PDA

View Full Version : Как да се разбера с hater-a ?!!!



Eternal Silence
07-08-2007, 11:03
Ето ви тема в която има всичко - и училище и приятели.... та проблема е следния - с един приятел никога не сме се разбирали особено добре ама сега вече той съвсем ме намрази... и то защото не го бях поканил НА РОЖДЕНИЯ ДЕН НА БРАТ МИ, братото беше казал че мога да поканя всичките си съученички и приятелки и само 2-3 най-добри приятели, и аз си поканих най-добрите ама въпросния човек (който между другото винаги се държи доста гадничко, в смисъл ей така просто за кеф къса тетрадки и разхвърля неща, типичен хейтър... никога не съм го имал за особено добър приятел) толкова се е засегнал че почнал да разправя на другите ми приятели че не съм бил част от компанията и т.н., а щяхме да ходим на море уж всичките и сега той не щял аз да съм с тях....
Посъветвайте ме как аджеба да го накарам да проумее че не аз съм изцяло виновен че не съм го поканил НА РОЖДЕНИЯ ДЕН НА БРАТ МИ, и да се помирим най-сетне с него...

Reed
07-08-2007, 11:57
Е,ти другите нали си ги поканил?Той и да им говори...а + т'ва като ти прай мръсно ,какъв е смисъла да го каниш? :-s

EternalSilence
07-08-2007, 16:18
Абе цялата работа е да се разбера с него до толкова че да не се развали цялата работа с ходенето на море... а и той не беше единствения от компанията дето не съм поканил ама само той се заяжда за тва....

Reed
07-08-2007, 16:41
Ам,питай го дали те възприема като приятел и,ако ти каже "да" му се извини...Обаче предполагам,че ще каже не ...и ти тогава кажи- тогава за к'во се сърдиш?Аре да се опрайме...и вече е минало т'ва :-D