PDA

View Full Version : Moderated:Какво мислите за подобен тип момче?



Nowhere Man
07-09-2007, 09:40
Какво бихте казали за момче,което

-За една година се е усмихвал 2 пъти общо
-Постоянно намусен и гневен
-Всички смятат за нищожество,той също се присъединява към мнението им
-Не вярва на абсолютно никой
-Не е докосвал момиче по какъвто и да е начин през живота си
-Излиза само за да ходи на училище и да се връща от него
-Няма нито един приятел,нито познат
-Ежедневието му минава в спане и ядене

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!

07-09-2007, 10:00
задръстеняк :mrgreen:

mishonche
07-09-2007, 10:04
Nowhere Man това твоето описание ли е ?!

Ами ти още не си видял хубавата страна на живота...Мисля,че ти е време да го направиш

sexa_na_kompleksa
07-09-2007, 10:11
Ми какво да кажа - кофти ми е за такива хора.Никой не заслужава да бъде сам и да живее такъв живот :?
Защо не опиташ да промениш начина си на живот?Най-важно,според мен,е да си намериш приятели - те са тези,които те крепят в трудни моменти и ти помагат винаги.Виж се с някой съученик на кафе или дори само да се поразходите,ако през годините не си имал възможност да се опознаеш с тях,сега имаш предостатъчно време.Захвани се с някакъв спорт,там също можеш да намериш приятели.Или пък си намери някакво хоби.Опитвай се да си запълваш времето с нещо.Може да се регистрираш във форума.Тук ще се разсейваш от твоите проблеми и ще можеш да помагаш на другите,можеш да намериш много приятели също така.Пък тва,че не си докосвал момиче ... има си време за всичко.Ще намериш подходящо момиче и ще си го пипаш по цял ден :-)
За тва,че не вярваш на никой - ами това не е толкова лошо.Смисъл не трябва да се доверяваш на всеки,но пък и на никой да не се доверяваш не е много хубаво ... ама най-добре си е май да не се доверяваш на никого,защото аз съм от хората,които много лесно се доверяват на почти непознати и после често съжалявам...
Ако си направиш регистрация,можеш да ми пишеш :wink:
Успех и горе главата ! :-)

07-09-2007, 10:12
1. Чети книги, когато си сам :!:
2. Остави компютъра намира
3. Занимавай се със спорт (под това не разбирам задължително фитнес :P ), при това редовно. Нещо, което ти харесва. Много добър вариант са бойните спортове, бтв
4. Не им се плаши на момичетата. Казваш - от днес не ми пука от никого - и не даваш на абсолютно никого да те мачка. Отпуснеш ли се, дадеш ли на всеки наоколо да се отнася с теб като с нищожество - загубен си
5. Мразиш външния си вид? Промени го, ако толкова те тормози. Ако не той е причината - игнорирай го. Ефектът е в дефекта, първо, и второ - повечето неща могат да бъдат променени, ако си го поставиш за висша цел (което не ти препоръчвам)
6. Интереси нямаш ли? Ако имаш - развивай ги, без значение какво ще кажат по въпроса празноглавите девойки или надутите "пичове". С каквото и да се занимаваш, винаги ще има някой, който да се занимава със същото. Ако нямаш интереси - виж какво ти доставя удоволствие и тръгни оттам. Недей да мухлясваш.
7. Най, ама най-важното. Никога не определяй самочувствието си спрямо усреднената скала на общественото мнение. Щом си тук, значи имаш възможността да се радваш на живота. Не я захвърляй заради повърхностните впечатления на хора, които не те познават.
8. Не си погазвай себеуважението, за да намериш приятели. Такива приятели ще са временни познати. Бъди човек на място и може и да имаш късмет да намериш интересни хора, които няма да те използват.
9. Не си мисли, че хората с добър външен вид/популярност/живот без проблеми са по правило щастливи. Този форум е доказателство за противното.

