PDA

View Full Version : kilogrami a posle?



07-09-2007, 05:33
tr da smakna 5 kg no se opasqvam 4e posle bustyt mi syvsem 6te iz4ezne poneje sega e malyk

Schneeflocke
07-09-2007, 06:29
Отслабвай с упражнения и не си позволявай да гладуваш. Бюстът намалява, ако тялото метне мастните натрупвания в него за най-подходящ източник на енергията, която му е отнета от диетата. Ако започнеш с упражнения, в началото ще качиш малко, защото мускулите са по-тежки от мазнините, но после ще се оправи и ще олекнеш.

HiM_AnGeL
07-09-2007, 06:54
пробвай с лека диета и упражения ако нямаш време да тренираш просто ходи пеша без градскя транспорт и без друго в тези жеги е ужасен!Но задължително пии много вода около 1,5 литра на ден!може да е изтъркано но действа.А за бюста прави упражнения... Поне на мен ми действа безотказно GOOD LUCK !!! :smt023

ProstoAz
07-09-2007, 06:56
Няма начин. Почнеш ли да губиш мазнини, губиш и от бюста (все пак това е основната му съставка).

ПП. Ако искаш да свалиш само 5кг., значи няма да ти се отрази кой знае колко на бюста, не се притеснявай. :wink:

07-09-2007, 08:10
пробвай с лека диета и упражения ако нямаш време да тренираш просто ходи пеша без градскя транспорт и без друго в тези жеги е ужасен!Но задължително пии много вода около 1,5 литра на ден!може да е изтъркано но действа.А за бюста прави упражнения... Поне на мен ми действа безотказно GOOD LUCK !!! :smt023
kakvi uprajneniq pravi6 ti koito ti deistvat bezotkazno

beb4ety
07-09-2007, 08:41
Schneeflocke saglasna sam :wink:

HiM_AnGeL
07-11-2007, 05:28
пробвай с лека диета и упражения ако нямаш време да тренираш просто ходи пеша без градскя транспорт и без друго в тези жеги е ужасен!Но задължително пии много вода около 1,5 литра на ден!може да е изтъркано но действа.А за бюста прави упражнения... Поне на мен ми действа безотказно GOOD LUCK !!! :smt023
kakvi uprajneniq pravi6 ti koito ti deistvat bezotkazno

едни от най лесните ,за крака ,за бричовете ,за стягане на дупе ,за корема има и за гърди ;) и т.н.
http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=96616 тук също има упражнения давам ти само да видиш пък за по експресни резултати ще трябва да правиш 2 пъти повече неща но щом се измориш сядай да почиваш =;

също много добре действа и плуването можеш небрежно да се разбереш с 2 различни приятелки или повече да ходите на басейн.Плуването стяга и тонизира тялото :)

namina
07-11-2007, 05:35
майка ми свали около 5 кила и 1 см не и е изчезнал от бюста :smt016 :wink: