PDA

View Full Version : prbih si sama uhoto



07-09-2007, 09:52
of na4i napraih si vtora dupka ne bole6e s igla koqto pyrvo q dezinfikxirah sys zapalka i sega si slojih srebyrna obeca koqto sy6to dezinfikcirah sys zapalkata oba4 malko mi pari ina4e nqma 4erveno i tn normalno li e leko da mi pari i da go maja li s ne6to naprimer s krem4e

Reed
07-09-2007, 09:54
Толкова ли не моеш да прежалиш от 3 до 5 лева?!
Намажи я с кремче...ако не мине питай някой от ваще...

07-09-2007, 09:58
be moga ama nqmah tyrpenie :-D

07-09-2007, 10:47
nz no az kogato mi e vyzpalena dupkata na uhoto se maj a s rakiq za da go prochistq

07-09-2007, 10:48
za probivane na uho v doma6ni usloviq ne sam mn saglasna.ima si hora za tva ne6to.svalqi obicata po nqkolko 4asa na den dokato si s krema-da si po4ine uhoto,a ako sled sedmici pak ti pari kaji na va6ite i ako e nujno moje i na 4i4o doktor :wink:

Just_Be
07-09-2007, 10:58
махай сребърната обица!!
Ти чувала ли си ,че когато се пробива ухо- обицата трябва да е или медицинска или златна??
Не сваляй обицата -аз направих тази грешка,да я сваля преди да минат 10 дена ......ииииии после трябваше със ОГРОМНИ мъки да я сложа!
Препоръчвам ти да изпълниш това ,че после да не съжеляваш за това ,което си направила!!
Върти обичката секи ден до 10 дена, и не слагай сребро да не се възпали
след десетия ден може вече.....може и след 6-тия ,ама ти препоръчвам 10-ти [-X \:D/

`Death`Whore``
07-09-2007, 11:01
za probivane na uho v doma6ni usloviq ne sam mn saglasna.ima si hora za tva ne6to.svalqi obicata po nqkolko 4asa na den dokato si s krema-da si po4ine uhoto,a ako sled sedmici pak ti pari kaji na va6ite i ako e nujno moje i na 4i4o doktor :wink:
:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
Каква излагация!
1. Има си хора? Козметици? Защо коментираш неща, от които нямаш представа?
2. Ако нова обеца се свали, ще зарасне. И ако понечиш да я сложиш пак, ако успееш да го направиш, ще боли много и ще я разраняваш всеки път, когато го правиш! ОБЕЦАТА НЕ СЕ СВАЛЯ, ДОКАТО НЕ ЗАРАСНЕ ДУПКАТА!
3. Не се слага крем! Слагат се антибиотици и то не за повече от 10 дни - в началото.
4. Нормално е да И пари, след като е нагорещила обецата.
5. Обеците не се оправят за седмица. А и какво ще помогне лекарят?
6. От 3 до 5 лева? Боже! Пробивайте се в козметични салони...действайте...после обаче ще ви псувам, когато започнете с темите тук.
7. Пробиването в домашни условия не е толкова опасно. Аз нямам нито 1 пиърсинг, пробит в студио, 2 на ушите съм си правила сама. Но човек трябва да знае някои неща - да вземе ОБЕЦА ОТ МЕДИЦИНСКА СТОМАНА /т.н. "медицински обеци"/, да дезинфекцира със спирт, да се пробие не с игла за шиене, а с абокат...и след това ДА Я ПРОМИВА ВСЕКИ ДЕН!

Reed
07-09-2007, 11:09
Пробих си ухото за 3 лева преди година и ми няма нищо :)

Just_Be
07-09-2007, 11:12
Пробих си ухото за 3 лева преди година и ми няма нищо :)
3 лв?? Ужас
аз за минимум 14-15....за 3 лв си представям кво е #-o то обицата струва повече

07-09-2007, 11:16
nqmam ni6to zlatno nito na6te a pyk medicinska stomana da ne govorim ama kakto i da e ne me boli uhoto dobre si e mn li pre4i srebyrnata obeca :roll:

Just_Be
07-09-2007, 11:18
nqmam ni6to zlatno nito na6te a pyk medicinska stomana da ne govorim ama kakto i da e ne me boli uhoto dobre si e mn li pre4i srebyrnata obeca :roll:
зависи от ухото мацка.......1 моя приятелка така направи със среброто..и цялото и ухо беше възпалено!!
За това не трябваше да бързаш
1 медицинска обица е средно -3-4 лв......
1 златна -малко повечко
ако имаше търпение...... :roll:

Boot
07-09-2007, 11:26
Ти чувала ли си ,че когато се пробива ухо- обицата трябва да е или медицинска или златна??
[-X \:D/
ееееееееее 100 теми се навъдиха за пиърсинг напоследък, ама кой да чете. Кфо злато бе женооооооооооооооо? Медицинска стомана или титан. НЕ ЗЛАТО. Толкова.