10. На колко си години?

cherinka
07-09-2007, 10:18
10. На колко си години?
Всички до определена възраст са били такива, или поне част от това описание, което даваш.
Но с времето всичко се изменя и променя..

Ice_Queen_
07-09-2007, 10:18
Какво бихте казали за момче,което

-За една година се е усмихвал 2 пъти общо
-Постоянно намусен и гневен
-Всички смятат за нищожество,той също се присъединява към мнението им
-Не вярва на абсолютно никой
-Не е докосвал момиче по какъвто и да е начин през живота си
-Излиза само за да ходи на училище и да се връща от него
-Няма нито един приятел,нито познат
-Ежедневието му минава в спане и ядене

Че сам си е виновен за всичко.Явно сам го е решил,сам се е обрекъл на такъв живот.
Усмивките - нима нищо не го радва?Нима дори на едно цветенце не може да се усмихне!Усмивките са важно нещо - сближават хората!
Гневен и намусен - човек трябва да се научи да сдържа гнева си - на никой не му е приятно човек,излъчващ само негативна енергия!!!
Мнението на др за нищожеството - мега тъпо.данък обществено мнение ли плащаш? свой мозък нямаш ли си че да се влияеш толкова мн от мнението на другите?
Вярата - ясно е че не само другите са ти виновни.опитай да повярваш - няма как да стане иначе!!
момичетата - не ядат хора.опитай,излизай повече,бъди по ведър и разговорлив,УСМИХНАТ - вс ще си дойде на мястото.не е толкова сложно.
за ходенето от даскало в къщи - пак ти си си виновен . оставай след даскало в двора,ходи някъде,ако щеш до някой ПС клуб..има толкова мн места.
Спане и ядене - колко кг си? Тва съществуване ли е ? ???

Виж сега - никой не може да ти помогне,ако сам не си помогнеш!!!!!!!!!!!!!Вземи се хвани за косата и се извади от водата преди да се удавиш!Прави вс противоположно на тва дето си го изредил горе.Вкарай си малко самочувствие,прави неща който са ти приятни/ОСВЕН МАНДЖАРЕНЕ И СПАНЕ/ .

Просто живей,не съществувай!

Ice_Queen_
07-09-2007, 10:28
Ебаси пича :-D

шштт тихо ти там :-D

Sam90
07-09-2007, 10:34
Какво бихте казали за момче,което

-За една година се е усмихвал 2 пъти общо
-Постоянно намусен и гневен
-Всички смятат за нищожество,той също се присъединява към мнението им
-Не вярва на абсолютно никой
-Не е докосвал момиче по какъвто и да е начин през живота си
-Излиза само за да ходи на училище и да се връща от него
-Няма нито един приятел,нито познат
-Ежедневието му минава в спане и ядене
Бих казал "горкия...".. но никой не може да му помогне - той трябва да си помогне сам...

`Death`Whore``
07-09-2007, 10:45
-За една година се е усмихвал 2 пъти общо
-Постоянно намусен и гневен
Не обичам депресари.

sasha_90
07-09-2007, 10:57
-За една година се е усмихвал 2 пъти общо
да се усмихва по-често,не е вредно :lol:
-Постоянно намусен и гневен
да не се мръщи
-Всички смятат за нищожество,той също се присъединява към мнението им
ниско самочувствие
-Не вярва на абсолютно никой
=D> но баш пък на никой?
-Не е докосвал момиче по какъвто и да е начин през живота си
:-s
-Излиза само за да ходи на училище и да се връща от него
тъпа работа
-Няма нито един приятел,нито познат
:?
-Ежедневието му минава в спане и ядене
да спи бе.....
и един ден като стане ще е изпуснал целия си живот
и ще се чуди:"Ко прайм ся"

П.П:Що няма радуууууст???

alkobalko
07-09-2007, 11:02
Явно сам си е втълпил, че не струва нищо. Просто трябва да си вдигне малко самочувствието и да разчупи черупката си. Със сигурност много скоро ще се отпусне.

