PDA

View Full Version : Я кажете тук сега..



Ice_Queen_
07-09-2007, 10:51
Абе хора..значи почти на 18 съм иии срам и позор -още нямам дупки по ушите(да не говорим за другаде).Идеята ми е следната -
мога ли да отида да си пробия ушите без наще да разберат? Кажете някакви подробности(не съм търсила за други теми).
Ще ме боли ли :-D ,много ли ? Колко взимат,къде е хубаво да отида.После като ми ги пробият червено ли ще ми седи какво и що...

ХеЛп

Котарана
07-09-2007, 11:02
Ами и аз до 16 годишна нямах ама си ги пробих преди 2-3 години.Естествено, че ваще могат и да не разберат.Боли само докато ти ги пробиват то става за няколко секунди с пистолет, който направо ти слага и едни малки обеци, които трябва да ги носиш 2-3 седмици докато зараснат раничките и после ги махаш и си готова.:)

Just_Be
07-09-2007, 11:06
Значи..1-во споки не си чак толкова изостанала :roll: аз 1-ви клас ги пробих чак
2-ро- не боли много.....когато ти я цакнат има лека болка ,но не е за умиране..... 8)
3-то ще стои червеничко ,максимум 1-2 часа,ако не се възпали
Върти обиците ,секи ден да се оформи дупката
НЕ махай обицата преди 6-тия ден поне,аз махнах моята новата на 4-тия ии после ревах докато я слагах :lol:
Пробиването е средно -10 -20 лв... :roll: Зависи в какъв салон отиваш
Не сменяй обиците много скоро,изчакай да свикнеш 1-во със златните и със медицинсите,а после със сребърните [-X
Аз ти предлагам или да отидеш в някой салонче където правят коси,дупки грим и тн...ПРЕПОРЪЧВАМ С ПИСТОЛЕТ,той слага направо обичката и не боли мн
или в някое специално студио/на мен не ми харесва така,аз лично предпочитам по хубави салони за красота...... (think)
..... :)...
надявам се да съм помогнала успех!! -А за родителите.....не мисля ,че ще ти се скарат на 18 си и можеш да си правиш каквото искаш!! + Това си пълнолетна вече!! :-D

Reed
07-09-2007, 11:08
Еми изобщо не боли...Аз като ходих втора да ми правят не ме боля,пък за първа( :-D ) се съмнявам...е зависи и от теб,де...Възможно е да се зачервее,ама не ми се вярва :-D Ако стане така-просто го намажи с няк'во кремче (:

Just_Be
07-09-2007, 11:10
:shock: кви са тия кремове дет ги препоръчвате тука ве... :shock:
със спиртче се прочиства!! :shock:
и крем е приемливо ,де ама спиртче по-добре нещо дезинфектициращо тряя да е :roll:

krisi_pisi
07-09-2007, 11:24
Probivaneto na dupki struva (5leva s obica inache ako imash medicinski obici samo 3 leva pone tuk kydeto sym az)
Obche mi stana malko chudno kak shte si probie ushite bez tehnite da razberyt pri uslovie che tq shte gi nosi na ushite si postoqno ?!
Az si probih moite dupki kato bqh na 4 godinki i pomnq che vecherta mnogo me bolqha i mi slagaha spirt ili neshto podobno obache sled edin mesec mi mina vsichko i sega mislq da si pravq treta dupka na ushite :)
ne e strashno da si gi probiesh :)

Ice_Queen_
07-09-2007, 11:36
Probivaneto na dupki struva (5leva s obica inache ako imash medicinski obici samo 3 leva pone tuk kydeto sym az)
Obche mi stana malko chudno kak shte si probie ushite bez tehnite da razberyt pri uslovie che tq shte gi nosi na ushite si postoqno ?!
Az si probih moite dupki kato bqh na 4 godinki i pomnq che vecherta mnogo me bolqha i mi slagaha spirt ili neshto podobno obache sled edin mesec mi mina vsichko i sega mislq da si pravq treta dupka na ushite :)
ne e strashno da si gi probiesh :)


