PDA

View Full Version : Vinagi li sled starata lubov...???



mechtaq_za_teb
07-09-2007, 06:39
Vinagi li sled starata lubov rano ili kysno idva nova?
Puskam tazi tema,zashtoto nqkak si se 4uvstvam super ot4aqna,4e nqma pak da sreshtna takav kato nego,koito da obikna tolkova mnogo?Kakto se kazva da mi vzeme akyla?Neznam,prosto kato go vidq i vsichko v men se nadiga.I kak otnovo da sreshtna takav 4ovek?Normalno li e da se 4uvstvam taka?
Dali shte se poqvi mom4e,kym koeto da useshtam onazi sladka trypka ? :cry:

LetiCherry
07-09-2007, 06:43
Хей, ама разбира се, 4е ще срещнеш друг, който ще те прави щастлива, като го видиш вси4ко в теб ще трепне, а този сегашния ще е потънал в забрава...Всеки като е влюбен толкова много и си мисли, 4е няма да намери друг като него...Стегни се, поогледай се и ще видиш колко по-добри от него има :wink: Не се от4айвай!

SpOrTs_GiRl
07-09-2007, 07:10
Хей, ама разбира се, 4е ще срещнеш друг, който ще те прави щастлива, като го видиш вси4ко в теб ще трепне, а този сегашния ще е потънал в забрава...Всеки като е влюбен толкова много и си мисли, 4е няма да намери друг като него...Стегни се, поогледай се и ще видиш колко по-добри от него има :wink: Не се от4айвай!
На същото мнение съм. Плюс това вярно е, че няма да е същото като с бившия.. но знаеш ли защо?! Защото ще е по-хубаво :-)

KyKJlu4KaAa
07-09-2007, 07:17
mi neznam milichka..no s moq sme se razdelqli nqkolko puti..i prez toz period ne mojeh da pogledna nikoi....hodih s edin ama samo za broika
shtom kazvat na gornite mneniq che shtre srreshtnesh znachi e taaka :smt007
Ne Se Ot4aiVaI... \:D/

07-09-2007, 07:49
да... а кога ще дойде зависи от вътрешната ти нагласа.

07-09-2007, 07:49
да... а кога ще дойде зависи от вътрешната ти нагласа.

alkobalko
07-09-2007, 07:52
Разбира се, че след една любов, идва друга. И слдващата може да е много по-голяма от предишната.

*Be...kissable*
07-09-2007, 08:01
Аз също бях в твоето положение преди две години.Но скоро след като той си тръгна (за чужбина) аз влязох в ново даскало и през 2-та ми година там си харесах едно момче.За жалост си има girlfriend-ка,но това не ми пречи да си го харесвам.Все пак не говоря за любов! :roll:

koalka
07-09-2007, 08:03
Може би винаги, да, нямам представа.
Но проблема е, че още го обичаш.Може би като го забравиш, ще се намери момче, което да те направи щастлива.А и не пренебрегвай факта, че ти си още малка, в смисъл тийнейджърка и имаш много време пред себе си.

MoHuTo
07-09-2007, 08:20
Естествено, че след старата любов идва нова :wink: Няма нищо вечно миличка, сама ще се убедиш в това.След него ще има много други - той не е единствен.Всичко зависи от теб, дали ще направиш всичко възможно да го забравиш или не... :wink:

beb4ety
07-09-2007, 08:29
spored men nqma kak da ne doide :roll:

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-09-2007, 17:12
da razbira se 4e idva :) no ne mislq 4e nqkoga shte e taka kakto e bilo purviq put :P

sladuranata_891
07-10-2007, 11:55
Разбира се, че след една любов, идва друга. И слдващата може да е много по-голяма от предишната.


на същото мнение съм имай търпение