PDA

View Full Version : Спокойствието е щастие



07-08-2007, 08:14
Дали е така. В смисъл да проявяваш само хубави емоции, но да не изпитваш лоши емоции, или поне да са притъпени. Тоест да си непукист, да не се сдухваш от едно возене в градския транспорт, да не изпитваш стрес. Понякога си мисля, че спокойствието е щастие, понеже като дете рядко изпитвах лоши емоции и беше супер, после незнам какво стана, но започнах да изпитвам и силни лоши такива, като сдухване, спичане, притеснение и разни такива, които само ми вредят, като ми хабят нервите. Какво мислите? Дали спокойствието е блажено? А как да стана пак непукист?

Sam90
07-08-2007, 08:47
Дали е така. В смисъл да проявяваш само хубави емоции, но да не изпитваш лоши емоции, или поне да са притъпени. Тоест да си непукист, да не се сдухваш от едно возене в градския транспорт, да не изпитваш стрес. Понякога си мисля, че спокойствието е щастие, понеже като дете рядко изпитвах лоши емоции и беше супер, после незнам какво стана, но започнах да изпитвам и силни лоши такива, като сдухване, спичане, притеснение и разни такива, които само ми вредят, като ми хабят нервите. Какво мислите? Дали спокойствието е блажено? А как да стана пак непукист?
Това е нормално. Повечето деца водят безгрижен живот. Тогава не мислиш толкова за сериозните неща от живота. С годините ти идва акъла и започваш да мислиш повече => да се притесняваш повече. Нормално е... Просто не отдавай внимание на маловажните неща - трудно е, но става ;)

ПП: А гледай да не станеш прекален непокист, защото тогава също не е хубаво ;)

Ice_Queen_
07-08-2007, 10:14
За мен сигурността значи спокойствие.А аз съм щастлива точно когато имам това спокойствие.Толкова ми ми е писнало от тая динамика на ситуацийте..толкова си мечтая един ден да стана,да няма за какво да мисля,да се притеснявам..ей така да си кажа : " ехх каква скука" . да ама не . Някой ще кажат - това е живота - да ,ама нон стоп да е така,нима е нормално?Хиляди пъти съм чувала - Живота ти е толкова интересен,не ти е скучно,имаш хиляди емоции.Давам ги, на който ги иска..

07-08-2007, 13:00
За мен сигурността значи спокойствие.А аз съм щастлива точно когато имам това спокойствие.Толкова ми ми е писнало от тая динамика на ситуацийте..толкова си мечтая един ден да стана,да няма за какво да мисля,да се притеснявам..ей така да си кажа : " ехх каква скука" . да ама не . Някой ще кажат - това е живота - да ,ама нон стоп да е така,нима е нормално?Хиляди пъти съм чувала - Живота ти е толкова интересен,не ти е скучно,имаш хиляди емоции.Давам ги, на който ги иска..
И аз ги давам, искам да спра да мисля, а пак да почна да живея спокойно.

07-08-2007, 13:09
Имам една ученичка е толкова спокойна, хората обичат спокойни хора. За какво са ми тези негативни емоции. Искам само добрите. Искам пак, както когато бях дете да не ми пука.

Presley
07-08-2007, 13:15
Има раэлика между спокоен човек и непукист.Но да си непукист е много хубаво,и аэ съм така :-D

pathetic
07-08-2007, 21:09
Самотата е щастие,често.

tuka6na
07-08-2007, 22:30
: )
мразя да ми е спокойно.Спокойствието-за слабите...силните владеят хаоса...хохоох :smt016

п.п. За вас Скайп,ЛС..нещо? :smt012

_donna_
07-08-2007, 22:32
сега ще ти я изтананикам айде..

тъ тъ тъ тъ /равно/ тъ /високо/ тъ /равно/ тъ ръръъъм /ниско/

мхахаха.

пусти зали,пусти коридори,брави в бароков стил...черни огледала,мрамор..


не не..градината както всичко останало беше ПУСТА.
да не повярваш хахаха

т.9 от Правилника!
Повечето мнения бяха изтрити.
Има ЛС и др начини за общуване - възползвайте се от тях, а не да флуудите безсмислено темите.

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3.

07-09-2007, 14:37
: )
мразя да ми е спокойно.Спокойствието-за слабите...силните владеят хаоса...хохоох :smt016

п.п. За вас Скайп,ЛС..нещо? :smt012
Спокойствието е за уравновесените (нормалните), хауса - за безделниците и лудите.

quench
07-09-2007, 14:48
а хаоса за кои е?

щото де факто хауса е яка музика, ама не е антипод на спокойствието ;)

07-09-2007, 15:17
Как пък по-точно си мислиш, че си увладяла хаоса...ахьхаьхахь... и се мислиш за силна.... Т'ва, че си "силен" човек с банален девиз, мислейки се за пръв... не те прави укротителка на хаоса... :D

07-09-2007, 15:25
Как пък по-точно си мислиш, че си увладяла хаоса...ахьхаьхахь... и се мислиш за силна.... Т'ва, че си "силен" човек с банален девиз, мислейки се за пръв... не те прави укротителка на хаоса... :D Защо хаоса трябва да се укротява? :lol:
мда е... неумесно използвана дума... соре... нека пак я заменим с владеяаааааа...

pathetic
07-09-2007, 16:53
Да се увладееш е сила.

Абе,лайна пълни.

Спокойствието просто е приятно понякога.

koalka
07-09-2007, 17:39
Eстествено, че като си спокоен ти е по-добре и особено на нервите ти. :lol:
Може и да си малко по-щастлив от обикновено, но не винаги като си спокоен си и щастлив. Не си струва да живееш под постоянен стрес, това се отразява зле, а и за какво трябва да се сдухваш в градския транспорт?

`Death`Whore``
07-09-2007, 17:41
Разбира се. Само невежите са истински щастливи. :)

sh3_1s_7h3_0n3
07-09-2007, 17:43
Аз пък ако съм спокойна и може да убия някого... мразя спокойствието...трябва да ми е напрегнато, забързано...да има куп неща да мисля, иначе се чувствам така все едно нещо не е наред и започвам да си създавам сама проблеми и си намирам за какво да се притеснявам. иначе не го смятам за нормално да се потопя в спокойствие и блаженство. някои хора учат при пълна тишина. а мен тишината ме изнервя и сега докато чета телевизорът е пуснат... има звук, колкото да знам, че е включен, иначе ме хващат дяволите :roll:

свикнах на динамиката. понякога се оплаквам, но това е когато много се изморя или много се изнервя, но сякаш съм станала мазохистка и дори това ми харесва и понякога ми и липсва ако го няма :roll:

07-10-2007, 17:22
Eстествено, че като си спокоен ти е по-добре и особено на нервите ти. :lol:
Може и да си малко по-щастлив от обикновено, но не винаги като си спокоен си и щастлив. Не си струва да живееш под постоянен стрес, това се отразява зле, а и за какво трябва да се сдухваш в градския транспорт?
Защото ме зяпат, а зяпането не е възпитано да гледаш непознати.

Blacklisted
07-10-2007, 19:35
Ето я същината на нещата!


Искам: Samo Slabite se stremat Kum podarak,Silnite vladeqt haulsa! samo tova moga

Source: http://www.sladur.com/new_img/1/7/1/1/7/0/171170.html :lol:

`Death`Whore``
07-10-2007, 19:40
Samo Slabite se stremat Kum podarak,Silnite vladeqt haulsa! samo tova moga
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Такива хора са щастливи. Ако осъзнаят колко са глупави и каква е идеята на нещата, ще се хванат за главата.