PDA

View Full Version : Писна ли ви ваканцията?



find_m3
07-08-2007, 18:48
Божее не съм вярвала че лятото може да ми е толкова тъпо... :wink: я кажете вие как сте?Справяте ли се с губенето на време и как? :P

Kisses_P
07-08-2007, 18:53
Царица съм на губенето на време.АКо можеше ваканцията да е 10 месеца,а училището само 2 ... ::: ::: :::

dete_na_prostora
07-08-2007, 18:58
Ваканция и отказвам се не може да са в едно изречение [-X Доби да трябва да гледам в една точка през цялото време пак бих го предпочела :wink: Единственото преимущество на скуул, е тфа, че се виждаш с другарчета нон стоп и винаги имаш компанийка :mrgreen: :mrgreen: Но аз и ся гледам да се виждам с хорица, тъй че даскало съкс :evil: Аз тъй секи ден си измислям по нещо новичко да прайкам ... Абе имам си неква функцийка таказ, да измислям всестранни идеи ко да са прай 8) If you want ideas, 10 stinki per idea ::: 8-[ ::: :::

cherinka
07-08-2007, 18:58
Ми, аз във ваканция съм от 4-5 месеца и миииий мноо яко :-D
Малко ми липсват някои индивиди, които само в даскало мога да срещна ( и чат пат из улиците) ама както и да е.
Кво правя ли.. ходя на плаж, кисна във форума, тичам си по парковете по тъмно, а като ми омръзне да тичам и повечето ми приятелки от едно време живеят все на 1ви/2ри етаж и ходя под терасите, викам ги и си приказваме (ама тва са подробности).
Фанах се на работа в на брадчеда кръчмата и е голям купон вечерта (само вечер работя).. прая мешам салати, много е зарибено, научиха ме кои чаши за какво са и до къде в чашите е 100гр :smt005 , ама като наливам и мноо ми мирише на алкохол и малко ми тряя да припадна от пустата миризма на ментата.. вуни на гз.
Кво друго правя.. чат пат на кафе, ама вече предпочитам на по минерална водичка :-D
Вкъщи с тате пада голем купон. Особено като почне да се лигави и да танцува.. и кат си раздруса тва шкембе .--- :smt005 :smt005 :smt005
та, сега ще събирам пари от заплати и някъде края на август искам да ида с едни приятели/познати малко из гората (балкана) да поразпуснем малко :D (без никъв алкохол) (поне от моя страна).
О, и в момента съо си губя времето в жалки опити да спечеля едно момче, ама ша видим до къде ще стигна, макар, че май ша е загубена кауза.
Ама нищо няя се разбере, докато не се пробва :D
А, забрайх да спомена, че половината ми познати им прайм изпращане, че кой заминава за Испания, кой в италия холандия и чехия на първенства по футбол и чак по коледа ще се приберат, та дано да не ме забравят - и мен, и другите :D
Та, ей ти го, описах ти живота ми.
а като не съм във ваканция , просто прибавяш секи ден ставане към 9ч, даскало до 12ч и яко потене в часовете и стискане на палци да не ме изпитат и тва е.
..живота на една обикновена тийнейджърка..
май много се разписах..

find_m3
07-08-2007, 19:05
Ваканция и отказвам се не може да са в едно изречение [-X Доби да трябва да гледам в една точка през цялото време пак бих го предпочела :wink: Единственото преимущество на скуул, е тфа, че се виждаш с другарчета нон стоп и винаги имаш компанийка :mrgreen: :mrgreen: Но аз и ся гледам да се виждам с хорица, тъй че даскало съкс :evil: Аз тъй секи ден си измислям по нещо новичко да прайкам ... Абе имам си неква функцийка таказ, да измислям всестранни идеи ко да са прай 8) If you want ideas, 10 stinki per idea ::: 8-[ ::: :::

Хах навита съм кажи си адреса да ти прата по пощата само измисли кво да правя :lol:

