PDA

View Full Version : Свърши се..



cherinka
07-08-2007, 21:34
Кой да предположи, че ще се случат съшите събития както от едно време..
Кой да предположи, че би могло да ми се случи АБСОЛЮТНО същото както преди..
Отново заменена за една тринадесет-годишна пикла.. докато го изписвам ме напушва на смях, но истината е, че явно тя е по-зряла от мен, по-умна, по-интелигентна и прочие ( :smt005 :smt005 :smt005 ).
Моля, не гледайте иконката, в момента съм на 4 чаши уиски и още не ме е хфанало. Кофтито е, че скоро бутилката ще свърши.
И най-жалкото от всичко е, че винаги като ни зареже момче (нас момичетата) заради някоя друга, и ние започваме да се сравняваме с нея.
Извинявайте (време за реклама) гърди си имам, и то солидни, задник, супер добър имам, очи красиви си ги имам, супер добирчка съм, не пия, по мъже не ходя, а оная малка дрисла, не разбирам, какво повече от мен има.. ниска (кинт и 40), голям грозен нос, дълга права мазна коса, гръдна обиколка 60санта .. та на 13г - с куклите в пясъчника.
Аре уе, бахти обществото (не знам, ама то ми е виновно в момента), как може такова хубаво момиче като мен да бъде заменено с няква недорасла пача #-o
Аз ли не съм фред, или пича, с който бях, е педофил :smt017
Май май е второто.. пак добре, че всичко ми се изясни и просто ми трябваше малко, за да се откъсна от него. Преди твърдях, че не мога без него, днес цял ден само за него съм си мислила и ми беше адски яко когато се видяхме.. а после .. после кфо стана.. точно когато най-малко очаквах..
Излях си мъката на една приятелка, а тя като ме нападна "Аааз, аз казах ли ти да не се занимаваш с него, казах ли ти , че е боклук, казах ли ти, че си супер наивна и му се връзваш на глупостите.." и прочие.. еми, права си е, ама нямах нужда от критики, а просто да ме изслушат.. исках разбиране.. и отчасти го получих от нея..
Много ми е тъпо в момента.
Ей тва е да си наивна и глупава..
Ама какво да се прави.. живота те учи на всевъзможни нещица с всеки изминал ден.. и ти израстваш някак си заедно с тях.. и черпиш опит от грешките си.. макар и да ги повтаря отново и отново..
ех, живот..
Та това е.
Благодаря ви, много, на всички, които прочетоха.
Повече с това нищожество няма да се занимавам (макар, че и в началото имах предчувствие, че ще се случи нещо такова.. ама , е на'..)

Sam90
07-08-2007, 21:37
Милата... :smt009 Ами, няма какво да ти кажа, освен че ти няма какво да направиш - не си ти виновна. Той така е преценил.. нека си ходи с 13-годишната, щом е по-добра според него!!
Знам как е с 4те чашки.. в момента и аз съм в много тежък период и се подпомагам с някоя друга чашка вечер :roll: :roll:
Спокойно - живота продължава ;)

OtherDimension
07-08-2007, 21:41
ще ме разплачете
особено нежната душичка от 2рия пост


черинка, какво да ти кажа ... ако са верни тия неща за тебе - гърди, дупе, добра душичка , значи любовта е сляпа
явно сляпа си била и ти да тръгнеш с такъв смотьо ;)
другия път избирай повече, тва не е като да си избираш домати

schmetterling
07-08-2007, 21:43
Мисля,че е най-добре да го попиташ къде е проблемът.Но може би той и това не заслужава...Гушкам те,защото знам колко е гадно да те нарани човекът,който обичаш.

Albinos.com
07-08-2007, 21:52
Абе то и с донатите не е лесно...трябва да избереш тия с по малкото нитрати, да намериш добрия дядо, който си ги е отгледал натурално... не умаловажавайте труда на хората :roll:
Най-добре се учим от грешките си ! Тва, че ги повтаряме е знак, че не сме безгрешни :-)
Ем като момче мога да предположа, защо те е оставил заради "тая" :)
Най вероятно ходите от 2-3 месеца, не си му пуснала, а той се е изморил и е видял по лесната възможност. Може и да греша :) авторката да каже .

neverand
07-08-2007, 21:56
Сигурен съм че и ти си зарязвала момче,тъй че знаеш какво е и нема кво се виним.ае..гадно е но нема ко се праи.

vvs_go
07-08-2007, 22:25
bez da iskam da sym grub kazvam 4e taka stava kogato malkite pikli hodqt se batkuvci i vinagi 6te e taka dokato ne ti ovri glavata 4e samo vryzka s 4ovek na tvoqta vyzrast e ravnopostavena i ima 6ans za dylyg jivot

cherinka
07-08-2007, 22:57
Най вероятно ходите от 2-3 месеца, не си му пуснала, а той се е изморил и е видял по лесната възможност. Може и да греша :) авторката да каже .
Не, ходихме за втори път, изкарахме 3 седмици.. и той ссе хфана с онази, с която също сега ходят за втори път.


bez da iskam da sym grub kazvam 4e taka stava kogato malkite pikli hodqt se batkuvci i vinagi 6te e taka dokato ne ti ovri glavata 4e samo vryzka s 4ovek na tvoqta vyzrast e ravnopostavena i ima 6ans za dylyg jivot
е, 4 години разлика, имахме що-годе сходен акъл.



Значи, темата е от преди 2-3 часа, зачатих се с неговата приятелка, разбрах какви са им отношенията, и макар да съм на половин шише уиски, мога да ви заявя съвсем искрено, че НЕ Й ЗАВИЖДАМ, (не че се радвам ама..)
Поуспокоих се като се зачатих с нея, тя ми сподели някои работи ( с нея с епознаваме лично, преди да започнеме да чатиме) много си я уважавам, извинявам се, че споменах в темата някои лоши неща за нея.
Уважавам я, него - ТВЪРДО НЕ!, но им желая (и на нея го казах) всичко най-хубаво и добро и на нея й пожелах да бъде адски щастлива с него.. дори не се насълзих.. искам да са щастливи, защото пича, може да е утрепка, но вътре в себе си зная , че е едно момче, което има нужда от доверие и разбиране и мацка която да е честна с него.. и знам какво му е, разбирам го, исках този шанс да бъде даден на мен.. да го обикна.. да се опитам да му влезна по дкожата.. но той явно го е дал на нея.. и явно аз не съм за него.. сега съм свободно и ще си търся мъж.. дано да спохода на свестен...
Хора, обичкам ви (тия от форума).. супер свестнички сте, и макар да не ви познавам лично, уважавам ви.. чесно!

edno`momi4e
07-08-2007, 23:08
cherinka su4uvstvam ti napulno..i na men mi se be6e sluilo podobno ne6to i e ujasno..a i na men su6to taka mi e omruznalo ot tupite kurvi..biv6iq mi me zarqza za6toto ne mu pusnah(a hodehme 2 sedmici) i na su6tiqq den trugna s nqkva koqto mu e pusnala na 2-q ili 3-q den... i na vsi4koto otgore ima6e naglostta da mi se qvi s neq ! no ve4e ne mi puka za nego i osuznavam 4e toi ne me e zaslujaval sega si imam priqtel ot 2 meseca i se 4uvstvam dobre i mislq 4e me uvajava dostatu4no(dano da ne sum se podlugala i az de ) ;) uspeh mila i dano da se opravi6 burzo

Briseis
07-08-2007, 23:12
Черинка, мацка супер си си! Не се афектирай от разни глупаци, които не могат да оценят какво имат. Продължавай напред и си живей весело живота.
:-)

Presley
07-08-2007, 23:16
Еми Чери кофти...
Същото се случи и с една приятелка наскоро...нейният беше на 23 и се хвана с една 13-година :shock: !Направо неэнам-малката че е проста ,проста е ,ама той на 23 къде се вре бе...!МАни го,смотаняк :-D !И твоя е бил такъв...не се ядосвай,а иии не се сравнявай с неква 13-годишна... плюс това не си найвна,влюбила си се ,а дет се вика:Любовта е сляпа :-D !Не се ядосвай душичке...кофти ти е ,ама ще мине .

cherinka
07-08-2007, 23:16
cherinka su4uvstvam ti napulno..i na men mi se be6e sluilo podobno ne6to i e ujasno..a i na men su6to taka mi e omruznalo ot tupite kurvi..biv6iq mi me zarqza za6toto ne mu pusnah(a hodehme 2 sedmici) i na su6tiqq den trugna s nqkva koqto mu e pusnala na 2-q ili 3-q den... i na vsi4koto otgore ima6e naglostta da mi se qvi s neq ! no ve4e ne mi puka za nego i osuznavam 4e toi ne me e zaslujaval sega si imam priqtel ot 2 meseca i se 4uvstvam dobre i mislq 4e me uvajava dostatu4no(dano da ne sum se podlugala i az de ) ;) uspeh mila i dano da se opravi6 burzo
Ще се постарая и аз да синамеря сносен пич :)


Черинка, мацка супер си си! Не се афектирай от разни глупаци, които не могат да оценят какво имат. Продължавай напред и си живей весело живота. :-)
ша го преживея.
Даже го преживях.
Както викам в другата тема - утрото е по-мъдро от вечерта,
От утре (понеделник,, нова седмица) започвам всичко на ново.
Мисля, че хич няма да е трудно, а и с желания всичко става.
Аз съм пич и ша се държа мъжки!
веруюм у себе си.
(леко сръбско)
:mrgreen: '



:smt008

nasty_f
07-09-2007, 00:17
Абе,МОМЧЕ,еби му майката.И мен ме зарязаха и съм жива.Е,вярно,че изпих 4 големи водки на екс и 2 бири и вчера щях да умра,но си дадох сметка,че за такива жалки твари не си заслужава и да си разваляш настроението,камо ли да се напиеш от мъка,или да плачеш!
И знаеш ли какво осъзнах,нещо много оттегчително и жалко,хубавите и свестни момчета ходят с грозни и тъпи пачи,а хубавите и свестни момичета,или ходят с някой тъп грозник,или само се надяват,че ще срещнат хубав умник...защо ли съм,като последната :-D

ultra
07-09-2007, 02:30
Абе,МОМЧЕ,еби му майката.И мен ме зарязаха и съм жива.Е,вярно,че изпих 4 големи водки на екс и 2 бири и вчера щях да умра,но си дадох сметка,че за такива жалки твари не си заслужава и да си разваляш настроението,камо ли да се напиеш от мъка,или да плачеш!
И знаеш ли какво осъзнах,нещо много оттегчително и жалко,хубавите и свестни момчета ходят с грозни и тъпи пачи,а хубавите и свестни момичета,или ходят с някой тъп грозник,или само се надяват,че ще срещнат хубав умник...защо ли съм,като последната :-D

:-D :-D :-D
Абе верно си е.И мен ме замениха с една дрисла 6 години по-малка от мен.Де му бяха очите на бившия ми-не знам,ама кофти е чувството.Като сме били в началото на връзката ни,тя е била 11 годишна.Ест,те тогава не са се познавали,ама тя е въздишала по него 4 години.И най-накрая и се сбъдна мечтата. :smt005 Да и е честито.Лапа огризките... :smt005
Ся си хванах батко-4 г.по-голям и ми е перфектно.Хехе.То и аз съм на "възраст",ама днешната младеж бързо съзрява...Както и да е.Всичко идва и си заминава...Колкото и банално да звучи-НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ДА ТРОВИШ НЕРВИТЕ.Млади сме,хубави сме,умни сме,ЛЯТО Е.
хайде на всички пожелавам само приятни емоции \:D/
Лека

KyKJlu4KaAa
07-09-2007, 07:24
tctc taka e...povecheto sa pedofili :smt012

mechtaq_za_teb
07-09-2007, 07:24
Egati..e tova e jivota :lol: Skapana rabota!
I az bqh taka...i kakvo da kaja kato oshte sam taka.Oba4e jivota si prodaljava!A nie go habim s prostotii. :(
Ama trqbva nqkak da se prodalji.Ot edno zarqzvane ne se umira :lol: Kofti e ,no kakvo da se pravi...jivota e gaden.