moon_flower
07-09-2007, 11:06
Има ги и такива.Трябва да се отпусне малко,да намери приятели и да излиза по често.Да ходи на училище,но през междучасията да говори с някого,ане да рови в енциклопедията за допълнителна информация,която никого не интересува.Да бъде лъчезаре,а не да ходи като препикано мушкато...ако не харесва външният си вид,да го промени.Да се облече по начин,по който се харесва.Да има самочувствие!
Е за бога,какво мисля?
Мисля,че тези хора сами си го правят.Никой не им е виновен,че не са общителни и не знаят как да се държат с хората.Да взимат пример.Моя съученичка е много зле,но не е същата де.Тя,например,дойде тази година в училище и чака някой да дойде,да я хване под ръка и да я заведе да си говорят.Ми не става така.
Сори,че малко се отплеснах,но се въодушевих. :-k

07-09-2007, 12:18
За жалост броя на момчетата с такива проблеми нараства....

BunnYY_f
07-09-2007, 12:33
Какво мисля ли? Мисля че трябва да се вземе в ръце и да се усмихва по често, да се опита да погледне света с други очи! Да не си мисли че е нищожество, а да види че има нещо хубаво у него! Също така да не си дава описанието по форумите, а да излезе навън и да се усмихне , и да разбере че животът е такъв какъвто сам си го направи :wink:

BeBsItO
07-09-2007, 12:35
4ovek si e vinoven sam za si4ko,koi kakto si go naprvai...6tom e izbral tozi na4in na jivot,ok za nego si e :)

07-09-2007, 13:02
бих казала, че е в пубертета и като излезе от там ще съжалява, че така си е пропилял времето в глупости.

key_of_hell
07-09-2007, 13:17
pikanten e!!!Opredeleno bih iskala da razbera 6to za 4ovek se krie v nego vsu6tnost!

07-09-2007, 13:23
Какво бихте казали за момче,което

-За една година се е усмихвал 2 пъти общо
-Постоянно намусен и гневен
-Всички смятат за нищожество,той също се присъединява към мнението им
-Не вярва на абсолютно никой
-Не е докосвал момиче по какъвто и да е начин през живота си
-Излиза само за да ходи на училище и да се връща от него
-Няма нито един приятел,нито познат
-Ежедневието му минава в спане и ядене

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!


ами имам един приятел, който отговаря на това описание... почти де, с изключение на компютъра, който тук не е споменат... та като говоря с този човек и той започва да се гаври... но се гаври със себе си. Това му е супер странно...казах му го. Той каза, че така се пази от хората като ги отблъсква. Да, обаче аз съм си нахална ли го кажете, досаднали, добричка ли... но не спрях да общувам с него... говорих му... и то много... всичко. В последствие той сам взе да ме заговаря... и сега ми е супер приятно да говоря с него... не знам поради каква причина, но мисля че е защото аз съм единственото момиче с което той си общува... и споделя неща... неща, които е споделил само на мен... Чувствам се по специална за него... и съм му близък приятел. Хубаво е. И на него също. :)

07-09-2007, 13:24
Лошото е, че като дете виждах нещата в по-красиви краски, а сега съм твърде реалист. как да стана същия, защо аз искам да живея истински? Дали е заради прекалено многото знания за нещата? Защото колкото по-малко знам за даден изпълнител например, толкова повече ми харесва - имам нуждата нещата да са леко загадъчни.

sladka_pleven4anka
07-09-2007, 13:30
trqbva da bade optimist.ne vsi4ko v jivota e tajno,prosto posle 6te sajelqva 4e e propusnal nai-xubavite si godini

07-09-2007, 13:42
Пич няма да се претесняваш от нищо.Аз бях по същия начин от училище в нас ядене и на компа.Чувствах се самотен.Цаката е да почнеш да общуваш.Бъди по весел човек.Усмихвай се по често.Трябва да се раздаш на живота все пак е само един !!!