Sam90
07-08-2007, 19:07
Обичам лятото, но не обичам лятната ваканция :-s Липсва ми даскало... там си ми е готино и забвано - купон нон стоп. Липсват ми съучениците, защото не с всички се виждаме... абе кеф си ми е да ходя на даскало :)
Иначе за сега лятото ми е УЖАСНО! :( Разделих се с любимия ми човек на земята... май ще си загубя работата... нещо се разболявам... разочаровах се от твърде много хора... пф ](*,)

find_m3
07-08-2007, 19:09
Ми, аз във ваканция съм от 4-5 месеца и миииий мноо яко :-D
Малко ми липсват някои индивиди, които само в даскало мога да срещна ( и чат пат из улиците) ама както и да е.
Кво правя ли.. ходя на плаж, кисна във форума, тичам си по парковете по тъмно, а като ми омръзне да тичам и повечето ми приятелки от едно време живеят все на 1ви/2ри етаж и ходя под терасите, викам ги и си приказваме (ама тва са подробности).
Фанах се на работа в на брадчеда кръчмата и е голям купон вечерта (само вечер работя).. прая мешам салати, много е зарибено, научиха ме кои чаши за какво са и до къде в чашите е 100гр :smt005 , ама като наливам и мноо ми мирише на алкохол и малко ми тряя да припадна от пустата миризма на ментата.. вуни на гз.
Кво друго правя.. чат пат на кафе, ама вече предпочитам на по минерална водичка :-D
Вкъщи с тате пада голем купон. Особено като почне да се лигави и да танцува.. и кат си раздруса тва шкембе .--- :smt005 :smt005 :smt005
та, сега ще събирам пари от заплати и някъде края на август искам да ида с едни приятели/познати малко из гората (балкана) да поразпуснем малко :D (без никъв алкохол) (поне от моя страна).
О, и в момента съо си губя времето в жалки опити да спечеля едно момче, ама ша видим до къде ще стигна, макар, че май ша е загубена кауза.
Ама нищо няя се разбере, докато не се пробва :D
А, забрайх да спомена, че половината ми познати им прайм изпращане, че кой заминава за Испания, кой в италия холандия и чехия на първенства по футбол и чак по коледа ще се приберат, та дано да не ме забравят - и мен, и другите :D
Та, ей ти го, описах ти живота ми.
а като не съм във ваканция , просто прибавяш секи ден ставане към 9ч, даскало до 12ч и яко потене в часовете и стискане на палци да не ме изпитат и тва е.
..живота на една обикновена тийнейджърка..
май много се разписах..

COOL :lol: ми то и аз така ма освен по кръчмите на братчедите другот е тъпо :smt005 или поне не отнема достатъчно време.То на кафе се ходи за 1 час после се кеси по пейките на НДК или по парковете :-D

alkobalko
07-08-2007, 19:11
Хич не ми е омръзнала. Намирам достатъчно занимания, с които да си запълня свободното време.

Valar
07-08-2007, 19:12
Егати децата има тук!
Как така ще ти омръзне ваканцият! :-s
При мен такова положение е нямало...
Начините за губене на време са хиляди само трябва да си по-размърдаш мозъчните клетки!!!
Разбира се най-добрите са свързанни с печеленето на пари!
Броени дни бързо минават .

zloto
07-08-2007, 19:13
Всичко, което е различно от даскало е за предпочитане :) гадното е че няма да ходя на море това лято и че няма с кой да излизам... това е най-тъпото ми лято... иначе напоследък си губя времето като гледам разни анимета... страшно съм се зарибила и половината ден ми отива за това...

sherry
07-08-2007, 19:13
Не знам как може да ви писне от сега. Все намирам какво да правя, на даскало също има яки моменти, но сега имам доста свободно време за себе си, а и обичам лятото.

RoyTheReaper
07-08-2007, 19:43
Не е като да нямам с какво да си убивам времето, но за мен на даскало винаги е било по-интересно. Колкото странно и еретично да прозвучи, самия учебен процес ми е интересен. И да, тогава имам контакт с много повече хора.

Освен това МРАЗЯ лятото. Температурата в стаята ми пак гони 30 градуса, а аз реагирам на жегата като... сладолед. :lol: Ужасно нещо е жегата.

НО! Изобщо не бързам лятото да свършва... като се сетя какви предмети ме чакат наесен... :shock: :smt009

Albinos.com
07-08-2007, 19:48
Все едно да питаш алкохолика дали му е писнал алкохола =P~

`BItCH`
07-08-2007, 19:51
Мразя лятото и нямам търпение да почна училище. :lol:

П.С. Така говоря , защото не си намерих работа за сезона.

bulgarche
07-08-2007, 20:01
Ooooo,че тя тъпърва започва (то всъщност вярно че не съм във ваканция още бе)
От петък се почва ...

tuka6na
07-08-2007, 20:02
; ) по-добре си ми е да работя без да уча.Обичам...'ваканцията'...
Не толкова нея,отколкото лятото ; :-D

Presley
07-08-2007, 20:04
Да беее :smt005 Много яко си прекарвам и няма иэгледи да ми омръэне :-D

CoBRaSTyLе
07-08-2007, 20:06
Аааа, не се оплаквам....... Екстра си ми е. Па и още е в началото.

malka_sladuranka
07-08-2007, 20:27
Не ми омръзва. :roll: Пък трябва и да свиквам. Няма повече даскало за мен. 8)
Само проблема е, че като не ми се налага да ставам рано, започвам да ставам все по-късно и по-късно. :-s
Трябва да си намеря някаква занимавка за сутрините. :-k
Иначе си прекарвам супер като не съм на училище. По кафенца, насам натам, излизам с приятеля ми, с приятелите ми от квартала, малко на компютъра си вися. За сега яко безделие. Пък иначе замислям от утре да почна да се занимавам с разни сериозни неща, които трябваше да започна преди доста време... Така, че май се вижда краят на моето безделие.

Boot
07-08-2007, 20:30
Хора, честно ви казвам - повече от всичко искам да стоя и да гледам тъпо в една точка. И да няма какво да правя. Защото сега уча за изпити и винаги имам едно на ум, че трябва да уча, каквото и да правя. Ваканцията си е най-хубаво. А и винаги има градинки и полянки да си лежиш и да гледаш облаците и да пиеш Шшшшшуменско.

Violenza
07-08-2007, 20:30
След тази ужасна учебна година... дори и да седя и гледам в една точка с часове пак ми се струва забавно.. :lol:
По цял ден мързелувам.. излизам...гледам филми... не се оплаквам. :)

Mimka_sweet
07-08-2007, 20:39
Абе мноиго ясно,че все някога ще ми писне,ама за сега не! :-D

Th3WildAng3l
07-08-2007, 20:44
За мен още не е почнала :( изпити :(

koalka
07-08-2007, 20:53
На мен въобще не ми е писнала, за мен тя едва сега започва.

MaNNiE
07-08-2007, 21:02
Никога няма да ми писне ... това ще ми е последната лятна ваканция евър :cry:

ОneWingedAngel
07-08-2007, 21:10
Божее не съм вярвала че лятото може да ми е толкова тъпо... :wink: я кажете вие как сте?Справяте ли се с губенето на време и как? :P


ми хвани се да поработиш малко ааааа аз тва прая тва лято малко да побачкам :)

find_m3
07-08-2007, 21:24
Божее не съм вярвала че лятото може да ми е толкова тъпо... :wink: я кажете вие как сте?Справяте ли се с губенето на време и как? :P


ми хвани се да поработиш малко ааааа аз тва прая тва лято малко да побачкам :)

Ми опитах ама искат 18 поне за това което искам да правя.Няма да съм сервитьорка ако ще...и листовките са тъпа работа пък и не знам къде да търся и...трябва и да замина за 1 месец минимум и то ми се накъса цялото лято ](*,)

HopeLesss
07-09-2007, 07:40
Аз пък се чувствам адски безползена #-o По цяяяял ден си клатя краката, играя на Симс и се правя, че уча. Преди 2 седмици като работех при нашите поне ставах по-рано и помагах, пък сега и аз като Бети ставам все по-късно и по-късно. Сега след седмица-две се очаква да стане по-интересно - изпити, тва онова :twisted:

Иначе и на мен ми е тъпо :smt012

Blacklisted
07-09-2007, 08:52
Супер си е лятото, пък и гледам не съм единствения, които трябва да учи за изпити :lol: честно казано се надявам на ТОП в НБУ :D

Ice_Queen_
07-09-2007, 09:06
Лятото..искаше ми се да е по-весело.Но иначе не съм на даскало - КАКВО ПО-ХУБАВО?! :-D

Сънливка
07-09-2007, 09:25
Аз използвам лятото за пълно отпускане и мързелуване :-D .Стоя си вкъщи и лежаааа и ям(то какво друго да се прави в тея жеги).Само чакам да тръгнем на море.

_donna_
07-09-2007, 10:26
моята още не е започнала.. :(

Swinkenhoffer
07-09-2007, 10:45
самият сезон ми е гаден... задушен, миризлив, блах. от тая горещина нито можеш да спиш, нито да учиш, нито нищо.
училище > лятна ваканция.
от есента се очкава да е доста интересно. нямам търпение. :-D

find_m3
07-09-2007, 10:52
Аз не чух някой да каза да прави кой знае колко забавни неща ](*,)
Да не е много забавно да си клатиш краката.Предпочитам да съм си на даскало да се виждам с пиятели и да си правим кефа вместо да кисна във форума се.Хубвото е че след малко хващам четката и почвам да мажа стаята :smt005 поне това малко ще ми смени програмата :-)

fake
07-09-2007, 10:54
аз пък правя забавни нещаааа!!!
откак е почнала ваканцията излизам, пия, пуша, готино ми е, след седмица отивам на море и палатка, опитах се да си намеря работа, не успях, абе яко си прекарвам ваканцията, малко ми е топличко от време на време ама се живее :mrgreen:

07-09-2007, 11:00
Изпокарах се с много близки приятели и то за глупости щото о известно време нещо ми става и с държа гадно с всички...абе смотана работа,лятото ми досега е ужасно,и то егати ваканцията,не бяха изпити ,треперене за оценки ,сега къде ще ме приемат,егати скуката.Да си бях н училище щеше да ми е по-скокойно,въпреки че мразя съучениците и класа си изобщо.

_SilencE_
07-09-2007, 11:25
Аз пък се чувствам адски безползена #-o По цяяяял ден си клатя краката и се правя че уча

+ излизам с който намеря. нииииииииищо интересно ::: пък като досложим и изпитите и просто ми причернява от тая ваканция. то ква ваканция?! няма вече такова нещо като "лятна ваканция" :(

RhytmiX
07-09-2007, 11:58
:shock: Kak moe da vi stane tupo prez lqtnata vakanciq ?! OMG az ne iskam daskaloto da po4va tiq mi govorqt 4e im bilo tupo prez vakanciqta :-D BRUTALITY !

bulgarche
07-09-2007, 12:47
пия, пуша, готино ми е
:evil: :smt013

след седмица отивам на море и палатка
:::

nellllly
07-09-2007, 12:54
не ми омръзна, спя по цял ден, почивам си (дори от нищото), тука още 2-3 дена ще седя сама и после заминавам малко в друг град... бе има какво да се прави бе...

find_m3
07-09-2007, 12:54
:shock: Kak moe da vi stane tupo prez lqtnata vakanciq ?! OMG az ne iskam daskaloto da po4va tiq mi govorqt 4e im bilo tupo prez vakanciqta :-D BRUTALITY !

И аз мислех така като бях....малка :wink: :lol:

Sam90
07-09-2007, 12:55
:shock: Kak moe da vi stane tupo prez lqtnata vakanciq ?! OMG az ne iskam daskaloto da po4va tiq mi govorqt 4e im bilo tupo prez vakanciqta :-D BRUTALITY !

И аз мислех така като бях....малка :wink: :lol:

Много точно казано :lol:

SnoopCatt
07-09-2007, 13:11
Да писна ми други хора да ми се разпореждат с живота

find_m3
07-09-2007, 14:11
Да писна ми други хора да ми се разпореждат с живота
за какво говориш :?:

Qnchety
07-09-2007, 15:06
Мииииии кво да кажа. Лято е - море, слънце, къси блузки и полички, излизания в фр.... готино е. Добре си прекарвам. Нали се пак е лято. Но донякъде ми липсва училището :-s . Там се пак е забава(донякъде)!

SpOrTs_GiRl
07-09-2007, 15:09
Ее.. тя са започва! :-D

SnoopCatt
07-09-2007, 15:12
Да писна ми други хора да ми се разпореждат с живота
за какво говориш :?:
вече е без значение...беше моментно състояние :P

RhytmiX
07-09-2007, 16:24
:shock: Kak moe da vi stane tupo prez lqtnata vakanciq ?! OMG az ne iskam daskaloto da po4va tiq mi govorqt 4e im bilo tupo prez vakanciqta :-D BRUTALITY !

И аз мислех така като бях....малка :wink: :lol:
"kako" na 17 sum i ne mi e pisnala :wink:

find_m3
07-09-2007, 16:31
:shock: Kak moe da vi stane tupo prez lqtnata vakanciq ?! OMG az ne iskam daskaloto da po4va tiq mi govorqt 4e im bilo tupo prez vakanciqta :-D BRUTALITY !

И аз мислех така като бях....малка :wink: :lol:
"kako" na 17 sum i ne mi e pisnala :wink:

Да съм казала че си малък на години?

find_m3
07-09-2007, 16:31
:shock: Kak moe da vi stane tupo prez lqtnata vakanciq ?! OMG az ne iskam daskaloto da po4va tiq mi govorqt 4e im bilo tupo prez vakanciqta :-D BRUTALITY !

И аз мислех така като бях....малка :wink: :lol:
"kako" na 17 sum i ne mi e pisnala :wink:

Да съм казала че си малък на години?

RhytmiX
07-09-2007, 16:34
Razbral sum pogre6no :-s ?>?

