PDA

View Full Version : Въпрос относно: момче с 2 обици и обезкосмяване :)



wapros4o
07-08-2007, 20:59
Здравейте на 15 години сам имам обица на лявото ухо, мислите ли че е педалско момче с 2 обици?
Ииииииииии за обезкосмяването на краката ме интересува ;)

sweet_bubka
07-08-2007, 21:05
ami za pedalsko ne e [-X .Az ne vijdam ni6to pedalsko v tova da si s obeci ako ti hodi e mnogo qko,a otnosno obezkosmqvaneto-kakvo po-dobre ot tova da podyrja6 higiena

Th3WildAng3l
07-08-2007, 21:06
Педалско не е, но не на всеки стои добре. За краката и обезкосмяването им - аз лично мразя косми и предпочитам да няма.

07-08-2007, 21:21
Здравейте на 15 години сам имам обица на лявото ухо, мислите ли че е педалско момче с 2 обици?
Ииииииииии за обезкосмяването на краката ме интересува ;)
Значи ако някой си мисли, че е педалско, ти няма да си обезкосмиш краката...
Хора повлиани от чуждо мнение....

Keira
07-09-2007, 09:16
Здравейте на 15 години сам имам обица на лявото ухо, мислите ли че е педалско момче с 2 обици?
Ииииииииии за обезкосмяването на краката ме интересува ;)

Мен по принцип момчета с обици не ми харесват, но това си е лчино мнение. Не е педалско , просто трябва да ти стоят добре.

За краката :arrow: няма нищо лошо да нямаш косми ... дори е по-добре :mrgreen:

Reed
07-09-2007, 10:03
Каквито и да е обици с камъчета,плейбойчета и т.н. са грозни.За педалско-не знам...зависи и от лицето ти.
По-добре си махни космите по краката...а и си на 15 :D

07-09-2007, 10:04
ami za pedalsko ne e [-X .Az ne vijdam ni6to pedalsko v tova da si s obeci ako ti hodi e mnogo qko,a otnosno obezkosmqvaneto-kakvo po-dobre ot tova da podyrja6 higienaНапълно съм съгласна!

wapros4o
07-09-2007, 12:52
mersi za suvetite :) 4ao 4ao :smt006

§
07-09-2007, 13:06
За обеците не е педалско. Но за обескосмяването ...хахахах...просто като видя момче с епилирани крака си умирам от смях. Много е смешно...напоследък значенията на думите момче и мъж за забравани ...и по дяволите, това че момче има косми на краката не е липса на хигиена ..разберето го ..по вашата логика хайде си отрежете косите за да пазите хигиена ...напоследък момичетата имат мн извратено мислене за визията на 1но момче ..се тая ..със здраве

§
07-09-2007, 13:07
За обеците не е педалско. Но за обескосмяването ...хахахах...просто като видя момче с епилирани крака си умирам от смях. Много е смешно...напоследък значенията на думите момче и мъж за забравани ...и по дяволите, това че момче има косми на краката не е липса на хигиена ..разберето го ..по вашата логика хайде си отрежете косите за да пазите хигиена ...напоследък момичетата имат мн извратено мислене за визията на 1но момче ..се тая ..със здраве

IceCold{Frozen`Heart}
07-09-2007, 13:25
ne bih kazala 4e e pedalsko da si s dve obeci, no men ne mi haresvat takiva mom4eta. po-qko e ako si sloji6 vtorata na sa6toto uho, a za obeskosmqvaneto - pove4eto momi4etata ne ponasqt kosmati maje :-D

LySiTyYy
07-10-2007, 12:17
съгласна съм с IceCold{Frozen`Heart} =D>

Licketty
07-10-2007, 12:37
ami za pedalsko ne e [-X .Az ne vijdam ni6to pedalsko v tova da si s obeci ako ti hodi e mnogo qko,a otnosno obezkosmqvaneto-kakvo po-dobre ot tova da podyrja6 higiena

И аз мисля че с косми по краката е гнусно, но в никакъв случай не е по хигиенично!!