PDA

View Full Version : проблем...във вагината



07-07-2007, 22:27
Така малко ми е трудно да ви го обясня.Като вкарам пръст във вагината горе-долу в самото начало напипвам нещо като малко твърдо топче,пъпка или нещо подобно...във самата вагина.притесних се да не е някакъв проблем:израстък,тумор, абе дори и аз нз.Споделих с две приятелки и едната ми каза че е нормално и че и тя има нещо такова а другата че била чела някъде че това е признак че една жена е възбудена.Но аз продължавам да се притеснявам а ме е срам да отида на гинеколог.Винаги съм си мислела че вагината отвътре е гладка и това супер малко топче но твърдо топче проблем ли е или наистина е нормално нещо?

ti typa li si be pacha
07-08-2007, 06:14
mila tova ti e G tochkata nqma kakvo da se pritesnqvash vsqka jena q ima :) probvai da q stimulirash sys sigornost shte ostanesh dovolna....otnovo kazvam ne se pritesnqvai :D

07-08-2007, 11:06
mila tova ti e G tochkata nqma kakvo da se pritesnqvash vsqka jena q ima probvai da q stimulirash sys sigornost shte ostanesh dovolna....otnovo kazvam ne se pritesnqvai

Правилно!
Хубаво, че си я намерила, защото съм чувал какви ли не глупости (дори от зрели жени), които незнаят къде се намира G точката и какво в същност представлява.

07-08-2007, 17:19
ся като прочетох отговорите ви се посмях мн на себе си.знаех какво представлява Ж точкато но явно съм си мислела че не може да се напипа.мн съм била тъпа и даже се бях шашнала да не е някакъв проблем хаха ](*,) (направо ся ме е срам от себе си).Много ви благодаря за отговорите

08-06-2007, 19:54
бях чела тук в една тема че Ж точката не се напипва,не се усеща при допир.А аз напипвам нещо като малко твърдо топче!Ужасена съм!Какво може да е тва?

SpAcE_LaDy
08-07-2007, 13:20
Е точно G-tочката е, успокой се:) Всяко момиче го има, просто на различно разстояние от входа на влагалището.. хаха, преди 5 минути написах абсолиутно същия отговор и в една др тема :) хаха
тааа, споко, няма страшно, всички го имаме това.. момичетата де :)

sladoled
08-07-2007, 18:01
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Това за G точката може да ме умори от смях тази вечер :smt005 :smt005 :smt005 :smt005