PDA

View Full Version : Объркана съм ...



07-08-2007, 12:43
Здравейте,сладурчета :D Ам,значи,ето го и моя проблем ......... Имам си приятел от 4 - 5 месеца,той страшно много ме обича и аз имам чувства към него.Правил е какво ли не за мен и не искам да го изгубя,не искам да го нараня :( .. но в компанията има едно момче,което страшно много ме привлича .. не се познаваме кой знае колко,но наистина го харесвам..... все той ми е в главата :? Не знам сега какво да правя ................. #-o Дали да му кажа,че имам симпатии към него или да чакам да отшуми :-k :( Сериозна съм,сладури,моля за съвети !!! [-o<

pink_champagne
07-08-2007, 12:50
Напълно те разбирам и една приятелка дето ходи с гаджето си 1година и 5 месеца и сега има някакъв по който тя е хлътнала...направо супер ме пллаши в последно време пък връзката и е много сериозна,но накрая тя си даде сметка,че това е просто е дно изпитание на чувствата и...виж тя се справи с тоя проблем и сега си е щастлива със момчето си.Не прави глупости,а си остани с гаджето си. Пък и представи си ако се връзваше на някакви симпатии към всеки готин тип...стегни се малко мила и оцени това което имаш до себе си.

thefreak
07-08-2007, 12:57
Ем ако искаш да правиш курвенски номера на момчето, тогава давай, кажи на другия, че го харесваш.

mon4eto
07-08-2007, 15:24
Ako tolkova darji6 na mom4eto s koeto si sega po dobre ne go naranqvai :roll:

Presley
07-08-2007, 15:30
Абе неэнам,ти сама си прецени кой иэбираш,но мога да ти дам един съветю: Ако иэбереш това момче,което все ти е в главата...първо кажи на приятеля ти,не му върти номерца...

sherry
07-08-2007, 15:58
Не мисля, че трябва да му казваш. Едва ли е нещо сериозно, нещо моментно е. Остани с момчето си и не го прави на глупак. Другият едва ли значи нещо за теб, това е просто нещо моментно, недей да правиш глупости.

lilcheto
07-08-2007, 16:39
А какви са чувствата ти към момчето, с което ходиш? Ако чувствата ти към другото момче са по-силни, не виждам смисъл да продължаваш с приятеля си. А относно момчето, което те привлича ..... ти знаеш ли да ли той има някакви чувства към теб и да ли може да се получи нещо между вас. Трябва да помислиш и за това.

koalka
07-08-2007, 19:04
По-добре изчакай да отшуми и си остани с приятеля. :wink:

roken
07-08-2007, 19:07
Здравейте,сладурчета :D Ам,значи,ето го и моя проблем ......... Имам си приятел от 4 - 5 месеца,той страшно много ме обича и аз имам чувства към него.Правил е какво ли не за мен и не искам да го изгубя,не искам да го нараня :( .. но в компанията има едно момче,което страшно много ме привлича .. не се познаваме кой знае колко,но наистина го харесвам..... все той ми е в главата :? Не знам сега какво да правя ................. #-o Дали да му кажа,че имам симпатии към него или да чакам да отшуми :-k :( Сериозна съм,сладури,моля за съвети !!! [-o<
V takav slu4ai izobshto znaesh li kakvo iskash hemkazvash 4e go obi4ash i neiskash da go zagubish hem kazvash i 4e neiskash da go naranish i 4e te privli4a drug kak taka kato obi4ash nekkoi i iskash da si s nego te privli4a drug interesna logika :!:

DIVINE_TIME
07-08-2007, 19:13
Явно не го обичаш достатъчно. Когато си влюбен в главата ти е само 1 човек! Това,разбира се, не означава,че не забелязваш останалите красиви хора,но не ти минават нито за миг през главата мисли дали да се захванеш с друг. Явно не го обичаш достатъчно,въпреки че щом ходите толкова време... Нещата са сложни. Помисли добре,за да не съжаляваш!

Sisilota
07-08-2007, 19:58
Здравейте,сладурчета :D Ам,значи,ето го и моя проблем ......... Имам си приятел от 4 - 5 месеца,той страшно много ме обича и аз имам чувства към него.Правил е какво ли не за мен и не искам да го изгубя,не искам да го нараня :( .. но в компанията има едно момче,което страшно много ме привлича .. не се познаваме кой знае колко,но наистина го харесвам..... все той ми е в главата :? Не знам сега какво да правя ................. #-o Дали да му кажа,че имам симпатии към него или да чакам да отшуми :-k :( Сериозна съм,сладури,моля за съвети !!! [-o<
V takav slu4ai izobshto znaesh li kakvo iskash hemkazvash 4e go obi4ash i neiskash da go zagubish hem kazvash i 4e neiskash da go naranish i 4e te privli4a drug kak taka kato obi4ash nekkoi i iskash da si s nego te privli4a drug interesna logika :!:

Моят приятел има 1 такъв колега който има сериозна пр-ка и беше хлътнал по някакво друго момиче, наричаше я "тръпката", лъжеше пр-ката си заради нея, не знам може ио още да е така, НО за мен това означава, че не обичаш истински твоя човек. Лъжеш и себе си и него. Замисли се наистина ли го обичаш и ако е така стегни се малко и не се поддавай на "тръпки"

djuki
07-08-2007, 20:10
хехе мила кой от двамата харесваш ?! гаджето си или онзи другия ?! само едно които и от двамата да избереш забравяш за другия .

Zealot
07-08-2007, 20:30
Хех ами да си мислила бе!Сега като си тръгнала със това момче което има силни чувства към тебе и като го отрежеш няма да му бъде много приятно.Като следя по постъпката ,ти нямаш никакви чувства към него.Това което трябва да направиш е да се разделиш със сегашния защото колкото повече бавиш нещата толкова повече ще го нараниш по-нататъка

SpOrTs_GiRl
07-08-2007, 20:37
Според мен само ще си развалиш връзката! Момчето те обича мн.! И ти имаш чувства към него! Онова е просто привличане и ще отмине! Недей да разваляш толкова хубава връзка, заради някаква си прищявка.. не наранявай момчето, което те обича!

Digitаl
07-08-2007, 20:41
ебаааахти тъпата путкa

07-09-2007, 10:22
Напоследък нещата с приятеля ми не вървят ( момчето няма нищо общо! ),постоянно се караме за глупости,той само ми се сърди и т.н. Чувствата ми към него не са кой знае колко силни и той го знае ! Не съм и искала да му въртя номерца !!!!! .... но това другото момче като го видя и ............. :smt007 ..... #-o Надявам се да отшуми наистина .... Няма да правя прибързани неща,ще оставя всичко така !!! Но наистина ми е страшно гадно :( :cry: