PDA

View Full Version : Странна история,ПОМОЩ!!! ;(



~ShaDoW~
07-09-2007, 08:38
здравейте,възникна ми едно проблемче и незнам какво да мисля,затова реших да се допитам до вас отнсно мнения...

та така ситуацията е следната:
аз съм момиче на 16 години,сега ще съм 10 клас,той е колкото мен. учим в различни училища,но имаме общ много добър приятел. виждаме се по купони,понякога попадаме в обща компания... Много го харесвам,адски мил и нежен е,той е единственото момче което ме е карало да се чувствам сигурна,защитена,щастлива.. . напоследък с всяко слеедващо виждане ставаме по-близки... чисто физически...но аз се влюбих много жестоко :smt010 с него бяхме провели един много тежък за мен разговор,в който ми каза че мога да правя каквото си искам с него,само да не се влюбвам,защото сърцето му е другаде... незнам какво да мисля за бъдещето и има ли такова изоб6то... звучи глупаво,но когато последно бях с него (не се спали де) се чувствах като победител,,,а това е глупаво,нали тя у е в сърцето не аз,тогава защо беше с мен? аз съм може би един от най-сложните хора които съществуват... дива,луда,трудна... добри4ка... (не го казвам аз ) но той ме опитоми... и сега не се побирам в кожата си че за него не съм като онази... защо обръща внимание само на мен по купони,все пак има достатъчно от "леките" момичета там... дали изобщо някога ще се влюби в мен... много ми е объркано,защото незнам какво му е мнението относно мен...

момчета,попадали ли сте в подобна ситуация?какво мислите по въпроса? :smt010 моля за сериозни отговори,не ми трябват подигравки...
багодаря предварително :smt006

mon4eto
07-09-2007, 08:43
S vremto moje bi 6te se vlubi v teb :roll: Ne pribarzvai

cokaina_
07-09-2007, 08:44
хм...доста гадна ситуация. Мисля че ако говориш с него и разбереш малко повече за неговите чувства ще ти бъде по-лесно.

beb4ety
07-09-2007, 08:52
saglasna sam s cokaina_ :wink:

sasha_90
07-09-2007, 09:12
Поговори с него.

07-09-2007, 09:13
Това е мн гадно да ти казва да не се влюбваш в него...това не може да се управлява влюбването просто става няма контрол и така...уф май съм настроена романтично :oops: и все пак поговри с него ..разбери коя е другата дали са заедно и после решавай нещата...но не му казвай че си влюбена просто разучи нещата и после прави останалото

cherna_prashka
07-09-2007, 09:14
госта бях аз ..забраих да се логна

~ShaDoW~
07-09-2007, 09:38
Това е мн гадно да ти казва да не се влюбваш в него...това не може да се управлява влюбването просто става няма контрол и така...уф май съм настроена романтично :oops: и все пак поговри с него ..разбери коя е другата дали са заедно и после решавай нещата...но не му казвай че си влюбена просто разучи нещата и после прави останалото

знам за нея,смисъл той ми каза. по-малка е от нас,тя знае че той я харесва,но му се дъпра някак си...не му е казала какво чувства към него...знам че ще излизат някога... ддз от малкото инфо което имам за това момиче определено не е особено хлътнала по него...просто нз...за да е с мен няколко поредни пъти...дали има поне някаква мъничка симпатия...незнам.. като човек не ме познава добре,просто аз трудно допускам някой да ме опознае,а и не сме имали време с него за това... хех...романтичка непоправима съм... все си развъртам филми че може би може и в сърцето му да има малко място за мен... е накрая може да си остана само с това че ще ме помни винаги,просто е много романтично настроен,а с мен е свързана първата му целувка... :smt010 ама аз не искам да съм смао част от миналото му...не искам да съм само спомен.... :smt010 :smt009 :smt017

Bebun
07-09-2007, 09:45
Хм... не мисли за това, раввай се на моментите си с него, забрави за другата и накрая и той ще я забрави. Не ти трабва да си като нея, навярно си по-добра от нея. Просто се забавлявай :wink: И да не стане все пак не е края на света

koalka
07-09-2007, 16:08
Доста гадна ситуация- ти си влюбена, но той явно не.
Поне се радвай, че е бил честен с теб и не си е играл само.Няма какво да направиш, освен да се примириш.Той не може на сила да е с теб.

flowerlina
07-09-2007, 16:18
Доста гадна ситуация- ти си влюбена, но той явно не.
Поне се радвай, че е бил честен с теб и не си е играл само.Няма какво да направиш, освен да се примириш.Той не може на сила да е с теб.

Да съгласна съм.Намери начин да го забравиш,защото/по мое мнение/той ще те кара само да страдаш,а едва ли искаш това.

vvs_go
07-09-2007, 17:06
toi e prosto na krystopyt pomogni mu da napravi izbor v tvoq polza

Mr. Vain
07-09-2007, 17:20
Едно запомни - всичко се променя! :wink: Не е изключено да дойде и момента с влюбването, но както казаха малко по-горе, не е зле и ти малко да му помогнеш с тая част :wink:
И едно важно нещо - гледай да не излезеш "лесна" в неговите очи, защото може да гледа на теб само като на... "развлечение" или нещо подобно :?

07-09-2007, 19:32
i kvo da razbiram..ti si negovoto "leko" momi4e?a onaq ne mu se dava i budi interesa mu..

#~LuDa_FeNkA~#
07-11-2007, 08:23
Nkarai go da se vliubi v teb.No vse pak badi sebe si.I nakraq mu priznai 4e i ti si vliubena.A kolkoto do drugata-zabravi q. ;-)

~ShaDoW~
07-11-2007, 08:41
hm az sam ot mnogo golqm grad,toi ot blizko malko grad4e,u4i tuk,no sega e lqto... a i dori kogato sme na u4ili6te se zasi4ame mnogo rqdko,za6toto sme razli4ni u4ili6ta i imame samo 1 ob6t fr... a i neznam kakwo e towa "nakarai go da se wlubi v teb?" kak stawa nomera... :/