PDA

View Full Version : Защо не мога да правя каквото искам?



I'm ...
07-08-2007, 13:08
1. Темата не знам дали е точно за тук,но най-отдачно ми се струва да я поста в тази секция.

2.Ами имам един ужасен проблем...не мога да бъда себе си,не мога да изразя пред другите хора... в смисъл постоянно отвътре ме човъркат разни въпроси,развивам някакви небивали хипотези и глупости в ума си,постоянно се опитвам да гледам нещата от всички възможни ъгли,направо имам чувството,че полудявам.Много,ужасно много се промених,сега само си стоя в нас на компа,не знам какво ми става...не искам да излизам примерно съм малко по-пълничка(на 15 год. съм,166 см и съм 58 кг,може да не звучи кой знай колко много дебела,но покрай другите от моята компания...),не искам хората да ме гледат,защото не съм първа хубост...постоянно се лишавам от простички неща,а вътрешно направо ми идва да избухна...направо копнея пак както преди да се лигавя,да се заливам от смях,да върша с френдове само глупости,да хулиганстваме,да сме "черните овце" както се вика...но нещо пак ми "стиска" примерно да се облека чудато,да си направя странна прическа...все си мисля как ще ме гледат хората,какво ще си мислят...направо съм невъзможна понякога не мога да се понасям самичка...Не мога да изразя себе си пред другите защото почвам да се държа странно,не мога да се отпусна...тъй като постоянно съм в чуждестранни сайтове,и там има клипове,снимки и т.н. на хора от друг страни и като ги гледам какви са без задръжки,правят каквото си искат,най-важното за тях е да си правят кефа,имат по-особен нрав,обличат се куул и грим си слагат даже и момчетата(НЕ говоря за тея емовци,много моля ;) )...винаги съм мечтала да съм различна,но просто в България е (поне аз си мисля така) невъзможно,защото всички гледат да са в "купа", да са "част от купона",не можеш да намериш хора като теб и направо да се размазвате от простотия...направо понякога си мисля,че не съм за България..просто никой не иска да разбере,че имам различни интереси,не да бъда като всички останали....
Много ви моля изкажете някакво мнение,какво мислите...просто имам нужда някой да сподели нещо,че вече не се търпи тфа положение...оф... ](*,)

Sunny_stz
07-08-2007, 13:25
Мисля че това което написа е много объркано..мисля че и ти не си на ясно със себе си...имаш някакви предразсъдаци,които те спират да направиш това което прави един нормален човек.И щом това ти се случва в бг ,ще се случва и по другите страни ,в които искаш да си....България си е една от страните без задръжки и ако си си оптимист си си такъв,ако си стоиш в къщи ,явно не си контактен ,неможеш да общуваш с останалите ,или не се харесваш и получаваш някакви комплекси,никой не е идеален боже!!!Трябва да се харесваш такава каквато си , и да не ти пука кой какво мисли за теб.Ще си пропилееш живота ако стоиш само в къщи,на твоята възраст трябва да видиш много неща!За това ...облечи се с наи-готините ти дрешки,направи си чалната при4еска ,абе с една дума разбий ги всичките,така повече ще те забелязват и ще имаш повече контакти с хората,ще имаш приятели,а може би и приятел.... какво по хубаво от това!?Е надявам се да съм помогнала с нещо,успех!

thefreak
07-08-2007, 13:34
Препоръчвам ти да се обърнеш към компютърните игри, имаш данни на гъймър.
Това е сериозно мнение. Може да не виждаш връзката с твоя проблем ама ще ти се изясни ако навлезеш.

BlOOdE_RaYnE
07-08-2007, 19:23
Karlukovo te zove :smt005
Ne bez bazik- zamisli se nad komp games :wink:

find_m3
07-08-2007, 20:06
Сериозно не мога да разбера защо набутвате момичето в някви филми с игри и т.н. кви са тия глупости тя не едостатъчно контактна и това трябва да се промени а не да си озгражда свой собствен кибер свят и да се затваря в него.Моя съвет е да излизаш повече ако има с кого.Това че си с такива размери не знам какво те притеснява като се има предвид че във мойта компания само аз съм под 55кг. а съм на 16 не съм мн по-голяма.Явно имаш много енергия за изразходване.Събери няколко приятеля и си направете разходка в планината/гората.Там няма хора можеш да повикаш на воля и да подивееш пък и ще бъде забавно и за другите да щуреят :wink: успех

thefreak
07-09-2007, 18:12
Всички невежи по въпроса с геимарите смятат, че са "затворени".
Всички мислят, че геймарите са някви стереотипи тъпаци задръстени не излизат нямат гадже и т.н.
И смятат, че само момчета геймари има.