Да дезинфекцираш със запалка - няма смисъл, щото се получават някфи шибани налепи по иглата и се 1 нищо не си дезинфекцирала. Хората са измислили 98% спирт за тая цел. В 100 теми го написах тфа ве деееба. тъпо племе.

Just_Be
07-09-2007, 11:27
Ти чувала ли си ,че когато се пробива ухо- обицата трябва да е или медицинска или златна??
[-X \:D/
ееееееееее 100 теми се навъдиха за пиърсинг напоследък, ама кой да чете. Кфо злато бе женооооооооооооооо? Медицинска стомана или титан. НЕ ЗЛАТО. Толкова.

Да дезинфекцираш със запалка - няма смисъл, щото се получават някфи шибани налепи по иглата и се 1 нищо не си дезинфекцирала. Хората са измислили 98% спирт за тая цел. В 100 теми го написах тфа ве деееба. тъпо племе.
напротив......и със злато се прави......... ......... :lol: аве и аз знам малко не съм си дупчила ушите 1-път и не съм ти "женоооооооо"!! :lol:

Boot
07-09-2007, 11:28
НЕ се прави със злато.
Дреме ми дали си си дупчила ушите или не. НЕ СЕ ПРАВИ СЪС ЗЛАТО.

Just_Be
07-09-2007, 11:30
НЕ се прави със злато.
Дреме ми дали си си дупчила ушите или не. НЕ СЕ ПРАВИ СЪС ЗЛАТО.
ти чувал ли си ,че златото е най-благородния метал? От него нищо не може да стане.....като толкова много разбираш не давай грешни съвети!
А и точно сега сичко е по-добре от сребро...!!

07-09-2007, 11:32
nqmam ni6to zlatno nito na6te a pyk medicinska stomana da ne govorim ama kakto i da e ne me boli uhoto dobre si e mn li pre4i srebyrnata obeca :roll:
зависи от ухото мацка.......1 моя приятелка така направи със среброто..и цялото и ухо беше възпалено!!
За това не трябваше да бързаш
1 медицинска обица е средно -3-4 лв......
1 златна -малко повечко
ако имаше търпение...... :roll: na men za sega ni6tu mi nqma mejdudrugot srebroto vinagi mi e deistvalo super dobre i kogato imam rani4ka na uhoto kato si sloja srebro i se opraq :roll:

Boot
07-09-2007, 11:32
А ти да си чувала в някое студио да слагат златни обеци? Щото аз не съм. Ноооо - ръгай ти злато в дупките се ми е тая. Само не давай тъпи съвети на останалите ;)

Just_Be
07-09-2007, 11:34
А ти да си чувала в някое студио да слагат златни обеци? Щото аз не съм. Ноооо - ръгай ти злато в дупките се ми е тая. Само не давай тъпи съвети на останалите ;)
ами не в студиата не :lol: но доколкото разбрах тя си е продупчила сама ухото и 1 моя приятелка защото почна със сребро трябваше да си маха дупките :lol:
Аве що говориш без да четеш????? :lol:

...emO_g1RL...
07-09-2007, 11:36
махай сребърната обица!!
Ти чувала ли си ,че когато се пробива ухо- обицата трябва да е или медицинска или златна??
Не сваляй обицата -аз направих тази грешка,да я сваля преди да минат 10 дена ......ииииии после трябваше със ОГРОМНИ мъки да я сложа!
Препоръчвам ти да изпълниш това ,че после да не съжеляваш за това ,което си направила!!
Върти обичката секи ден до 10 дена, и не слагай сребро да не се възпали
след десетия ден може вече.....може и след 6-тия ,ама ти препоръчвам 10-ти [-X \:D/
да ве...и аз съм си пробивала ухото сама...и то не един път...ма тфа за сребърната обица е пълна простотия...
винаги когато се пробивам,то става с медицинска обица,след 5-10мин я мяхам и слагам сребърната...нищо ми няма :-s
нз за вас ма на мене нищо ми няма :::

Boot
07-09-2007, 11:36
Ти изобщо следиш ли логиката? :shock: ](*,)

