PDA

View Full Version : Гушкането въпрос специален :)



let me love you
07-08-2007, 19:54
Има ли нещо специално някакъв начин или метод чрез които да се гушне една жена с един мъж и да им е максимално приятно?
Ако има нещо по специално кажете :)За приятелката ми е да го използвам
щото не и било хубаво кат са гушкаме..... нз що:(
моля за съдеиствие![/i]

djuki
07-08-2007, 20:07
Ами някакъв специален метод . Нз аз се гушкам в него оставям го да ме обгърне . За мен прегръдката е израз на чувства и най-вече на доверие а и разбирам че това е човека за мен че си го обичам че монго да разчитам на него . . А на нея щом не и идва от вътре - нз!

LET ME LOVE YOU
07-08-2007, 20:13
Ами някакъв специален метод . Нз аз се гушкам в него оставям го да ме обгърне . За мен прегръдката е израз на чувства и най-вече на доверие а и разбирам че това е човека за мен че си го обичам че монго да разчитам на него . . А на нея щом не и идва от вътре - нз!
Някакъв съвет нещо......
еми нз аз не съм груб с нея нежен съм :(
нито я стискам нито нищо не знам как да направя да и е по хубаво и по приятно :( ако са те гушкали много и то различно и имаш опит ми кажи как наи много обичаш че да опитам и аз и да знам дали ще има ефект :)

djuki
07-08-2007, 20:18
ами точно как ?! обичам да съм обгърната от него . да усещам че той ме пази от всякъде .Може би описано ръцете му да са около врата ми по гърба а аз да съм го прегърнала през кръста или нещо такова . но това се опитвам да ти обясня винаги когато е с момче което обичам / харесвам то тази прегръдка независимо каква е ми харесва . Никога не е имало случай да ми е неприятно .А смея да твърдя че имам някакъв опит дори и не много голям !

let me love you
07-08-2007, 20:25
ами точно как ?! обичам да съм обгърната от него . да усещам че той ме пази от всякъде .Може би описано ръцете му да са около врата ми по гърба а аз да съм го прегърнала през кръста или нещо такова . но това се опитвам да ти обясня винаги когато е с момче което обичам / харесвам то тази прегръдка независимо каква е ми харесва . Никога не е имало случай да ми е неприятно .А смея да твърдя че имам някакъв опит дори и не много голям !
Ами не обичаш ли като те прегърне примерно да те гали или нещо допълнително за да ти е по хубаво ?????
Аз искам такива малки благинки с които да и е по приятно и по хубаво :) :P

sasha_90
07-08-2007, 20:26
Не мисля,че има определен начин. :lol:

djuki
07-08-2007, 20:29
ами точно как ?! обичам да съм обгърната от него . да усещам че той ме пази от всякъде .Може би описано ръцете му да са около врата ми по гърба а аз да съм го прегърнала през кръста или нещо такова . но това се опитвам да ти обясня винаги когато е с момче което обичам / харесвам то тази прегръдка независимо каква е ми харесва . Никога не е имало случай да ми е неприятно .А смея да твърдя че имам някакъв опит дори и не много голям !
Ами не обичаш ли като те прегърне примерно да те гали или нещо допълнително за да ти е по хубаво ?????
Аз искам такива малки благинки с които да и е по приятно и по хубаво :) :Pе виж нищо не ти пречи да галиш шията и или лицето .Дори и гъбра можеш . Но по един адски мил и нежен начин .Да я галиш с мисълта че ако я докоснеш малко по силно ще се счупи и с нея ще си отиде целия ти свят . Със един страх но в същото време толкова нежно . Мен това не кара да полудявам и го обичам много повече !

BunnYY_f
07-08-2007, 20:46
Не мисля,че има определен начин. :lol:
И аз не мисля че има начин, точно определен!

BAYO
07-08-2007, 20:49
Колко повече се обичате, толкова повече гушкането е приятно доооооооооооооо на макс :Д

SpOrTs_GiRl
07-08-2007, 20:49
Не мисля,че има определен начин. :lol:
И аз не мисля че има начин, точно определен!