ОneWingedAngel
07-09-2007, 18:30
Всички невежи по въпроса с геимарите смятат, че са "затворени".
Всички мислят, че геймарите са някви стереотипи тъпаци задръстени не излизат нямат гадже и т.н.
И смятат, че само момчета геймари има.


до 2 години и аз така смятах докато едно моми4е което зарибявах не дойде у нас и не ми врътна Диабло за 2 часа........едно време ми беше тръдно да убия Дуриел баси.... :oops:

07-09-2007, 18:35
Всички невежи по въпроса с геимарите смятат, че са "затворени".
Всички мислят, че геймарите са някви стереотипи тъпаци задръстени не излизат нямат гадже и т.н.
И смятат, че само момчета геймари има.
А ти защо си толкова конфликтна личност? Някакви комплекси?

Sam90
07-09-2007, 19:29
Права си, че в България гледат различните с :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Ами... да го духат - БЕЗ ИЗВИНЕНИЕ! ;) Въобще да не ти пука... когато се облека шантаво ме гледат .... когато си направих синя косата ме гледаха... когато реших, че съм достатъчно пиян, за да се натискам с приятеля ми на публично място (момче съм) го направих и ме гледаха... И КВО ОТ ТОВА? Нали на мен ми е хубаво...другите да си гледат работатра ;)
Съветвам те да направиш същото - да не ти пука ;)

thefreak
07-09-2007, 23:08
Всички невежи по въпроса с геимарите смятат, че са "затворени".
Всички мислят, че геймарите са някви стереотипи тъпаци задръстени не излизат нямат гадже и т.н.
И смятат, че само момчета геймари има.
А ти защо си толкова конфликтна личност? Някакви комплекси?
Да мисля, че половия ми орган е малък...
А да и оплешивявам. Може и да е от това.

thefreak
07-09-2007, 23:10
Всички невежи по въпроса с геимарите смятат, че са "затворени".
Всички мислят, че геймарите са някви стереотипи тъпаци задръстени не излизат нямат гадже и т.н.
И смятат, че само момчета геймари има.


до 2 години и аз така смятах докато едно моми4е което зарибявах не дойде у нас и не ми врътна Диабло за 2 часа........едно време ми беше тръдно да убия Дуриел баси.... :oops:
Нищо чудно.
Както казах само невежите по въпроса си мислят така.

class
07-09-2007, 23:20
Аз мога да ти кажа че от личен опит знам че не е хувабо само да седиш пред пс-то ... вече 4 години го правя ... :( А вече всичко ми писна... всяка игра ми е тъпа , или ми писва след 2-3 дена ... Сега се стремя да излизам , не ми пука вече мнението на другите за мен . Загубих 4 години в тъпня ... ( весело ми беше но вече е време да да си намеря не само Виртуални Приятели ... )

I'm...
07-10-2007, 10:12
Хах ами вчера направих така уж както казвате да не ми пука.
Начи обух си скейт шуус (те са толкова опърпани вече,че може и да клошарка да са ме помислили :lol: ),обух си едни широки протъркани тъмно зелени дънки,една тениска с мотор i орел(мн си я обичкам<3) от На тъмно и на очите си сложих толкова много черен молив,че направо не можех дас е позная.И излизам аз с една фр-ка и отиваме в един магазин и след нас две момчета влизат и едното се спира навратата и ме оглежда от горе до долу и вика "Майкоу..." и си замина :smt005 Че като ме изби на смях. :smt005 Ехх ..отново тръпката да те гледат странно,много яко ми беше XD
Sam90, lolZz cwl :smt006
Но ако си говорим честно,малко геймс няма да навредят чак толкова много,само дето бавно ги загрявам.Поне ще си убивам времето като няма какво да правя x}

thefreak
07-10-2007, 10:32
Аз мога да ти кажа че от личен опит знам че не е хувабо само да седиш пред пс-то ... вече 4 години го правя ... :( А вече всичко ми писна... всяка игра ми е тъпа , или ми писва след 2-3 дена ... Сега се стремя да излизам , не ми пука вече мнението на другите за мен . Загубих 4 години в тъпня ... ( весело ми беше но вече е време да да си намеря не само Виртуални Приятели ... )
Хехе никога не си бил геймър значи...