Mimka_sweet
07-09-2007, 07:44
Ей душа,много ме радваш и за това ще ти кажа,че изобщо не трябва да ти пука(макар,е ти го знаеш и 3478567236 са ти го казали преди мен) и ти пожелавам наистина да успееш да почнеш отначало. :-D

*Be...kissable*
07-09-2007, 07:45
Абе мани го тоя.Не си струва дори и да си помисляш за него.Някои са големи глупаци.И както се вижда този е един от тях.

koalka
07-09-2007, 08:27
Хващат се с 13-годишни, защото...защо ли?Не знам колко е голям, но определено му е по-лесно да се занимава с момиче, което нищо не разбира...Говорим в общия случай.

sasha_90
07-09-2007, 09:43
АААА...По добре си си без него нали?Зяеби го тоя.Не те е заслужавал още от началото.
Горе главата.Живота си продължава.

oziato
07-09-2007, 09:50
ne se sduhvai

slan4iceto_n
07-09-2007, 11:30
ами банално би било да ти кажа не се сдухвай, живота продължава, ще си намериш друг. да живота продължава, но без него , а нима ти не си искала само да бъдеш с него, защото го обичаш. макар да си знаела още в началото че ти жинаги ще го обичаш повече отколкото той теб пак си се хванала с него, защото дълбоко в себе си си вярвала че той се е променил от последния път когато сте били заедно, че вече не е същото бебе. или може би си вярвала в нещо друго-че и ти си по-различна, че вече си готова на още повече жертви и компромиси. раните ще зарастнат, може би след 2 дни вече няма да боли, но ако наистина е бил специален може би винаги ще има място в твоето сърце. измъчваш се защото знаеш че не е бил просто гадже, а 4овек, заради който винаги ще си готова да преживяваш кошмара, ще ис готова да зарежеш и най-страхотната връзка само за един шанс да си с него. колкото и да те анранява жинаги ще си готова да му прощаваш, колкото и да те лъже жинаги ще му вярваш. така ли е? или ти си силна. не си като мен-жалка и несигурна жертва. поздравявам те тогава. само че мила уискито не помага поне според мен. защото колкото и да пиеш пак усещаш разяждащата болка. е ако се напиваш лесно може би не е така, но на мен ми трябват поне 350-400 мл за да ме хване поне малко

ledenakrasota
07-09-2007, 11:52
В живота на всеки се случват такива неща...дали по-късно или по-рано 8-[ :-s Важното е да запазиш себе си чист от угризенията си :roll: Разтроена си...ми пий! :smt030 :smt006 Гадно ти е....изпсувай,като последният селянин :-D Важното е да ти мине,да обърнеш гръб на миналото и да продължиш напред с усмивка :smt041

malkata_sladurana
07-09-2007, 12:18
е, 4 години разлика, имахме що-годе сходен акъл.
malee toq mai verno e pedofil,6tom onaq e po-malka i ot teb!!! Aide stiga s tiq ligav6tini! Imam 4uvstvoto,4e ti e gadno zaradi samo4uvstvieto ti,tai kato se te zarqzali,a ne zaradi tova,4e koi znae kolko si go obi4ala.

BeBsItO
07-09-2007, 12:41
maiko mila toq tvoq nqma akul, no rano ili kanso 6e se osaznae nadqvam se de.....vajnoto 4e 4e.... :-s ti 6e mu natrie6 mucunata nqkoi den. upeh mila :)

MaGeNcEeE
07-09-2007, 16:09
Shtom ne e ocenil kakvo ima v tvoe lice edinstveno toi e izgubil.... fakta 4e te e zamenil s momi4e na 13 dokazva 4e toi ne e dorastnal za po golqma priqtelka ... ne se trovi hvani si nqkoi koito naistina si struva :) :)