Мм.. и аз така мисля.. Аз мн. обичам да гушкам някой и някой да ме гушка :-D Тъй, че както и да ме гушне ако го харесвам/обичам все ще ми хареса! Аз обаче обичам направо да ме мачкат :smt005 Да ме гушне мн. мн. силно момчето :-D :smt005 Е.. харесва ми и да е нежно.. а бе всякак ми харесва! :-D

schmetterling
07-08-2007, 21:45
Щом си момче я гушни ниско в кръста :roll: Поне там е хубаво...

Albinos.com
07-08-2007, 21:55
Толкова ли изпаднахте, че да искате съвети как да се гушкате ? Ако не ти идва отвътре излиза много изкуствено... . Все пак тва си е гушкане...

07-08-2007, 22:28
Колко повече се обичате, толкова повече гушкането е приятно доооооооооооооо на макс :Д

Напълно вярно :)

lilcheto
07-08-2007, 22:31
Няма нищо специялно в гушкането ..... то си зависи от човека, с който се гушкаш. Ако го харесваш, както и да се гушкате ще ти е приятно, но ако не ти е приятен ...... няма начин да ти е хубаво.

SafeCracker
07-08-2007, 23:09
Еми готино е когато тя седне в теб...положиш една ръка на бедрото или на ханша й,а с другата я милваш или прокарваш през косата й....еееех спомени :(

koalka
07-09-2007, 08:22
Няма специален начин за мен.Както и да ме гушне, ако е той, винаги е хубаво.

MaNNiE
07-09-2007, 08:33
http://www.wikihow.com/Hug

ХАха .. уики знае всичко!

let me love you
07-09-2007, 09:30
How to hug a friend, a family-member, a crush or a lover.
Steps [edit]

1.
Big hug
Big hug
Approach the person. Depending on the person's relationship to you, you might want to approach differently:
* Family Hug: Approach kindly, but not too emotionally.
* Friend Hug (girls): Approach caringly, sometimes humorously, and smile.
* Friend Hug (guys): Approach quickly, usually not looking them in the eye.
* Crush Hug: Approach carefully, but do not seem shy. Smile slightly and perhaps say a caring word or two.
* Lover Hug: It doesn't matter who starts this, both guy or girl can make it just as romantic. However, if it is the guy starting, when approaching, put your hands on her shoulders and look her into the eyes. Say you love her.
2. Embrace.
* Family Hug: You can keep talking when hugging; it will not ruin the momentum. Place your hands randomly; the hugged won't think it over too much. Press gently, it is not necessary to have head-contact. Stroke your hands quickly across the top of the hugged's back. Smile when letting go.
* Friend Hug (girls): Close your eyes when hugging and think about how much you love your friend when hugging. Press as much as you feel like. Do not clap the hugged on the shoulders or such; its too masculine and some girls think you don't like them if you do it the guys way.
* Friend Hug (boys): Embrace strongly, and clap each other on the top of your backs. If it's an emotional moment, keep in the hugged position for a brief moment and do not clap each other's backs.
* Crush Hug: Press the hugged warmingly towards you. If you are a man, remember that it is more masculine and more protective to fold your arms under hers. Her arms should be around your neck, and you should be embracing her around the waist. When pressing her against you, you can lift her up a bit, pressing her chest and upper stomach against yours. Keep it in that position for a while, and then let go. Look her in the eyes when you separate and continue the conversation naturally.
* Lover Hug: Carefully sliding your hands down from her shoulders, put them on her waist and slide them around her lower back. Put your head on her shoulder and press her towards you for as long as you like. If you want to you can give her a small massage with your hands, and try to warm her. When separating you can look her into the eyes, smile genuinely and if the situation is fitting, kiss her.
3. Don't hug too tight. The best way to judge how tight or loose to hug is let whoever your hugging tell you by how hard they squeeze. If they are soft be soft back, if they like bear hugs and squeeze tight do the exact same back (but don't suffocate them)
4. Don't be the first to let go. If someone hugs you they may want a long loving hug (maybe they are upset or down)so just go along with it and hug them until they let you go, a hug is a great thing and lots of people like them as they can feel great and make you feel a lot better.


Tips [edit]

* Be welcoming when you hug. If you or someone asks for a hug then be warm and loving and just make it feel like the person you're hugging is safe from anything else and you and whoever are the only people that matter.


Warnings [edit]

* Do not confuse a lover hug with a friend hug. Things might get complicated.
* Unless you've hugged the person before, don't hug someone without asking first. In addition, use your best judgement in choosing when to hug someone. There are certain situations where one might be embarassed to be seen hugging someone else.
* If you go to hug someone carrying a birthday cake, give them a chance to put the cake down before initiating the hug. The exception to this rule is if anyone is filming the scene, since crushed birthday cake is solid gold on "America's Funniest Home Videos."
Някои да ми го преведе до някъде поне не може ли защото не знам англииски само български и малко руски :)

mishonche
07-09-2007, 10:07
Ами аз много обичам като ме гушне и да стиска силно (е не много)...но нз .. така ми харесва на мен :)

krem4et0
07-09-2007, 10:42
Не оставям никоя чест недокосната от моето тяло и от неговото с прегръдката. Обичам я плътна, силна, притежаваща, взаимна!

slan4iceto_n
07-09-2007, 11:12
виж може би няма специален начин за вълшебна прегръдка. има само вълшебен човек, който като те прегърне, знаеш че всичко е наред, че можеш да направиш всичко. иначе за съвет:ако сте прави и ти си по-висок я гушва6 през врата, тя теб през кръста, придурпваш я плутно до теб, показваш и че не би я пуснал никога. ако сте седнали я гушваш през кръста и я придърпваш за да се облегне на теб или пък тя сяда в теб и обгръщаш нежно кръста и с ръце. аз така най-много обичам. ехххх, спомени. дано само той не прегръща друга сега, докато аз седя и уча и пиша в някъв форум

alkobalko
07-09-2007, 11:23
Какво означава, че не и е приятно. Кое по-точно? Нека ти сподели, кое не и харесва, за да не го правиш. Иначе може да се гушкате по много и различни начини.

moon_flower
07-09-2007, 13:01
Няма нищо специално,то си е просто гушкане.Трябва да ти е мекичко и хубаво :D

flowerlina
07-09-2007, 15:31
ами точно как ?! обичам да съм обгърната от него . да усещам че той ме пази от всякъде .Може би описано ръцете му да са около врата ми по гърба а аз да съм го прегърнала през кръста или нещо такова . но това се опитвам да ти обясня винаги когато е с момче което обичам / харесвам то тази прегръдка независимо каква е ми харесва . Никога не е имало случай да ми е неприятно .А смея да твърдя че имам някакъв опит дори и не много голям !
Ами не обичаш ли като те прегърне примерно да те гали или нещо допълнително за да ти е по хубаво ?????
Аз искам такива малки благинки с които да и е по приятно и по хубаво :) :Pе виж нищо не ти пречи да галиш шията и или лицето .Дори и гъбра можеш . Но по един адски мил и нежен начин .Да я галиш с мисълта че ако я докоснеш малко по силно ще се счупи и с нея ще си отиде целия ти свят . Със един страх но в същото време толкова нежно . Мен това не кара да полудявам и го обичам много повече !


Към това да добавя,че на мен също ми е приятно като ме гушка и да ме целува много нежно-само докосване на устните :smt007

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-09-2007, 17:21
Еми готино е когато тя седне в теб...положиш една ръка на бедрото или на ханша й,а с другата я милваш или прокарваш през косата й....еееех спомени :(

mda na xansha e super :) i az ne se seshtam za to4no opredelen na4in .. ako si s 4oveka koito haresvash.. zna4i i pregrudkite s nego sthe sa ti super:) az taka gi vijdam neshtata :smt017

let me love you
07-09-2007, 18:18
Какво означава, че не и е приятно. Кое по-точно? Нека ти сподели, кое не и харесва, за да не го правиш. Иначе може да се гушкате по много и различни начини.
Кажи няколко различни начина поне де :)