SpOrTs_GiRl
07-09-2007, 14:06
Просто си много депресирам.. Усмихнни се и погледни на живота от хубавата страна. Недей да бъдеш песимист във всяко отношение. Сигурна съм, че имаш проблеми, но все пак не забравяй, че всички имаме, а съм сигурна, че някой имат мн. повече от теб, но ги преудоляват! ;)
Дон'т уъри.. Би хеппи :-D

Misfortune`
07-09-2007, 14:13
мии...търтей... :lol:

07-09-2007, 14:17
za kvo vaob6te sa6testvuvat takiva neprokopsanici nekoi trqaa zeme gi izkoli i da naqde prasetata s tqh :P \:D/

07-09-2007, 15:38
ах само да ми падне един такъв :smt060

Nowhere Man
07-09-2007, 15:55
ах само да ми падне един такъв :smt060

хахах,разсмя ме :lol:
Ебавката беше добра,наистина.

JoeBanana
07-09-2007, 15:57
социопат и потенциален убиец на бебета http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

koalka
07-09-2007, 15:59
Честно казано не бих се занимава с такъв, а и надали мога да се влюбя в такова момче.Аз съм много усмихнат човек по принцип и хич не обичам постоянно намусените хора, на които светът им е крив.

07-09-2007, 17:08
za kvo vaob6te sa6testvuvat takiva neprokopsanici nekoi trqaa zeme gi izkoli i da naqde prasetata s tqh :P \:D/
Задай този въпрос на себе си, защото и ти си такъв/такава.

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-09-2007, 17:31
ne bih si padnala po takuv :) principno samo purvite 2 reda mi stignaha.. nikoga ne bih trugnala s nqkoi koito se e usmihval kakto kaza ti "2 puti v godinata"

FuCkIn`PrInCeSs
07-09-2007, 21:48
Горкото момче....просто може би му липсва внимание има нужда от малък прилив на самочувствие и всичко ще си доиде на мястото.....както казаха по горе не е лошо да почне да се усмихва повечко и да се занимава с нещо колективно а не да се затваря в себеси .....няма да е лошо някои да се захване с него да излизат заедно да му покаже че живота не е чак толкова гаден.....

nqkafsi_tam
07-09-2007, 21:56
tva 6e e nqkoi kibik manqk po kompiutarni igri hahah sig nali????!?!? ebah tapaka 6te da e?

lilcheto
07-10-2007, 00:37
Има ли такъв човек? :-s :smt018 Странна работа ми се вижда. Как така да няма приятели? [-X Има ли такова положение? Аз лично не мога да си представя моя живот без приятели .... но сега говорим за теб. ЖИВЕЙ ЖИВОТА СИ! :-k Мога да ти препоръчам веднага да започнеш да живееш пълноценно живота си. Започни да излизаш, намери си приятели, запознай се с момичета, намери си хоби .... каквото се сетиш, но спри да бездействаш.

07-10-2007, 01:12
Аз съм си такъв по дяволите.И като гледам какви тъпотии пишете направо се среснах.
Идеята на темата беше-погледът на определено момиче със следните впечатления на даденото момче,а именно че си е създала тази представа за него.
Мнооогоо общи черти с депреснти имам и съм непрокомпаник.Амам вие пишете клишета и се правите на зли зубъри умрели.Аре да си го кажем-в тийнпроблем пишат само комплексари.
Значи визирашеше и друго-той какви надежди може да има с най-готините мадами в даскало.Е отговора е ясен от лкилометри,ама можехте да го излъжете поне малко.
Казвате да излиза и да се запознава?МИ с кой бе братя?Няма приятели,които да го запознаят с нови хора .Къде да отиде че да намери нови запознанства?много е лесно да говорите ама неможете нищо да кажете,защото сте по големи депресанти и от мен и от отрепкаата пуснала темата.
ПП аз съм отрепка.

