PDA

View Full Version : Да го оставя ли?



07-08-2007, 05:47
Напоследък с приятеля ми се караме все по често за глупости и проблема е че тои иска да излизам само с него,а вчера кам 10 и 30 вечерта каза че отива у един приятел да си опрявя колелото,казах му че никой нормален човек не си оправя колелото праз нощта и да не ходи.Той каза ако искам да му звънна и да проверя,но пак му казах да не ходи сега и че не вярвам а тои ми каза ако искаш вярвай и си излезе.Не му звънех много се засегнах и днес телефона ми е изключен,няма ме в скайпа и нз кво да правя,да го оставя ли?Тои иска да не излизам с никой а тои си ходи кадето си иска.И накрая винаги аз сам виновната защото сам излезнала без него и сам го излъгала.Мн сам объркана,дайте савет?И мислите ли че наистина толкова късно си е оправял колелото?

07-08-2007, 06:44
оправял е-но не колелото.................................. ......................

07-08-2007, 06:48
ако не си включиш телефона и скайпа-не ти него,а той теб ще зареже.

koalka
07-08-2007, 06:49
Проведи сериозен разговор с него.Трябва да стане ясно, че не може той да си ходи, където си иска, а теб да ограничава.Ако ще имате свобода, поне и ти да я имаш.Ако не се съгласи, по-добре го остави, за да му дойде акъла в главата.От къде на къде ще ти забранява.

nata6ka
07-08-2007, 07:29
Проведи сериозен разговор с него.Трябва да стане ясно, че не може той да си ходи, където си иска, а теб да ограничава.Ако ще имате свобода, поне и ти да я имаш.Ако не се съгласи, по-добре го остави, за да му дойде акъла в главата.От къде на къде ще ти забранява.


i ne sa vrazvai mn kato ti se napravi na ne6taten ! :-)

alkobalko
07-08-2007, 07:31
Поговори сериозно с него. Той няма никакво право да ти забранява каквото и да е. Щом той може да прави каквото си иска, защо ти трябва да се съобразяваш с него.

rakiQ
07-08-2007, 08:10
говори с него...ако пък нищо не стане му тегли чертатааа ... :-)

07-08-2007, 09:09
Ами ако го обичаш..говори с него,ама ако не за какво ти е той..Да му угаждаш на акЪла и претенциите..да да... от къф зор..дебил нещастен.. къф е тъп..не е истина..

Manenkoto
07-08-2007, 11:05
Говори с него! Не може той да си прави квото иска а тебе да те кара да се съобразяваш с него! Поговорете ако нищо не стане бий му шута :roll:

07-08-2007, 11:06
Да говорих с него и ефекта е никакъв,твърди си че ми казва истината и че си е оправял колелото,никакво обяснение не даде ,мисли си че е прав и му казах че сме дотук,тои каза ок и тва беше,после ми звъня но не му дигах....,дори и да го обичам немога да му позволя да ме лъже,не съм сигурна дали скъсахме завинаги но сам много объркана

`BItCH`
07-08-2007, 11:17
Такива хора са обсебващи. Даже и да говориш с него , той няма да се промени. Обясни му , че си имаш приятелки , познати и т.н. и те също са важна част в живота ти , ако не го разбере :smt039 и това е.

JoeBanana
07-08-2007, 11:33
оправял той.... оправял е педалите посред нощите http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
ама не го оставяй http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
усещам, че обичаш да те командорят

pink_champagne
07-08-2007, 12:56
оправял е-но не колелото.................................. ......................

:smt005 :smt005

BeBsItO
07-08-2007, 18:04
samo s prikazki nqma da stane, trqbva i akul ;-) a ina4e se edno gledam sebe si.....az sam taka sa6to, smao deto toi bez mene na nikade ne hodi, ama i az bez nego..... sardi se

DIVINE_TIME
07-08-2007, 18:18
Е... как така ще го оставяш толкова лесно? Май чувствата ти не са силни? Ако греша,поговори с него,проведете сериозен разовор,кажете си един на друг какво ви харесва и какво не, какви очаквания имате и т.н и т.н. и заедно решете дали връзката ви ще продължи! :wink:

Keira
07-08-2007, 18:25
Да говорих с него и ефекта е никакъв,твърди си че ми казва истината и че си е оправял колелото,никакво обяснение не даде ,мисли си че е прав и му казах че сме дотук,тои каза ок и тва беше,после ми звъня но не му дигах....,дори и да го обичам немога да му позволя да ме лъже,не съм сигурна дали скъсахме завинаги но сам много объркана

Дори и да е истина, че си е оправял колелото той няма право да ти забранява да се виждаш с приятели и въобще да излизаш и тн. А и малко тъпо ми звучи това "ок" , с което ти е отговорил. Не знам но според мен или трябва да го зарежеш, или ако ти прецениш да му дадеш шанс и да поговорите и да му покажеш как стоят нещата :wink:

Късмет :P

vvs_go
07-08-2007, 22:36
obadi mu se na toq prydlio izlezte i mu kaji 4e tyi ne stava i ako ne iska pylna promqna da si ebe maikata, aman ot ligavi fe6yni

krasi_sexy
07-09-2007, 14:08
mi spored mn trqbva da go zareje6 6toto vseki ima pravo na li4en jivot, a toi ne ti pozvolqva da ima6 takav
!

Extravaganza_GirL
07-09-2007, 14:41
I az sam v podoben slu4ei s moq priqtel..no vse pak ne sme jeneni ,4e da mu izpalnqvam iskaniqta :),kato ne mu haresva da me ostavq

07-13-2007, 21:13
I AZ IMAM SA6TIQ PROBLEM MILA I MOQ MOJE DA SI IZLIZA OBA4E KATO MU KAJA 4E 6TE IZLZIAM I VEDNAGA PO4VAT KARANICI .NQKOI PAT MI KAZVA IZLIZAI I KATO SE RAZBERA S MOQ PR I DOIDE MOMENTA DA IZLEZNEM I VE4E PO4VAT PROBLEMITE .RAZBIRAM TE MNOGO DOBRE :( :( :(