07-10-2007, 23:20
Ами някакъв специален метод . Нз аз се гушкам в него оставям го да ме обгърне . За мен прегръдката е израз на чувства и най-вече на доверие а и разбирам че това е човека за мен че си го обичам че монго да разчитам на него . . А на нея щом не и идва от вътре - нз!
Някакъв съвет нещо......
еми нз аз не съм груб с нея нежен съм :(
нито я стискам нито нищо не знам как да направя да и е по хубаво и по приятно :( ако са те гушкали много и то различно и имаш опит ми кажи как наи много обичаш че да опитам и аз и да знам дали ще има ефект :)
E 4ovek... vij sq . Prosto ti idva otvatre.. ne sa naprqgai se edno ima6 zapek ! Prosto otiva6 obgra6ta6 q ednata raka nad krusta,a drugata nad ramoto .. oba4e ako e dosta po visoki4ka ot tebe ne sa u4udvai ko ti zabie 6amareC ;)

`Death`Whore``
07-10-2007, 23:23
На жените им е добре да ги гушнеш, сякаш ги предпазваш от света. Общо-взето всяка прегръдка е приятна, стига да е желана и да изразява чувства.

let me love you
07-11-2007, 04:51
На жените им е добре да ги гушнеш, сякаш ги предпазваш от света. Общо-взето всяка прегръдка е приятна, стига да е желана и да изразява чувства.
а като ги гушна как да ги предпазя от света??????:)
Да жените обичат да ги закрляш да бъдеш мил с тях :))))))))))
само дето повечето са доста трудно достъпни........ и капризни :))))

djuki
07-11-2007, 06:45
На жените им е добре да ги гушнеш, сякаш ги предпазваш от света. Общо-взето всяка прегръдка е приятна, стига да е желана и да изразява чувства.
а като ги гушна как да ги предпазя от света??????:)
Да жените обичат да ги закрляш да бъдеш мил с тях :))))))))))
само дето повечето са доста трудно достъпни........ и капризни :))))гледай колко варианта ти дадоха на прегръдки . Почвай да пробваш всяка една от тях . Според мен наистина няма значение как я гушкаш а факта че си я гушнал и че я обичаш трябва да я кара да се чувства защитена самите чувства а не начина по който си я гушнал !

let me love you
07-11-2007, 10:48
Оки.
Ще вложа нежност :)))))))
до безкраиност :)

anti-fashion_org
07-11-2007, 11:21
Аз мисля, че няма точно определен начин . . . тва се разбира с течение на времето . . . А това че на нея не й е било приятно - хах - аз си водя некви изводи, ама няма да казвам какви :-$

let me love you
07-11-2007, 16:35
Аз ако гушна някоя девойка...много често се случва :smt075
Какво се случва :)?????

_SilencE_
07-11-2007, 17:20
всяка прегръдка е специална стига да е със "специалния" човек ;)
аз лично много обичам когато ме гушкат да се завирам като някое коте във прегръдката на човека, да усетя, че имам закрила и силно рамо до себе си...

Dead`Paladin
07-11-2007, 17:53
Толкова ли изпаднахте, че да искате съвети как да се гушкате ? Ако не ти идва отвътре излиза много изкуствено... . Все пак тва си е гушкане...

beautiful.soul
07-11-2007, 23:14
МНого обичам да се гушкам... прегръдката е символ на обич... наистина е приятно:) винаги като ми е тъжно и като ме гушне някой ми става приятно... настроението ми се оправя всичко...
Когато гушкам гаджето си се чувствам наистина щаслива, защитена и обичана, също е начин и да му покажа, че държа на него и го обичам, както и той мен,...
според мен във връзката ви нещо наистина куца щом приятелката ти не обича да се гушкате, та това е най- приятното нещо...!

nasty_f
07-11-2007, 23:26
Няма специялен метод.Ако харесваш даден човек,по какъвто и начин да те гушне ще се чувстваш на седмото небе.
Не я притискай много силно до теб,но не да се окаже на края,че едвам си я прегърнал.
Офф,не знам как може да има специялен метод за това,просто я прегръщаш,ако те харесва ще й е приятно!

RisingSun__
07-12-2007, 21:57
4adela e lud :) wprochem i az ubicham si gi fashtam za gyzu i kwo she mi naprai ? nali me e pregurnala i tq we :PpP puk ako me bytne pochwam q gleam zlobno i i kazwam: KWO ME BYTASH MA ?!?!?!!!! i neshtata se oprawqt :D