PDA

View Full Version : ЕпИлаТоР я ЦъКнЕтЕ ТуК



Just_Be
07-08-2007, 13:38
Ами днес за 1-ви път се навих да ползвам епилатор,купиха ми спец. за това... :P ама като почнах и ме заболя ужасно много.....
Искам предварително да се извиня за тъпия въпрос ,но:
Има ли някакъв начин да не ме боли докато се епилирам за 1-ви път???
До сега само с депелатуар :roll: :roll:
И има ли някакъв начин да се избегнат пъпчиците,тъй като единственото място ,на което издържах болката беше точно над стъпалото.....и там сега имам пъпчици :-$
Та има ли някакъв начин за избегване / премахване на пъпчиците и
за избегване на болката? :-k :roll:
Моля ви за отговори ,тъй като днес ще се епилирам със сигурност ,но
не искам да боли толкова много.....зели сме възможно най-безболезнения епилатор....... :roll:
Мерси предварително

moon_flower
07-08-2007, 13:40
Няма начин,зависи от модела епилатор.Но първия път ще си боли.Мен не ме боля,може би защото съм издържлива,само ме щипеше.Пъпчиците са нормални,минават за няколко часанаи много за една нощ,така че споко.

Just_Be
07-08-2007, 13:42
aaa aко се изкъпя малко преди епилирането,косъмчетата като омекнат ще се притъпи ли болката? :roll:

moon_flower
07-08-2007, 13:49
Ми да ти кажа честно,не знам.Но принципно епилирането ства на чиста кожа,така че ти трябва да си се къпеш преди това.

Just_Be
07-08-2007, 14:05
ами то аз се къпя ,поне по 1 път на ден ,и то в случайте в които нямам време......
иначе по 2 :o тъй че обикновенно ми е чиста кожата
......аз питах дали,веднага след като се изкъпя и се изсуша да не пробвам? :roll:

07-08-2007, 14:08
Pone spored men, ako se izkypesh, i to po vyzmojnost napari se edno hubavo s topla voda, shte boli po-malko pri epilaciqta. Vajno syshto e kolko dylgi sa ti kosym4etata. Nai-optimalen e varianta, da sa okolo 5-7 mm. Taka shte te boli nai-malko. Sled epilaciq namaji s nqkakvo krem4e/losion za tqlo/bebesheko olio- kakvoto imash pod ryka. Svikva se s bolkata, po-to4no se pretrypva, spokoino :)

namina
07-08-2007, 14:08
Ами днес за 1-ви път се навих да ползвам епилатор,купиха ми спец. за това... :P ама като почнах и ме заболя ужасно много.....
Искам предварително да се извиня за тъпия въпрос ,но:
Има ли някакъв начин да не ме боли докато се епилирам за 1-ви път???
До сега само с депелатуар :roll: :roll:
И има ли някакъв начин да се избегнат пъпчиците,тъй като единственото място ,на което издържах болката беше точно над стъпалото.....и там сега имам пъпчици :-$
Та има ли някакъв начин за избегване / премахване на пъпчиците и
за избегване на болката? :-k :roll:
Моля ви за отговори ,тъй като днес ще се епилирам със сигурност ,но
не искам да боли толкова много.....зели сме възможно най-безболезнения епилатор....... :roll:
Мерси предварително








свиква се......с времето.....аз и триъгълникът си епилирам...... :wink:

07-08-2007, 14:26
parvo se izkapi s po topla voda taka po mlko 6te te boli i po neizlizat pap4ici pone pri men e taka

Kisses_P
07-08-2007, 14:52
аз знам, че ако натъркаш кожата с кубче лед ще боли по-малко

Keira
07-08-2007, 15:04
аз знам, че ако натъркаш кожата с кубче лед ще боли по-малко

И аз така знам :)

Иначе за пъпчиците ... мен също ми се появяват, но след около час най-много изчезват 8) Аз се мажа и с един лосион след епилация и май от него ми изчезват по-бързо :P Пробвай с някакво кремче или нещо друго :D

teen4e
07-11-2007, 09:07
аз знам, че ако натъркаш кожата с кубче лед ще боли по-малко :smt023 и аз това щях да кажа :-)

charovnata_
07-12-2007, 10:22
na men za da ne me boli se izkapvam s po toplichka voda izlizam ot banqta i vednaga se epiliram zashtoto toagva porite a razshireni i izlizat o bezbolezneno kosamchetata i za kupchetata led sum chuvala no lichno pri men nqma efekt

07-12-2007, 10:38
kupchetata led sum chuvala no lichno pri men nqma efekt



и при мен няма ефект даже ме боли много повече :roll: