PDA

View Full Version : LIchna karta



Pepsi_{}
07-08-2007, 19:07
Здравейте;) Значи иман въпрос... Понеже следващия месец ще летя за Холандия .. Искам да попитам дали ще ми трябва лична карта ( която не съм изкарала ...на 14 съм) Или ще може само с пълномощното от родителите и с задграничния паспорт ... Който има инфо относно напускането на страната на непълнолетни (над 14) нека ми каже ще съм ви мнгоо благодарна защото имаме много малко информация а незнаем кам кого да се обърнем за отговори И реших да попитам тук :-k #-o :) И някой да ми каже ако е пътувал какво са му искали по то4но какви документи ... преди да купим билета сабираме инфо защото нищо не знаем :) Мерси предваритЕлно!

`BItCH`
07-08-2007, 19:18
Не , лична карта не ти трябва. Само задграничния паспорт и пълномощното са ти достатъчни.

Pepsi_{}
07-08-2007, 19:24
Mersi ! Някой друг даа има повече инфо кфо точно се случва .. или просто взимаш билета и след товва с пълномощно и задграничния паспорт трябва да си ? САмо това ли е?

`BItCH`
07-08-2007, 19:25
Mersi ! Някой друг даа има повече инфо кфо точно се случва .. или просто взимаш билета и след товва с пълномощно и задграничния паспорт трябва да си ? САмо това ли е?

Със самолет ли си или автобус?

Pepsi_{}
07-08-2007, 19:35
Mersi ! Някой друг даа има повече инфо кфо точно се случва .. или просто взимаш билета и след товва с пълномощно и задграничния паспорт трябва да си ? САмо това ли е?

Със самолет ли си или автобус?

Със Самолет

`BItCH`
07-08-2007, 19:42
Отиваш 2 часа предварително на летището. Намираш колонката където трябва да си оставиш багажа и да минеш границата. Подаваш си паспорта и вътре слагаш пълномощното + билета. Митничаря може да те пита за какво пътуваш до еди си коя страна ала бала и минаваш , после чакаш известно време във фоайето и накрая ще кажат на микрофона , че еди си кой самолет ще излети след еди си колко време. Излизаш от вънка качваш се на едни автобуси возят те до самолета, качваш се и си намираш мястото. Това е всичко.

Pepsi_{}
07-08-2007, 20:04
Akt za rajdane dali trqbva da se nosi >? ( kam pylnomoshnite ima prikrepeni kopiq ot akta za rajdane ) I sigurnu ne trqbavd ago nosia originala ?

`BItCH`
07-08-2007, 20:08
Доколкото знам трябва само пълномощното , а акта за раждане май е документ , който е необходим да се изкара пълномощното (тука не съм 100 % сигурна)!

pepsi_{}
07-08-2007, 20:18
ам да с негосе вади пълномощното :) Благодаря ти за инфото :)
НЯкой ако има нещо да допълни.. чакам го :)