PDA

View Full Version : edin ot nai-dobrite mi priqteli...a mai ima 4ustva kym men;(



tajna_sam
07-09-2007, 08:55
S edno mom4e se poznavame ot 3-4 godini i oshte ot nachaloto sme mnogo dobri priqteli.S techenie na vremeto stanahme mnogo blizki i az mu spodelqh kakvo li ne..dokato edin den ne mi prizna 4e smqtal da mi predloji da sme zaedno. :shock: Ami az napravo se shokirah,zashtoto qvno toi e smqtal 4e imam 4uvstva kam nego,a tova ne beshe taka. :smt010 Ottogava mina poveche ot godina.Otnovo si bqhme priqteli kakto predi,vypreki 4e az imah edno na um i ne mu govorih po4ti za mom4eta za da ne go naranq.I do predi nqkolko meseca toi mi razkaza za nqkolko momi4eta...negovi gajeta i az si pomislih,4e veche nqma 4uvstva kam men.
Otnovo po4nah da mu spodelqm za lubovnite si prejivqvaniq.Togava si imah seriozen priqtel.Togava mom4eto po4na da me kani da izlizame ei taka na razhodki.Az oba4e ne se saglasqvah zaradi priqtelq mi.Sled kato skysah s nego,mom4eto zapo4na da me kani otnovo.Dori mi darjeshe smetka kak taka sam namirala vreme za izlizam s priqteli,no ne i s nego. :smt010 Qsno mi beshe,4e ne me e zabravil,zatova i ne iskah da izlizam s nego.Tezi dni otnovo e sashtoto.Govori mi kak sme shteli da izlezem i da me napravi mnogo shtastliva :cry: Mnogo mi e gadno,ne iskam da go naranqvam.I hilqda pyti mu kazah,4e ne iskam da razvalqme priqtelstvoto si. :cry: No toi ne razbira...uj naskoro mi govoreshe za nqkakvo novo momiche i az mn se zaradvah za nego.No pak se povtarq starata istoriq.Kakvo da pravq?Govorih s nego.No qvno ne razbira ot duma.. :cry:

neverand
07-09-2007, 09:01
ебати нахалното момче.
Виж сега,просто излез с него и му кажи на чист и ясен български език,че просто нямаш никакви чувства,нито някакво привличане към него,обясни му ако искаш,че си падаш мн по друг,друг начин няма,просто поговорете.

07-09-2007, 09:06
Казват, че влюбените са като коне с капаци и явно при момчето е същото . Както каза neverand кажи му го на чист бг, а ако не го проумее просто го остави за известно време сам може пък да се кротне

sasha_90
07-09-2007, 10:05
Не го търси известно време.

BebeTooOoo
07-09-2007, 10:05
Дам...доста познато.Неможеш да спреш чувствата си.Може би той неиска така да постъпва , да те кара , да нстоява , но явно му идва отвътре.Нормално е да те кани да излизате , да иска да сте нещо повече от приятели , защото има чувства към теб.Да , неискаш да го нараняваш , но той явно не разбира от дума.Може би не си му го казала по начина , по който...трябва.Поговори с него , кажи му , че не изпитваш нищо към него , искаш да сте само приятели и да не разваляте приятелството си , да не губи напразни надежди за теб.Кажи му го.Трябва да го знае , защото така може да си продължава ехеее...А ти недей да си премълчаваш , защото така и двамата страдате.Той - защото не е с теб , ти - защото не искаш да го нараниш , като му кажеш всико , така както е.Айде не му мисли много.Усспех