PDA

View Full Version : днес...



me & me again
07-08-2007, 08:01
днес имам рожден ден. ставам на 20 (+ още няколко) години. глупавото е че нямам никакво желание за празнуване, защото съм сам. сам съм цял живот, имам приятели, имам познати, но нямам онзи специален човек до мен, който да ме гледа с онзи специален поглед...

уж всичко ми е наред, имам хубава работа, изглеждам нормално, не съм някой тъп комплексар но жените така и не искат дори да ме опознаят. влюбвал съм се два пъти в живота ми, но като се замисля... досега не съм бил обичан.. което е меко казано ужасно. мислех си че не съм попадал на подходящите но вече си мисля че проблема е в мен, че ги плаша или... и аз вече не знам какво.

последното момиче (на 22 е) което си бях харесал ми каза че съм прекалено мил и това я плаши....и затова реши че не иска дори да ме опознае.. и това защото преди 3 седмици имаше буря и бяхме излезли и аз й дадой якето ми да се наметне защото буквално я виждах как трепери от студ. е какъв е смисъла да си възпитан мъж на място след като повечето жени вече не оценяват и най-елементарните жестове?!?

исках просто да споделя с вас, защото ми е страшно криво и се чувствам ужасно...

:(

Maiden`Fenka
07-08-2007, 08:06
Не се отчайвай.Рано или късно ще намериш момиче което да те обича и ти да обичаш.

flowerlina
07-08-2007, 08:52
Това,което ти се случва на теб е много несправедливо и гадно.Как може едно момиче да се плаши от това че си много мил?Това просто не мога да си го обясня.Аз именно това харесвам най-много в мойто момче.Не се отчайвай.Ще срещнеш жената,която ще те обича истински,защото ти го заслужаваш.Празнувай,незав исимо,че нямаш човек до себе си,защото това си е само твоя ден.

Sam90
07-08-2007, 08:59
Спокойно, пич - рано или късно любовта идва при всеки - въпроса е какво ще направиш, когато дойде :| Недей да се отчайваш... радвай се, че си жив и здрав и си имаш добрата работа - всичко останало ще стане с времето си!!
Мога да си представя какво ти е, защото и аз съм изпадал в моменти, когато просто искам да споделя с някого...да чуя добра дума... познато ми е. Ако искаш ми пиши на ЛС ...

neverand
07-08-2007, 09:19
споко

miloto_girl_4e
07-08-2007, 09:26
Наистина по доста тъп начин е постъпило момичето ...
Но аз имам чувството, че е имало друг проблем, а тя е излезнала с факта, че си мил.., честно казано жеското се съмнявам това да я "плаши" :roll: Но за всеки влак си има пътници, човек, когато губи не знае какво печели(и обратното), може пък да е за добро, може да си спестяваш в момента доста нерви и тъжни моменти(след евентуална раздяла).. И на теб ще ти дойде времето някой да те обича така, както заслужаваш :!: Хубавите неща изискват повечко време...

BiBeRoN
07-08-2007, 09:34
Проблемът определено не е в теб!!!Все още има момичета, които не се кефат, когато някой ги нарича курви...Въпрос на време е да намериш такова момиче...Не се отчайвай!

Albinos.com
07-08-2007, 09:45
ЧРД! :P
И аз съм стигал до там, че да ми е все едно какъв ден сме. Имен ден, рожден ден - поредния скучен ден, поредното търкаляне на времето.
Когато има трудности, трябва да се преборим с тях - па за тва живеем !
Знам, че е трудно, но излизай да се забавляваш, гледай на живота като на едно приключение. А нещата ще се нанредят от самосебе си :)

Kianna
07-08-2007, 09:53
Тъпчеш и те обичат!Не тъпчеш-качат ти се на главата!

Колкото по-добре се държиш с някой,толкова повече ти лази по нервите :!:

Presley
07-08-2007, 10:38
Пръво честис рожден ден!Желая ти много эдраве ,щастие и любов!!!
Та към проблема...
Това,че нямаш приятелка според мен не е повод да нямаш желание эа праэнуване!Имаш рожден ден,случва се веднъж в годината,отпраэнувай го!Нима ако се събереш само с приятели няма да се эабавляваш?Не е така.Всичко эависи от теб!Отпусни се и копонясвай!Не си проваляй рожденият ден с теэи мисли и терэания...!Не е краят на света!Приятелка все някога ще си хванеш,но днес просто праэнувай!
А относно ,това което ти е каэало онова момиче0че си прекалено мил...!Глупаво иэкаэване от нейна страна!Не се откаэвай от добрите маниери.Може би просто е търсила оправдание...понякога просто искрата угасва...може би точно теэи мили неща ще ти помогнат да направиш впечетление на някое момиче.така ,че иэобщо не се коси эа такива неща!Щом ти си се харесваш,всичко е окей.
Айде приятно праэнуване

Manenkoto
07-08-2007, 10:45
ЧРД :::
Само спокойно се ше дойде жената която те заслужава! Трябва ти търпение и само не се отчайвай 8)