МЕСЕЦ????????уаа нее...как месец !??!! :shock: :shock:

А за виждането -косата ми е достатъчно дълга - след като смучките по врата ми не ги забелязват - тва ли ще :lol:

Boot
07-09-2007, 11:38
:shock: кви са тия кремове дет ги препоръчвате тука ве... :shock:
със спиртче се прочиства!! :shock:
и крем е приемливо ,де ама спиртче по-добре нещо дезинфектициращо тряя да е :roll:

Под кремче хората имат предвид антибиотик за мазане. И да, трябва да се прави, ако не иска да си има много големи проблеми и болки в ушите.

thefreak
07-09-2007, 11:39
Абе хора..значи почти на 18 съм иии срам и позор -още нямам дупки по ушите(да не говорим за другаде).Идеята ми е следната -
мога ли да отида да си пробия ушите без наще да разберат? Кажете някакви подробности(не съм търсила за други теми).
Ще ме боли ли :-D ,много ли ? Колко взимат,къде е хубаво да отида.После като ми ги пробият червено ли ще ми седи какво и що...

ХеЛп
Не си ли малко голяма, зада задаваш такива въпроси ?

Just_Be
07-09-2007, 11:40
Probivaneto na dupki struva (5leva s obica inache ako imash medicinski obici samo 3 leva pone tuk kydeto sym az)
Obche mi stana malko chudno kak shte si probie ushite bez tehnite da razberyt pri uslovie che tq shte gi nosi na ushite si postoqno ?!
Az si probih moite dupki kato bqh na 4 godinki i pomnq che vecherta mnogo me bolqha i mi slagaha spirt ili neshto podobno obache sled edin mesec mi mina vsichko i sega mislq da si pravq treta dupka na ushite :)
ne e strashno da si gi probiesh :)


МЕСЕЦ????????уаа нее...как месец !??!! :shock: :shock:

А за виждането -косата ми е достатъчно дълга - след като смучките по врата ми не ги забелязват - тва ли ще :lol:
аа.......глупости как след 1 месец?? Тя явно има проблемни уши
споко ....... на мен ми мина за 5 минути :lol:

Ice_Queen_
07-09-2007, 11:41
Абе хора..значи почти на 18 съм иии срам и позор -още нямам дупки по ушите(да не говорим за другаде).Идеята ми е следната -
мога ли да отида да си пробия ушите без наще да разберат? Кажете някакви подробности(не съм търсила за други теми).
Ще ме боли ли :-D ,много ли ? Колко взимат,къде е хубаво да отида.После като ми ги пробият червено ли ще ми седи какво и що...

ХеЛп
Не си ли малко голяма, зада задаваш такива въпроси ?

Човек се учи докато е жив,ти нима с вс си наясно? :twisted:

07-09-2007, 11:56
айс куин много ме кефите с твойта любов на тая снимка от аватара ш ва изям :smt007

Ice_Queen_
07-09-2007, 11:58
айс куин много ме кефите с твойта любов на тая снимка от аватара ш ва изям :smt007

Мерси за комплимента :mrgreen: ,ама на никой няма да дам да ми го папа моето мило!!!!!! :evil:
Иначе пак мерси...




та по темата - др някой нещо да каже?

07-09-2007, 11:59
айс куин много ме кефите с твойта любов на тая снимка от аватара ш ва изям :smt007

Мерси за комплимента :mrgreen: ,ама на никой няма да дам да ми го папа моето мило!!!!!! :evil:
Иначе пак мерси...




та по темата - др някой нещо да каже?ne be az ne sym kazala 4e ti go iskam az si imam moe prosto ste mn sladka dvoika :)

Ice_Queen_
07-09-2007, 12:02
айс куин много ме кефите с твойта любов на тая снимка от аватара ш ва изям :smt007

Мерси за комплимента :mrgreen: ,ама на никой няма да дам да ми го папа моето мило!!!!!! :evil:
Иначе пак мерси...