Just_Be
07-09-2007, 11:38
махай сребърната обица!!
Ти чувала ли си ,че когато се пробива ухо- обицата трябва да е или медицинска или златна??
Не сваляй обицата -аз направих тази грешка,да я сваля преди да минат 10 дена ......ииииии после трябваше със ОГРОМНИ мъки да я сложа!
Препоръчвам ти да изпълниш това ,че после да не съжеляваш за това ,което си направила!!
Върти обичката секи ден до 10 дена, и не слагай сребро да не се възпали
след десетия ден може вече.....може и след 6-тия ,ама ти препоръчвам 10-ти [-X \:D/
да ве...и аз съм си пробивала ухото сама...и то не един път...ма тфа за сребърната обица е пълна простотия...
винаги когато се пробивам,то става с медицинска обица,след 5-10мин я мяхам и слагам сребърната...нищо ми няма :-s
нз за вас ма на мене нищо ми няма :::
5-10 мин :shock: ти ме уби :shock: :shock:
оххххх боже тука сички сте се побъркали :smt005 аз ви казвам какво казват хората ,които дупчат ушите пък вие кот щете праете :smt019

Swinkenhoffer
07-09-2007, 11:43
аз ви казвам какво казват хората ,които дупчат ушите пък вие кот щете праете :smt019

кхх, значи много злобно трябва да са те излъгали. :lol: злато се не слага пък да става каквото ще... след пробиване винаги са ми слагали сребо и всичко си е ок. като малка носих златни обици, при това на вече стари дупки, и за няколко дена ми ебаха майката... представям си какво ще ме сполети, ако си сложа злато след пробиване. о.О пфф, да не говорим, че този метал е грозен на всичкото отгоре.

Just_Be
07-09-2007, 11:45
аз ви казвам какво казват хората ,които дупчат ушите пък вие кот щете праете :smt019

кхх, значи много злобно трябва да са те излъгали. :lol: злато се не слага пък да става каквото ще... след пробиване винаги са ми слагали сребо и всичко си е ок. като малка носих златни обици, при това на вече стари дупки, и за няколко дена ми ебаха майката... представям си какво ще ме сполети, ако си сложа злато след пробиване. о.О пфф, да не говорим, че този метал е грозен на всичкото отгоре.
съгласна съм че е грозен :lol: за тва като ми ги продупчиха и 1-вите и 2-рите си носех медицинските и после сребро :roll:

07-09-2007, 11:58
emi ako mahna sq obecata nali sh mi zarastne dupkata do 1 sedmica i da otida da se probiq pri profesionalist tati kato zeme zaplata ??

...emO_g1RL...
07-09-2007, 12:01
е що изобщо ти трябва да я махаш...нали каза че нямаш проблеми? #-o

Just_Be
07-09-2007, 12:02
emi ako mahna sq obecata nali sh mi zarastne dupkata do 1 sedmica i da otida da se probiq pri profesionalist tati kato zeme zaplata ??
ама.ако нищо ти няма няма смисъл пак
но и тва е вариант :-D

`Death`Whore``
07-09-2007, 12:20
Тъпи спорове. Който не разбира, да не коментира. Не ми дреме, че си си дупчила ухото при човек, който по цял ден прави маникюр. Троши си главата с този пистолет.

find_m3
07-09-2007, 13:09
:smt005 :smt005 не не тука се избихте още малко.Се 1 аз за сребро съм чувала че не се слага за злато не знам но по-добре ръждясал пирон от колкото сребро :lol:

Just_Be
07-09-2007, 14:11
Тъпи спорове. Който не разбира, да не коментира. Не ми дреме, че си си дупчила ухото при човек, който по цял ден прави маникюр. Троши си главата с този пистолет.
пхаххаа...в салона 1-та прави маникюр, другата прически 3-тата дупки ве.....
Ти кат не знаиш тихо :-$
Аз ко да напрая ,че ти си решила да си спестиш ценните кинти и си ги пробила сама,и за тва не знаеш даже как е в салоните??
С този пистолет глава не се троши сорри :lol:

07-09-2007, 14:31
i az si probih sama oba4e s1s ne dezinfekcirana zna4ka i sq go maja s gentamicin mehlem i s1m s1s srebyrna obeca ](*,) :wink: :| [-X :-s :-$ :smt007 :smt013 :smt019

`Death`Whore``
07-09-2007, 15:13
Много добре знам, нарочно се изказах по този начин. Я виж задния край на обецата си, слагана с пистолет, колко е остър...след това си купи абокат и виж той колко е остър. Кое от двете разкъсва кожата - тъпото или острото?