Valar
07-08-2007, 11:23
чРД!
Много щастие и успехи ти желая!
Сега към темата
Добрите момчета ги зарязват!!!
Запомни го!
Жените нямат проблем с добрината; те имат проблем с колебанието, пасивността, двуполовото поведение и с държането като невиждал. Жените биват привлечени от самочувствието, силата и тук няма конфликт... “Да, скъпа, не, скъпа” води до скука и враждебност.
Правило номер едно е никога да не се изгубваш в някоя жена.
Повечето жени обожават мъже, който има добро усещане за това, кой е той
Жената не иска да й се казва какво да прави, тя иска да бъде уважавана. Понякога синдрома на Доброто момче води до липса на самоуважение. Никоя жена не уважава мъж, който преди всичко не уважава себе си. Това важи и за обратната посока.
Пасивността е убиец номер едно за връзките. Не само че трябва да действаш, каквото и да кажеш, трябва да действаш истински. Понякога заседналият начин на живот води до повече раздели. Изненадай я с възможността да бъдеш спонтанен, а част от това е да не искаш разрешението й да бъдеш спонтанен! Това ще те върне на първа редица!
НЕ бъди добро момче за да не страдаш така!

pink_champagne
07-08-2007, 13:19
И мене понякога ме плашат много милите момчета.Щото някакси са лиги,обаче това което ти си направил е много похвално даже.Абе...напий се яко и си изкарай едно незабравимо, пък колкото да мацките се някой ден ще ти се отвори парашута..

mon4eto
07-08-2007, 15:22
Prosto si popadnal na nepodohodq6tite jeni.Ne se boi jivota e pred teb :wink:

BeBsItO
07-08-2007, 15:54
ne misli 4e nikoga ne si bil obi4an! mn gre6i6...nqkade tam ima 4ovek koito si dava jivota za teb no ti ne go osaznava6.....ogledai se,moje bi e mn blizo

sasha_90
07-08-2007, 16:39
Честит Рожден Ден!

Не се отчайвай в никакъв случай!Вярвай,че ще бъдеш щаслив в бъдеще.
Не обръщай внимание на случката преди 3 седмици.Просто момичето е била неподходяща.И защо си мислиш че всички момичета са като нея?
Не е вярно!

flora23
07-08-2007, 17:43
Wow muje kato teb sa rqdkost. pozdravleniq =D> nedej da se promenq6.hora vsqkakvi,prosto do sega ne si popadnal na podhodq6tata,no tq e tam nqkade i 6te se raztopi ot 6tqstie kogati i dade6 qketo si za da ne umre ot stug ;) (a onazi e bila golqma patka [-( ) prosto trqbva da ima6 vqra. hihi az ako si nqmah priqtel(kogoto mn si obi4kam btw i toj mi e mn mili4uk :D ) 6tqh da ti poiskam nomera ;)

blqblq_f
07-08-2007, 18:36
чрд сладур :-D
пожелавам ти да намериш истинската любов иии мн купони и положителни преживявания с твоите приятели ии нека усмивката не слиза от лицето ти :lol:
И не се отчайваи ! Може чакането да си заслужава \:D/

moon_flower
07-08-2007, 18:40
Както казаха,мъжете като теб направо са си на изчезване,всичко го знаят.Хората търсят такива като теб-мили и нежни.Не се променяй.Това,че момичето е било загубено и не е свикнало да го третират по този начин,не означава,че всички са такива,напротив-има много жени,които с радост биха излязли с теб.Не се отчайвай,никой не остава сам в този живот.
П.П:Честит рожден ден,пожелавам ти да намериш истинската любов скоро. :-)

koalka
07-08-2007, 18:49
Момичето е постъпило по този тъп начин, защото е нямало чувства към теб и се е чудила как да ти го каже заобикално и си го е измислила.Поне така мисля аз.Или може би просто иска някой, когото няма да е мил с нея, а само ще я пренебрегва и ще я кара да се чувства гадно, нейна си работа.
Не трябва да се отчайваш, защото просто още не си срещнал момичето за теб.При някои хора любовта идва по-късно, няма защо да се притесняваш.

Sisilota
07-08-2007, 20:18
Както обичам да казвам- всеки си има половинка на тоя свят и рано или късно я намира, за това споко ;)
Иначе- правилно си постъпил като си дал якето си... въпреки че в днешно време все по рядко някое момче прави подобни жестове.. веднъж преди около година излязох с едно момче, когато той ми даде якето си ми стана приятно, че беше загрижен и в същото време неудобно.. не знам и аз защо..
Обикновенно жените обичат да са самостоятелни, да се справят сами с трудностите и понякога даже малките жестове са от значение- Но различни жени различни желания- може на това момиче да не й е било приятно да й дадеш якето, на друга може би не- абе жени... каквото й да кажа... :-D

SpOrTs_GiRl
07-08-2007, 20:46
Наистина по доста тъп начин е постъпило момичето ...
Но аз имам чувството, че е имало друг проблем, а тя е излезнала с факта, че си мил.., честно казано жеското се съмнявам това да я "плаши" :roll: Но за всеки влак си има пътници, човек, когато губи не знае какво печели(и обратното), може пък да е за добро, може да си спестяваш в момента доста нерви и тъжни моменти(след евентуална раздяла).. И на теб ще ти дойде времето някой да те обича така, както заслужаваш :!: Хубавите неща изискват повечко време...
дам така е ;)