PDA

View Full Version : ima li opasost da e s4upeno?molq spe6no za otgovor



strenato f-4e
07-08-2007, 19:03
sutrinta kato slizah po edni stalbi stapih lo6o nakrivo i usetih mnogo ostra momentna bolka v glezena,otmina za okolo minuta moga da dvija kraka no me boli o6te ne mnogo silno i ima lek otok moga da hodq po4ti ne kucam no boli ima li opasnost spored vas da e s4upeno

miloto_girl_4e
07-08-2007, 19:11
Според мен не е счупено, а просто изкюлчено :wink: Стегни си го с бинт :wink:

strenato f-4e
07-08-2007, 19:13
blagodarq ti za otgovora i az misleh 4e ne e s4upeno no 4ujdoto mnenie uspokoqva,a i to4no na glezena znam 4e ima razni malki kostici i zatova iskah da pitam vas,usamnih se da ne bi ako e nqkoq mani4ka da ne se use6ta tolkova silna bolka i da nqma takav golqm otok i posinqvane,pone pri men posinqvane nqma

_SilveR_MooN_
07-08-2007, 19:19
Споко,не е счупено,сигурно просто ти се е усукал глезенът.Аз си кривя краката много често.Като ти мине всеки ден по 2-3 менутки ще правиш 1 упражнение-първо си стъпваш на пръстите,а после на петите и повтаряш.Туй е за заздравяване на глезените.А вече ако ги кривиш често като мене си купи наглезенки и ги наси когато си натоварваш краката. :wink:

спортист
07-08-2007, 19:25
глезена ти е изкълчен,възможно е и да имаш скъсани връзки,което е наистина лошо и с последствия.Отиди на лекар,ама наистина го направи.На мен крака ми,десния глезен си стои доста често надут,защото преди 6 месеца си скъсах връзките за втори път като стъпих накриво.
Не бях ходил 2 месеца на лекар и чак след това отидох и ме лекуваха.
Моя съвет е отиди да те прегледат,много неприятни емоции ще ти спести.НЕ СЕ САМОЛЕКУВАЙ!!!
И аз като теб само бях стъпил накриво и то на равно не по стълби,а си скъсах връзките.Същата режешта болка изпитах,наду ми се глезена но можех да ходя.Така ,че ОТИВАЙ НА ЛЕКАР!

_SilveR_MooN_
07-08-2007, 19:33
И аз изпуснах да кажа-наистина отиди на лекар да ти направят снимка.Аз моя го бях изкривила на дюшек но имаше оток като ябълка.Въпреки това му нямаше нищо.Дано и с теб да е така. :wink:

faster_pr
07-08-2007, 21:07
просто е изкъл1ен но иди на лекар за снимкчица и ще те превърже
аз имам голям опит с изкълчването - 3 пъти левия крак и 2 пъти десния :lol: