PDA

View Full Version : vlqzoh v edin film



07-08-2007, 14:03
zdraveite na na vsi4ki,kazvam se ivana!iskam da spodelq ne6to s vas!predi 9 meseca se vliubih v edno mom4e koeto e s deset godini po golqmo ot men!az sam na 15 toi e na 25!toi sa6to me haresa no problema be6e tam 4e be6e ot komoaniqta na maika mi i tq ne pozvolqva6e da imame vrazka!nie se vijdahme taino pi6ehme si,4uvahme se vseki den zadaljitelno po nqkolko pati!hodehme na kafe,kato bqh s nego ni6to ne me interesuva6e!no po edno vreme toi mi kaza 4e ne moje da prodljavame da se vijdame,za6toto mnogo darji na maika mi i ne iska da se skara s neq,vapreski 4e me haresva!no ako mu potrqbva ne6to vinagi bi napravil vsi4ko zaradi men!togava bqh razo4arovana ot jivota ne iskah ni6to,no sre6tanah edno mom4e i re6ih da tragna s nego za da zabravq 4oveka koito obi4a6!hodehme 2 meseca no az ne mojah da go zabravq,maika mi vijda6e 4e se sasipvam i edin den mi kaza 4e 6te pozvoli da ima vrazka mejdu men i nego!no toi mi kaza 4e ne iskal seriozna vrazka 4e ne iska da me naranqva i nqkakvi takiva ne6ta i az mu kazah dobre!ne se bqhme 4uvali 2 sedmici sled koeto toi po4na da mi zvani da iska da se vidime i taka natatuk,a v sa6toto vreme zvnai na mnogo drugi momi4eta i az razbiram a toi otri4a!molqvai kajete mi kak da go zabravq tozi 4ovek,prosto ne moga bez nego!kakvo da napravq v slu4aq,MOLQ VI POMOGNETE MI :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

lovergirl_81
07-08-2007, 14:10
ammm trudno ne6to. EDNO : nameri novo gadje. DVE : nameri nekoi koito da ti ugajda da te glezi i t.n. togava burzo 6te zabravi6 za nego . NO NE SE VRU6TAI PRI NEGO !!!! 6TE TI SASIPI JIVOTA O6TE POVE4E

pink_champagne
07-08-2007, 14:17
Не знам...просто не знам с какво да ти помогна...всичко ми звучи като един голям абсурд...замини нанякъде дай се почивка от всичко..

Just_say_no
07-08-2007, 14:17
:shock: :shock: :shock: Момче ли ???

Виж мила, по - добре не се занимавай с него. Знам, ще ти е кофти, ще те боли, но ... по - добре сега, отколкото след време, когато чувствата ви се задълбочат още повече.

MiMcHeToOo
07-08-2007, 14:21
и аз мисля, че ще е по добре да не се занимаваш с него.. Ше те заболи, и болката няма да спре за 1-2 дена ама след време определено ще си по добре.. Все пак ти си решаваш, но за мене това е най добрия вариант..

mon4eto
07-08-2007, 15:17
Ako sama ne poloji6 usiliq da go zabravi6 drug ne moje da go napravi vmesto teb :roll:

PLAMENKO
07-08-2007, 15:21
хахахаах вие колко сте тъпи момичетата не е реално :smt005 :smt005
много ясно , че като си на 15 и се занимаваш с 25годишни ше си те върти както си иска и ше си излиза ако иска и 10 гаджета ше има като тебе малки и глуповати........

Bebun
07-08-2007, 17:02
Да, батковците винаги са опияняващи. Изведнъж ти обръща внимание, знае как да те накара да се чувстваш щастлива, а после се оказва, че не си единствената принцеса в неговия живот. Искаш да го забравиш... ами като за начало спри да мислиш за него като за красивия принц, защото все пак те е наранл. Ако наистина го беше толкова грижа за теб нямаше първо да ти дава надежди, а после да се отдръпва ,правейки се на много загрижен. Помисли колко много те е накарал да страдаш, погледни и недостатъците му... когато осъзнаеш, че е земен човек,а не божеството, в което си влюбена, ще можеш да продължиш напред. През това време се забавлявай максимално с приятели, а щастието ще се върне само... ;-)

alkobalko
07-08-2007, 17:06
Няма смисъл да се занимаваш с него.

flowerlina
07-08-2007, 17:19
Няма абсолютно никъкъв смисъл да се занимаваш с него :!: Големите батковци/те са си направо мъже някои от тях,ама както и да е/обичат само да си правят удоволствието с малки момичета,да ги повъртят докато /момичетата/се влюбят в тях и да ги зарежат.Забрави го.Това е единственото решение.На мен така един батко ми беше завъртял главата преди време,но за 2 месеца след като излезе от живота ми го забравих.

Успеххх

djuki
07-08-2007, 20:27
ами ако нямаш никакви контакти с него известно време и намериш някой които да те обича може би ще ти мине ! Успех