та по темата - др някой нещо да каже?ne be az ne sym kazala 4e ti go iskam az si imam moe prosto ste mn sladka dvoika :)


шегувам се :smt050 :smt058

...emO_g1RL...
07-09-2007, 12:07
хм...като се замисля мина повече от година когато си пробих ушите без наще да знаят...те така и не разбраха въпреки че цялото ми ухо е в обици...е,не цялото...само 5 са :roll:
ма ги виждам само събота и неделя...и за тфа сигурно още не знаят :::

mid_get
07-09-2007, 12:16
:shock: кви са тия кремове дет ги препоръчвате тука ве... :shock:
със спиртче се прочиства!! :shock:
и крем е приемливо ,де ама спиртче по-добре нещо дезинфектициращо тряя да е :roll:

Под кремче хората имат предвид антибиотик за мазане. И да, трябва да се прави, ако не иска да си има много големи проблеми и болки в ушите.
Аз преди 4 месеца си пробих още една на дясното ухо и в салона, където ходих за "манипулацията", ми казаха да си купя Гентамицин и да нанасям около обицата :wink: Малко неудобно беше, щото т'ва е мазно и косата ми...абе :smt017 гадна работа, ама нямах никакво зачервяване :-D И не ме болеше изобщо, споко ;-) Е, всеки си има различно усещане за болка....но пък в крайна сметка няма да ти режат ухото :smt005 Няколко секунди и това е :smt016 След това на мен лично ми пареше, гадно чувство беше ::: И колкото и да мразя клишетата, ще подкрепя целия си пост с едно такова :wink: :arrow: "Трай, бабо, за хубост!" :mrgreen:
Айде, успех :smt006

maroon
07-09-2007, 12:37
izob6to ne boli - pone s pistolet de; bqh na 4 i pomnq, 4e me syrbe6e okolo dupkata gore-dolu polovin 4as, 2 sedmici bqh s obicite ot medicinsko zlato, posle si slojih zlatni i mn rqdko nosq nqkvi razli4ni ot zlatni; s ni6to ne se maje ili dezinfekcira :wink: :P :P :P :P

mechtaq_za_teb
07-09-2007, 12:45
E az si gi probih v 6 klas.Dokolkoto pomnq struvashe 12 leva.Beshe s pistolet i vobshte ne me zabolq.Sled kato mi gi probiha stoeshe savsem leko za4erveno nqkolko 4asa.A zashto vashte ne trqbva da razbirat?

shadow4e
07-09-2007, 12:51
Хахахах аз бях лапе на 3-4 годинки и плаках много преди да ми сложат обиците, спрях да плача, влезнах вътре, пробиха ми ги, казаха ми, че вече имам обици и чак тогава се разревах :lol: :lol: :lol: Само със спирт се мазах.

Виждала съм на снимки косата ти, така че едва ли ще забележат първите дни, но все някога ще стане това. Успех :)

`Death`Whore``
07-09-2007, 12:53
Отиди в някое студио...щом девойката по-нагоре е дала 12 лева за пистолет, значи разликата е никаква. Задължително промивай и преди това си вземи обеци от медицинска стомана, които да ти сложат.

find_m3
07-09-2007, 12:59
Охх и аз съм на 16 и не са ми пробити още ушите :-s много ме е яд че не са ми ги пробили като съм била малка та сега трябва да му мисля дали боли и т.н. но са ми казвали че болката е минимална и всички в темата така казват тъй че....само трябва да намеря време и да не ме мързи да се занимая и готово :-) а за колко струва си нямам представа :roll: но предполагам че навсякъде е различно и няма да е повече от 15 лева :P

moon_flower
07-09-2007, 13:09
Аз съм на 14,пробивала съм ги 2 пъти.Първият ги махнах и зарастнаха,а вторият издържах цял месец,после сложих хубави,но спях със тях,защото щяха да ми зарастнат.Една нощ не издържах и ги махнах.Са ми е кеф без обици.За мен тва с обиците си е селска работа,особено ако са някакви много дълги и дрънкащи...
Но не ти е нужно родителите ти да знаят.Моите знаеха,но сама съм си ходела да ме дупчат.Не боли изобщо,нищо не чувстваш.
Аз съм доволна от мястото където ме дупчиха:
Visages в CCS