07-09-2007, 16:09
:smt005 :smt005 не не тука се избихте още малко.Се 1 аз за сребро съм чувала че не се слага за злато не знам но по-добре ръждясал пирон от колкото сребро :lol:6to

Just_Be
07-09-2007, 17:33
Много добре знам, нарочно се изказах по този начин. Я виж задния край на обецата си, слагана с пистолет, колко е остър...след това си купи абокат и виж той колко е остър. Кое от двете разкъсва кожата - тъпото или острото?
нз дали тва мнение беше за мен ,но карай
Аз не съм с обица слагана с пистолет........ за толкова време съм ги забутала некъде и съм си със сребърни спокойно.........
!!!! А и не ми дреме,кое разкъсва.......аз ходя да ми пробият ушите и не ми трябва да знам!! Правя го защото не ми се пестят 14-20 лв

`Death`Whore``
07-10-2007, 16:25
20 лева? За пробиване с пистолет...гениално. Иначе ако ще говориш с мен, няма да ми пишеш глупости. Все ми е едно с какви обеци си в момента.

07-10-2007, 16:27
u6eto mi sa poduu :(( i az mahnah obecata i kato se obyrna na lqvo i me boli tam na vrata pod uhoto

lyly_lili
07-10-2007, 16:50
е нищо ти няма бе спокойно! Ще почакаш малко и ще ти мине :-) :-)

07-10-2007, 17:17
няма страшно - случва се. преди време ми беше зараснала едната дупка на ухото и си я пробих наново сама, ама ей ме на, още съм жива. спокойно. само имай предвид, че ако почне да събира гной, ще трябва да промиваш честичко, отвара от смрадлика много помага, ако не ти се занимава с друго. пък и никой досега не е умрял от пробиване на ухо, нито са му окапали ушите, така че - RELAX. :)

rakiQ
07-10-2007, 20:11
и аз така ......един ден превъртях и реших да си пробия ръкатаа......и с една дебела игла дето се шият кожи с нея сичко промих и после турих една обеца и така......... ЛУДАА съм

`Death`Whore``
07-10-2007, 21:12
u6eto mi sa poduu :(( i az mahnah obecata i kato se obyrna na lqvo i me boli tam na vrata pod uhoto
Не си се грижила за нея най-вероятно. Така е, когато се прави от деца, които не знаят какво правят. Ако имаш рана на крака, няма ли да се грижиш за нея, за да се оправи?

07-11-2007, 12:02
u6eto mi sa poduu :(( i az mahnah obecata i kato se obyrna na lqvo i me boli tam na vrata pod uhoto
Не си се грижила за нея най-вероятно. Така е, когато се прави от деца, които не знаят какво правят. Ако имаш рана на крака, няма ли да се грижиш за нея, за да се оправи?

права е! трябвало е да я промиваш и почистваш (без да махаш обецата) редовно!

BlueMushroom
07-11-2007, 14:14
obica ne se slaga s pistolet a zadaljitelno s abokat..nito na ushite oshte po-malko na drugi mesta po tqloto.ne se slaga i zlatna obica po princip nai-dobre e s titan.i e napuulno zadaljitelno da se majesh s razni spirtove za da nqma infekcii i da si bluskate glavite posle..kato ne znaete dostatachno za da se probiete v domashni uslovia nai-dobre otidete v nqkoe studio i podbiraite malko v koe shte se probiete. i kakto kaza death whore-zabravete gi teq kozmetichni saloni!

Sisilota
07-11-2007, 19:05
И к'во толкова като си си пробила сама ухото? Гешката ти е начина по който си го направила и това че не си се грижила след това за дупката- трябва да се промива както казаха по горе.
И аз сама си пробивам ушите- все още съм жива и здрава- медицинските обеци + абокат = чиста работа. Боли много по малко отколкото с пистолета.

shemetaa
07-11-2007, 19:15
mani 4e ne si prejalila 3-5 lv,a i sa te e buz,zemi idi v nekoe stydio i prosto popitai dali si zasegnala nqkoq to4ka,az se probih na gru6tqla i teka napravih...ina4e si pari malko v na4aloto....are dano si ok :smt016

`Death`Whore``
07-11-2007, 19:17
mani 4e ne si prejalila 3-5 lv,a i sa te e buz,zemi idi v nekoe stydio i prosto popitai dali si zasegnala nqkoq to4ka,az se probih na gru6tqla i teka napravih...ina4e si pari malko v na4aloto....are dano si ok :smt016
Каква точка, бре? На ухото има много точки за акупунктура и акупресура, но за това няма как да получиш информация от пиърсър.