BAYO
07-10-2007, 01:24
НАчи поста и към двамата депресари, дет си мислят, че кат са на по 15-17 животът им няма смисъл и спира и тн.

Начи кат не моете си намерите приятели на живо ... има чатове бе, ма не да се правите на КАЗАНОВИ ІЮІ примерно, едва ли не ... ми говорете нормално....

Друго нещо ... тъпия спорт, толко ли ви е трудно да идете да потичате 200 метра или да направите 20 помпички в даскалото !? Или нееее, манджата на мама е най-добрата, не моем я обидим като не я излапаме цялата.

Друго нещо ... шибаните п****и дет налазват само големите чичковци ... било то със шкембета или дебели гуши, малки писалки или кфото и да е... ето бе , кинти, правете кинти, за да ви 'обичат' и 'уважават' .


И аз съм бил зле кат вас, даже мно по зле. .. . биеха ме по цял ден в даскало, без ник'ви приятели, без гаджета, без нищо... ама дръпнах... инат, самочувствие, външна промяна.. тфа е филма, ако не си го изиграете както си му е реда, си пуснете яката роля, няма кой за вас.

Ае мирВам .. со здраве, лек път, лека нощ , приятни сънища ииИииИ Т.н.!!!

ОneWingedAngel
07-10-2007, 03:42
оффффф просто и лесно ДА ПОЧНЕ ДА СЛУША МЕТЪЛ(тва ще го оправи мн бързо) хинт-метъла много надъхва! :twisted:

07-10-2007, 04:22
Как да си намери приятели?

kiro89sf
07-10-2007, 06:07
Все едно чета за себе си :shock:
Трябва да се свържем по някакъв начин, ето ти е-mail:
kiro89sf@abv.bg
пиши ми там и ще ти дам скайп. :!:

07-10-2007, 11:42
emi ko da kaa .. osven iz4akai da stane6 19 godi6en ili pove4e,togava zapo4ni rabota seriozno i se zanimavai s neq.. i zabravi tezi ma4itelni 4-5 godini koito ti predstoqt..

lLady_MooN_RaiN
07-10-2007, 12:13
Бих го помислила за много различен и бих искала да го опозная, защото сигурно би било интересно.

07-10-2007, 20:33
Значи визирашеше и друго-той какви надежди може да има с най-готините мадами в даскало.

ne samo s tqh..spored men vaob6te sas vsi4ki

07-11-2007, 09:19
10. На колко си години?
14,на 19-ти правя 15.


Спане и ядене - колко кг си?
65,176 см височина


Тва съществуване ли е ? ???
След като се сетя за множеството пребивания,псичхическия тормоз,голямото количество болести,2-те пневмонии и всички други неща се утешавам с мисълта,че може би аз съм така,за да може някой друг да живее нормално.


ами имам един приятел, който отговаря на това описание... почти де, с изключение на компютъра, който тук не е споменат
Не е споменат,но все пак играех по цял ден през ваканциите,но мисля да го намалявам,защото очите явно не изтърпяват.


Усмихнни се и погледни на живота от хубавата страна
И какво точно представлява тя?


Значи визирашеше и друго-той какви надежди може да има с най-готините мадами в даскало
Допреди известно време бях хлътнал по една,но...така да го кажа-гнева и депресията раз*баха любовта(или както искайте го наречете,аз не се сещам да синоним) и я разкараха за дълго време.


Има ли такъв човек? Eh? Странна работа ми се вижда
Всеки има право да вярва каквото си иска.



И аз съм бил зле кат вас, даже мно по зле. .. . биеха ме по цял ден в даскало, без ник'ви приятели, без гаджета, без нищо...
А какво мислиш,че съм бил аз?

Ако модераторите искат-да заключат темата или пък да я оставят отключена-както те преценят..

Благодаря на всички,които писаха тук и лек ден.

Nowhere Man
07-11-2007, 09:21
Това горе бях аз.