мида
07-09-2007, 15:54
аз имам дупки на ушите от 2 годишна. :wink:

07-09-2007, 16:27
Хахахах аз бях лапе на 3-4 годинки и плаках много преди да ми сложат обиците, спрях да плача, влезнах вътре, пробиха ми ги, казаха ми, че вече имам обици и чак тогава се разревах :lol: :lol: :lol: Само със спирт се мазах.
И аз така.Ама как помниш какво си правила на 3-4?

thefreak
07-09-2007, 18:19
Абе хора..значи почти на 18 съм иии срам и позор -още нямам дупки по ушите(да не говорим за другаде).Идеята ми е следната -
мога ли да отида да си пробия ушите без наще да разберат? Кажете някакви подробности(не съм търсила за други теми).
Ще ме боли ли :-D ,много ли ? Колко взимат,къде е хубаво да отида.После като ми ги пробият червено ли ще ми седи какво и що...

ХеЛп
Не си ли малко голяма, зада задаваш такива въпроси ?

Човек се учи докато е жив,ти нима с вс си наясно? :twisted:
Да, мисля, че бих се справил с елементарно дупчене на уши сам. Без да питам когото и да било за каквото и да е.

Ice_Queen_
07-09-2007, 18:53
Абе хора..значи почти на 18 съм иии срам и позор -още нямам дупки по ушите(да не говорим за другаде).Идеята ми е следната -
мога ли да отида да си пробия ушите без наще да разберат? Кажете някакви подробности(не съм търсила за други теми).
Ще ме боли ли :-D ,много ли ? Колко взимат,къде е хубаво да отида.После като ми ги пробият червено ли ще ми седи какво и що...

ХеЛп
Не си ли малко голяма, зада задаваш такива въпроси ?

Човек се учи докато е жив,ти нима с вс си наясно? :twisted:
Да, мисля, че бих се справил с елементарно дупчене на уши сам. Без да питам когото и да било за каквото и да е.

Ми радвам се за теб. :) Нещо др остроумно да добавиш? :)

Ice_Queen_
07-09-2007, 19:01
Амиии добре :) ,само не знам кога ще го направя това..надявам се скоро :)

maroon
07-09-2007, 19:01
Ice_Queen_ kato gi probie6, postni snim4ica :wink: :) :) :)

LecheR_DeViL
07-09-2007, 19:09
imam veche 5 dupki, poslednata q probix v Chernomorec predi 2 dni. Srtuvashe 5 lv s medicibska obeca. MOmentna beshe bolkata, i ne bshe nikak silna,inache prez denq malko sbvsem me nabolqvashe ako q pipnex, inache ne. Nai dobre e da si probiesh ushite dokato si na mora, zashtoto morskata voda pomaga za bbrzoto zazdravqvane i ne boli tolkoz. A za vashte-nqma nachin da ne te vidqt-vse pak pbrvite dni (ili meseci) spored ushite ti , trqa postoqnno da nosish obeci, za da ne ti se zapushat dupkite. Moje i da ti se poduqt ushite-nz, zavisi sichko ot kojata ti. V nikakbf sluchai obache nedei si probila v/u hrushtqla kat za pbrvi pbt-ujasno e! ](*,)

LecheR_DeViL
07-09-2007, 19:12
i..za dupcheneto s igla-bavno e , mbchitelno e ,teche krbv, i mn bbrzo zarastvat dupkite.oshte poveche-opasno e.. opitvala sbm..

