PDA

View Full Version : кой от двамата?:(



07-09-2007, 07:37
Здравейте ,значи имам един гаден проблем :(
Преди 7 месеца си писах с едно момче ( с което си пишем от 1 год и нещо)и се харесвахме супер много но никой не можа да предложи на другия...... а сме си споделяли супер много ,той е много готин човек много ми харесва .... но един ден като му казах че имам гадже и на него му стана супер гадно ....и след като направих тази грешка ние двамата спряхме да си пишем ...и след само 7 месеца той пак ми прописа.... (но тезиседем месеца ми се сториха като 1 година)

но през този петиод аз се запознах с едно страхото мномче и страшно много го харесвам и съм влюбена в него....и той в мен и виждам как и той ме харесва..... гаджета сме си мн сме щастливи НО незнам какво да пваря ,много съм раздвоена.....

писахме си снощи за тези неща който сме преживявали..колко сме си плакали ,споделяли и тн. и заради една моя глупава постъпка (за да го накарам д апроревнува) всичко отиде на вятъра ](*,)
писахме си супер много и той ми призна че още има чувства към мен и че още ме обича.....аз му вярвам нз защо ама му вярвам....нещо ме влече към него мисля че и аз го обичам :( но тази обич където идвамата я изпитваме ни кара да страдаме...


моля ви ако може да ми помогнете малко ще съм ви много благодарна...

koalka
07-09-2007, 07:38
Само не разбрах-с това първото момче виждали ли сте се въобще?
Според мен трябва да си останеш с приятеля ти-нали се обичате и сте щастливи?

07-09-2007, 07:42
не сме се виждали...

koalka
07-09-2007, 07:48
Ясно.Виг сега, не мисля, че за любов може да се говори.Прекалено е силна тази дума и още по-малко, че въобще не сте се виждали.Представи си, че като си чатите всички тези неща, които ги говори може да са просто една измислица.Не казвам, че е така, но пък мисля, че малко е преувеличил.Спрял е да ти пише, защото може би е имал сериозни намерения, да се видити и т.н., но като си срещнала другото момче(сегашния ти приятел) и той се е отказал :arrow: спрял е да ти пише, разбираемо.Но е тъпо да се използва думата "любов" за човек, когото не познаваш.И важи съвета ми от първия пост-остани си с приятеля.

07-09-2007, 07:49
извинете за тази тема.... можете да я заключите....аз реших че ще остана с приятеля си ...много го обичам и харесвам....според мен не трябва да правя тази глупост да го зарязвам .....

07-09-2007, 07:51
много ти благодаря миличка така и ще направя :) :smt008

alkobalko
07-09-2007, 07:51
Остани с момечето, с което си в момента. Другият не го познаваш лично, което определено е проблем.

sasha_90
07-09-2007, 09:54
Не можеш да обичаш без да си видяла човека.
Остани си с този с когото си сега.