
07-07-2007, 23:17
Ей, евала за темичката!Куийн са най-любимата ми група, по-любими даже и от Пърпъл(нищо,че не си личи по ника ми ;)).Просто няма какво да кажа за тях - музиката им е красива, има по нещо за всеки, а и всички членове на групата са такива веселяци, ако на някой му е интересно, мога да разкажа убийствени случки от младите им години и турнетата по-нататъка :mrgreen: Куийн форевър, дано се вяснат догодина и при нас! [-o<

LilKittie
07-07-2007, 23:29
Ей, евала за темичката!Куийн са най-любимата ми група, по-любими даже и от Пърпъл(нищо,че не си личи по ника ми ;)).Просто няма какво да кажа за тях - музиката им е красива, има по нещо за всеки, а и всички членове на групата са такива веселяци, ако на някой му е интересно, мога да разкажа убийствени случки от младите им години и турнетата по-нататъка :mrgreen: Куийн форевър, дано се вяснат догодина и при нас! [-o<
Я си кажи скайпа, утре може да си поговорим за Куин на дълго и на широко. Обожавам тази тема :D Ще си обменим информация. Ако искаш ти ме намери - scorpi_93 ама след 13 часа :-D

nicoleto
07-07-2007, 23:46
queen...велики.истинска класика.музиката им е наистина вечна

pathetic
07-08-2007, 02:03
Куин са класика

те са едни от "вечните" групи




Ей,ама как го измисли..

Абе..вий нямате ли си по-човечна работа от това да разправяте(всеки-един след друг,по един и същ начин)колко са велики шибаните Queen?
Като да речем ..да им чуете някое парче?

Аз пък не харесвам Куин.
Дори не съм чувала.

висок балкоон?

(МРГ,виж гоо :Р)

(смееш се..чувам теее!)

ОneWingedAngel
07-08-2007, 05:29
Куин са класика

те са едни от "вечните" групи




Ей,ама как го измисли..

Абе..вий нямате ли си по-човечна работа от това да разправяте(всеки-един след друг,по един и същ начин)колко са велики шибаните Queen?
Като да речем ..да им чуете някое парче?

Аз пък не харесвам Куин.
Дори не съм чувала.

висок балкоон?

(МРГ,виж гоо :Р)

(смееш се..чувам теее!)


еми като ти гледам ника ми става ясно!

Надявам се от 1-вия ми пост да не сте останали с погрешно впе4атление,наистина дядо ма зариби ма тва е нормално лол ,мн ма кефи иначе групата,но не си4ки песни просто някои са прекалено старомодни,а и май вокала беше по4инал или нз кой ма някои беше по4инал от тях...


етит2-как не си 4увал за Куиин ве....а НАГЛЕДЕН ПРИМЕР КАКВО ПРАВИ ЧАЛГАТА НА ЧОВЕШКИЯ МОЗЪК!

LilKittie
07-08-2007, 10:01
Де*а, не сте чували за Куин, но за Гертана, Петкана и компания знаете даже и в колко часа са родени. Фреди Меркюри им е бил вокал, но умира от чумата на ХХ век- СПИН на 24 ноември 1991г. Той е бил странна птица, може би просто защото е бил гениален. Наистина, някои песни и аз не харесвам, но например Бохемската рапсодия, Killer Queen, Somebody to love, Bicycle race, Crazy little thing called love, Hammer to fall, та до We are the champions, We will rock you, I'm going slightly mad, Innuendo, Scandal, These are the days of our lives. Btw и Mustapha ме кефи, нищо, че е с по-странно звучене.

Blacklisted
07-08-2007, 10:01
Brian May е страхотен китарист, за Фреди няма да говорим... Класика са!Браян е и страхотен вокал :)

ОneWingedAngel и Pathetic на к'ви се правите? Смешници? :lol:

LilKittie
07-08-2007, 10:20
Brian May е страхотен китарист, за Фреди няма да говорим... Класика са!Бтаян е и страхотен вокал :)

ОneWingedAngel и Pathetic на к'ви се правите? Смешници? :lol:
Това е вярната дума. Браян и Роджър пеят много хубаво No one, but you. На тази песен винаги плача, особено като е с клипа. ЯСно е, че има поправки с компютър, но за да има нещо да се оправя, трябва все пак да има нещо. :::

pathetic
07-08-2007, 21:02
И както казва Роджър (Уотърс)

ha-ha,charade you are..

:)

_donna_
07-08-2007, 21:29
хаха.

шоу мъст го оооууунн..
висооок балкооон.. :-({|=

Анке,ти си била чалга,ма.
що не ми каза?

/да,смея се хахахахаа/

pathetic
07-08-2007, 22:35
Мислех си,че пеейки Лави Трифонов съвсем ясно си го показвам,ама нейсе.

:)

pathetic
07-10-2007, 00:21
Вели, ха-ха :)

как си бре,момко :Р

..

_donna_
07-10-2007, 09:39
http://www.queen-lyrics.com/Queen_Band.jpg