07-11-2007, 10:31
Ела в клуба на отрепките.Имаме курабийки

07-11-2007, 10:41
НАчи поста и към двамата депресари, дет си мислят, че кат са на по 15-17 животът им няма смисъл и спира и тн.

Начи кат не моете си намерите приятели на живо ... има чатове бе, ма не да се правите на КАЗАНОВИ ІЮІ примерно, едва ли не ... ми говорете нормално....

Друго нещо ... тъпия спорт, толко ли ви е трудно да идете да потичате 200 метра или да направите 20 помпички в даскалото !? Или нееее, манджата на мама е най-добрата, не моем я обидим като не я излапаме цялата.

Друго нещо ... шибаните п****и дет налазват само големите чичковци ... било то със шкембета или дебели гуши, малки писалки или кфото и да е... ето бе , кинти, правете кинти, за да ви 'обичат' и 'уважават' .


И аз съм бил зле кат вас, даже мно по зле. .. . биеха ме по цял ден в даскало, без ник'ви приятели, без гаджета, без нищо... ама дръпнах... инат, самочувствие, външна промяна.. тфа е филма, ако не си го изиграете както си му е реда, си пуснете яката роля, няма кой за вас.

Ае мирВам .. со здраве, лек път, лека нощ , приятни сънища ииИииИ Т.н.!!!
ЕЕЕЕЕЕ изруд.Написал си поста в 4:30 сутринта-значи яко киснеш пред компа,значи нямаш приятвели с които да излезеш сутрин,което значи че си депресант и комплексар.Аз съм така наречения "втори депресант".Еми доволен съм от живота който живея и съм щастлив.Просто съм обграден от идиоти подобно на ботев.И Ботев е казал "Тежко,брате се живее между глупци неразбрани,душата ми в огън тлее са сърцето в клюти рани ".Това прави ли го депресант?Ти си комплекйсар
А аз съм на 12 пахахаххахаха .
СКоро стават 13.Няма и месец
А иначе изруди на тоя свят много.Но само изруд би казал че е най-зле от всички.
А аз съм щастлив...

lyly_lili
07-11-2007, 11:14
:-D :-D аз бих казала че е ZLEX отсякъде :smt045 :smt045

Iv4eTy
07-11-2007, 12:18
Ами да вземе да види и хубавата страна на живота.

07-11-2007, 22:48
Ами да вземе да види и хубавата страна на живота.
Виждаме я.
ЕБА И КЛИШЕТО ОБАЧЕ!МНОГО ЛЕНСО ДА КАЖЕТЕ ЕДНО КЛИШЕ И ДА СЕ ЧУВСТВАТЕ Ч1Е СТЕ ПОМОГНАЛИ ПУУУ.
Искам скайпа на другия депресант.

nasty_f
07-11-2007, 23:49
Какво бихте казали за момче,което

-За една година се е усмихвал 2 пъти общо
-Постоянно намусен и гневен
-Всички смятат за нищожество,той също се присъединява към мнението им
-Не вярва на абсолютно никой
-Не е докосвал момиче по какъвто и да е начин през живота си
-Излиза само за да ходи на училище и да се връща от него
-Няма нито един приятел,нито познат
-Ежедневието му минава в спане и ядене

Moderated by krem4et0
т.7 от Правилата на форума!
За такъв човек бих казала,че е смотан,с една дума.Или е преживял нещо,и от тогава е станал такъв затворен в себе си.Но ако не,не виждам смисъла на живота на такъв човек :roll:

Депресант
07-12-2007, 00:39
Ти си смотана ма :lol:
Ами ти си такъв тип човек малко или много знам те аз теб =P~ .Щом прекарваш толкова дълго в писане на постове-1000 поста в испаднал форум значи си отрепка.
Цитирала си първия пост което значи че не си прочела цялата тема,значи си мързелива и нетърпелива.
Искам да те чукам :smt007