PDA

View Full Version : n



petroslava
07-08-2007, 11:48
nr

Lovergirl81
07-08-2007, 12:26
spox,,,,ne ste go napravili mnogo 4isto. tova e. sled vreme 6te se mahne.

Emi_93
07-08-2007, 12:32
VSI4KO E NARED !! tova 4udo koeto go nari4a6 bradavica e 4ista pupka. mojebi ne si 4uvala no i tam daje moje da ti izlezi pupka. sled 1 sedmica 6ti mini. nai mnogo 2 sedmici . no misli za higiena ! i predi da go prai6 s nego pak gledai ili go popitai ili go nakarai TOI purvo da si udari du6. nqma za6to da hodi6 na doktor . i ne go istiskvai ili ne6to takova !! 6te boli moje daje da 4e6i edno vremenno . daje kogato ponqkoga sedi6 moi leko da go oseti6. no spox. 6te mine. no dokuto ne mine ne pravete seks ! i ko tolkova mnogo boli pri purviq put togava nakarai go toi da vlezi purvo s prust v teb a togava ve4i 4lena mu .
uspeh

07-08-2007, 13:10
ne e pupka za6toto e to4no kato bradavica,durji se suvsem leko demek kato go pipna se murda nasam natam,a pupkite ne se murdat:(:(:(:(:(:(

petroslava
07-08-2007, 13:13
Пуснато на: Нед Юли 08, 2007 4:10 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

ne e pupka za6toto e to4no kato bradavica,durji se suvsem leko demek kato go pipna se murda nasam natam,a pupkite ne se murdat:(

07-08-2007, 14:52
Здравей, аз имам подобен проблем но при мен ситуациятя е следната появи ми се за пръв път преди 4месеца появи се ии беше точно като брадавица едновременно ме болеше,сърбеше и дразне6е тогава не отидох на гинеколог, то се беше появило 4-5 дни преди да ми дойде и изчезна в деня в който ми доиде и след това пак се появи на следващия месец пак 4-5 дни преди да ми дойде но докато запиша час при гинеколожката напред назад ми дойде то пак изчезна и като ми свърши отидох на лекар преглижда ме тя пуска ми микробиологии и ми каза 4е няма нищо и един месец прескочи без да ми се появят тези нещица и сега последния път като ми дойде пак се появиха няколко дни преди да ми дойде и като ми дойде няма6е и помен от тях

petroslava
07-08-2007, 18:09
ami na mene tova mi se poqvi gore dolu ili edin den predi da mi doide ili sled tova,i ve4e mi svur6i no tova ne6to vse o6te si go ima :(

petroslava
07-08-2007, 18:10
v internet namerih tova
полови брадавици - появяват се по гениталиите, имат грапава повърхност и растат на гроздове. Предизвикват сърбеж. Имат дълъг инкубационен период - два до осем месеца, поради което се лекуват трудно.
samo 4e razlikata e 4e pri mene ne e na grozdove a e samo edno :(:(:(

SUNriSe_f
07-09-2007, 21:54
spokoino i na men mi se be6e poqvilo ne6to takova i me bole6e mnogo daje kato sqdah i se bqh pritesnila mnogo... ne mojeh da nosq pantaloni za6toto me bole6e daje ot belioto mi... i opredeleno ne be6e pypka! Ne bqh hodila na genikolog i nz koi da popitam za dobyr, za6toto me be6e mnogo sram... no za moe 6tastie sled 2 dena, daje den i polovina... to se spyka pod natiska na drehite mi i ot tam izte4e nqkakva bqla te4nost moje bi... nz.... ot togava minaha nqkolko mesetza i slava bogy nqmam nikakvi problemi, no nai-dobre otidi na genikolog i toi 6te te posyvetva kakvo e i kakvo da pravi6 ;)