Ice_Queen_
07-09-2007, 19:12
imam veche 5 dupki, poslednata q probix v Chernomorec predi 2 dni. Srtuvashe 5 lv s medicibska obeca. MOmentna beshe bolkata, i ne bshe nikak silna,inache prez denq malko sbvsem me nabolqvashe ako q pipnex, inache ne. Nai dobre e da si probiesh ushite dokato si na mora, zashtoto morskata voda pomaga za bbrzoto zazdravqvane i ne boli tolkoz. A za vashte-nqma nachin da ne te vidqt-vse pak pbrvite dni (ili meseci) spored ushite ti , trqa postoqnno da nosish obeci, za da ne ti se zapushat dupkite. Moje i da ti se poduqt ushite-nz, zavisi sichko ot kojata ti. V nikakbf sluchai obache nedei si probila v/u hrushtqla kat za pbrvi pbt-ujasno e! ](*,)


за тва да..знам - една приятелка 3 седмици умираше от болки в хрущяла..и ми ревеше на рамото..искам после нослето,ама ми е рано да мисля хаха..

LecheR_DeViL
07-09-2007, 19:13
na vsqko drugo mqsto po tqloto boli poveche, pyrvoto koeto e , i vtoro -mn e nepriqtno-zimata ti pravqt studeno, tyi kato povecheto mesta ne sa priviknali, a prez lqtoto se najejava mn qko...otvratitelno e..

[Lucifer]
07-10-2007, 07:25
men mi e leko zabavno 4e si na 17 da re4em i pita6 moje li va6te da ne razberat :D ole kato razberat 6te te ...... nz i az kvo napravqt :)

Ice_Queen_
07-10-2007, 16:09
]men mi e leko zabavno 4e si na 17 da re4em i pita6 moje li va6te da ne razberat :D ole kato razberat 6te te ...... nz i az kvo napravqt :)

майка ми има против да е лятото..нз защо...тъпо,но факт

LecheR_DeViL
07-10-2007, 19:15
]men mi e leko zabavno 4e si na 17 da re4em i pita6 moje li va6te da ne razberat :D ole kato razberat 6te te ...... nz i az kvo napravqt :) a ti imash li..i na kolko si godini..

lorena
07-11-2007, 15:35
:smt005 ti si na 18 godini?!...A zashto vashte da ne razbirat?!Kakvo losho ima v tova ?! :smt005

gabsii
08-21-2007, 14:04
ami az iskam da pitam za obicite za nosa
iskam da si sloja a kato malka imah problem pri slaganeto na obici na u6ite -ne mi ponasq6e metala
dali 6te bade taka i s nosa?da ne vzeme da se podue i posle da ne moga da izlqza ot nas?kajete malko pove4e?i dali ima nqkakvi mehlemi za mazane da ne se poduva i takiva ?

`Death`Whore``
08-21-2007, 14:47
ami az iskam da pitam za obicite za nosa
iskam da si sloja a kato malka imah problem pri slaganeto na obici na u6ite -ne mi ponasq6e metala
dali 6te bade taka i s nosa?da ne vzeme da se podue i posle da ne moga da izlqza ot nas?kajete malko pove4e?i dali ima nqkakvi mehlemi za mazane da ne se poduva i takiva ?
Разбира се! Вземи си обеца от титан, сложи я на ухото си и ако не се подуе, можеш да я сложиш на носа.

music_pirate
08-21-2007, 16:25
Абе хора..значи почти на 18 съм иии срам и позор -още нямам дупки по ушите(да не говорим за другаде).Идеята ми е следната -
мога ли да отида да си пробия ушите без наще да разберат? Кажете някакви подробности(не съм търсила за други теми).
Ще ме боли ли :-D ,много ли ? Колко взимат,къде е хубаво да отида.После като ми ги пробият червено ли ще ми седи какво и що...

ХеЛп
ti si ve4e na 18 godini nqma da te boli tolkova kolkoto kato si 6aika v detskata
puk 6to va6te ne ti davat da si probie6 u6ite ?

CuRly_Doll
08-21-2007, 16:29
i se pak na 18 si pak ne iska6 va6ite da razberat.......vse pak palnoletna si te ne mogat da ti kazvat kvo da prai6 na 18 :wink:

sladkata_presi
08-22-2007, 13:51
Не мога да повярвам-на 18 и още нямаш дупки на ушите! :shock: твойте родители кви са строги....
Ами съветвам те да отидеш във студио за тату и пиърсинг,не боли много и вземат различно
цените варират от 10-20 лева
зависи
е,успех! :smt006