Exothermic
07-09-2007, 17:03
Божее не съм вярвала че лятото може да ми е толкова тъпо... :wink: я кажете вие как сте?Справяте ли се с губенето на време и как? :P

На мен определено ми писна,винаги съм мразела вакнциите,това е тъпо нещо... :roll: ...няма какво да се прави...
От скука взех ,че си подредих стаята,гардероба,изхвърлих куп стари неща и боклуци,обърнах цялата къща с краката нагоре
ресувам,слушам музика,излизам ,но пак е аааааааааааадска скука... :smt011 :smt012 :smt010

fake
07-09-2007, 17:09
как може да ви е скучна ваканцията бе О.о вие тряя да нямате абсолютно никъф социален живот...

Gothique♫
07-09-2007, 19:17
Хих на мен не ми е омръзнала ся лятото се опитвам да дръпна доста загубени неща върху скейта и общо взето ми е доста забавно :)

find_m3
07-10-2007, 06:57
как може да ви е скучна ваканцията бе О.о вие тряя да нямате абсолютно никъф социален живот...

Ми не е така аз излизам почти секи ден и се пак не е същото щото няма какво да се прави дори навън.Висим по пейките и ходим по кафета ама какво то това са 3 часа максимум и после кво?Пак пред компа...тъпа работа

gabrielka@a
07-10-2007, 08:42
Божее не съм вярвала че лятото може да ми е толкова тъпо... :wink: я кажете вие как сте?Справяте ли се с губенето на време и как? :P
Никога няма да ми е тъпа ваканцията!До обяд съм на плаж,а после глегам ТВ и съм на компа.....след около седмица ще ходя на село!

ScionOfStorm
07-10-2007, 09:35
Aбе не ми е омръзнала, просто ми е леко тъпо тея дни и смятам да се хвана да бачкам нещо, за да не ми омръзне ;p

namina
07-10-2007, 09:48
искам поне още + 100 дена ваканция :smt016

fake
07-10-2007, 10:29
пия, пуша, готино ми е
:evil: :smt013

к'во бе

KiLLeR_InSTiNkT
07-11-2007, 10:03
Нема такива екстри, все се намира нещо за вършене...

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-11-2007, 10:05
opredeleno NE!!! ... tupo si e baq.. az ne sum si vku6ti pri bashta mi sum za 2 meseca i tuk prosto nqma kakvo da se pravi ... grada e maluk .. poznavam malko hora.. :lol: a i da poznavah pove4e pak nema da ima kfo da pravq :) ... broq si dnite do 15stiii iskam da se priberaaaa :smt011

Backfire
07-11-2007, 10:07
http://www.teenproblem.net/f/images/smiles/091.gif

iv4enceto
07-11-2007, 10:32
О,ваканцията определено не ми е писнала и едва ли скоро ще ми писне.Вярно е че вече ми се изчерпват идеите но гледам да разнообразявам-билярд,нови кафета,басеин каране на колело с приятели,излет в парка,рикши...общо взето справям се :-)

find_m3
07-11-2007, 15:16
О,ваканцията определено не ми е писнала и едва ли скоро ще ми писне.Вярно е че вече ми се изчерпват идеите но гледам да разнообразявам-билярд,нови кафета,басеин каране на колело с приятели,излет в парка,рикши...общо взето справям се :-)

Аз имах много идеи а сега вече останах с празни ръце а не ми се повтаря нищо колкото и да е забавно става еднообразно и като правиш нещо дълго време ти писва :|

dragonfly
07-11-2007, 15:54
На кой и му писнала ваканцията?
От 15 септември мечтая за нея, всеки божи ден, човек бих застреляла за нея :smt072 пък да ми писне?!? Никога!

charovnata_
07-12-2007, 11:39
chestno kazano malko mi pisna MInalata godina ne beshe taka moje bi zashtoto znaeh che shte si buda otonovo s kalas naesen obache sega kato znam che nqma da gi vidq mi stava malko gadno i bih predpochela da suma na uchilishte

_siXth`sEnSe_
07-12-2007, 12:18
Мне,дори се стряскам колко бързо минава..:{ Всеки ден ми е супер забавну с компанията и кат се замисля,че кат почнем даскало няа да се виждаме толкоз често..грр..

rebel_kid
07-12-2007, 14:06
На мен пък ми писна... :lol: Освен това се и разболях #-o

find_m3
07-12-2007, 15:29
На мен пък ми писна... :lol: Освен това се и разболях #-o

Хах е ти си супер ](*,)