PDA

View Full Version : I LOVED YOU-REST IN PEACE



BlOOdE_RaYnE
07-09-2007, 11:03
Iskam samo da spodelq makata si s vas :smt010
Po4ina lubovta na jivota mi :smt010
Ne znam kakvo da pravq naistina,4uvstvam se ujasno :smt010
Vapreki,4e sme bili zaedno, az ne moga da spra da go obi4am
Onzi den go vidqh kakto vinagi s golqta si usmivka....kazahme si zdrasti i tova e ...sno6ti po4ina....usmivkite na celiq grad gi nqma :smt010
Gospodi,za6to :smt010
Ta toi be6e edva na 22 :smt010
Hora,umiram.....cql den stoq i pla4a nad snimkata mu.....pripomnqm si hubavite momenti s nego i ne iskam da jiveq ve4e....
:smt010

sasha_90
07-09-2007, 11:05
Съжалявам!
ПП:Ако темата е истинска.

alkobalko
07-09-2007, 11:06
Много съжалявам за случилото се. В този момент думите нямат смисъл, но знай, че трябва да си силна. Надявам се скоро да се оправиш.
Да почива в мир.

BlOOdE_RaYnE
07-09-2007, 11:07
Съжалявам!
ПП:Ако темата е истинска.

razbira se,4e e istinka moje li da se 6eguvam s takova ne6to
:smt010

sasha_90
07-09-2007, 11:09
Съжалявам!
ПП:Ако темата е истинска.

razbira se,4e e istinka moje li da se 6eguvam s takova ne6to
:smt010
не,но тук има много измислени теми и да се чудиш на кое да вярваш

moon_flower
07-09-2007, 11:09
Съжалявам за това,което ти се е случило.Наистина,думите нямат смисъл,те не помагат.Болката ще отмине след много време,но само ти можеш да си помогнеш.Тъжно е,защото и аз изгубих мой съученик наскоро.Не е същото,но и на мен ми беше тъжно.Плаках,но стъпих на крака.Истината е,че ще ти е трудно,но ще го преодолееш.При всеки е различно,може а ти отнеме месец,два,дори години,но не се отчайваи.Хората идват и си отиват.Така е в живота. :(

Ice_Queen_
07-09-2007, 11:10
Ясно ти беше пуснала анонимната тема във Вс тийн накуп.

Мила мойте съболезнования.Мога да кажа че съм го преживяла.
Плачи,но не губи вяра в живота.Заради него си струва да продължиш да живееш!!!!!

sexa_na_kompleksa
07-09-2007, 11:11
Моите съболезвания ! :? Много съжалявам за това,което се е случило,макар,че не ви познавам.Стана ми някво много гадно,пък и като се поставя на твое място .... :cry:
Поплачи си малко ... но после се осъзнай ... живота продължава,колкото и да ни е трудно ... Опитай се да го забравиш... знам,че това сега сигурно ти изглежда много трудно,че дори и не възможно,но се опитай... той няма да се върне ... а ти не можеш цял живот да плачеш за него ....
Надявам се да намериш друг,който да обичаш още повече !
Моите съболезвания още веднъж...

kireto54
07-09-2007, 11:28
momi4e mnogo cujalqvam za tvoq priqtel. az ne cum ot nai umnite i za tfa 6te ti dam edin proct cuvet zapomni tvoq priqtel c nai hubavite mu 4erti i bai vajnoto zapomni go v curceto ci zavinagi,ina4e bolkata 6te ce zabravi no ne trebva da zabravq6 i cpomena za nego o6te 1 put cujalqvam ot mene Ivan Frencki- gr. Copot !!!!

Gothique♫
07-09-2007, 11:30
Милата ти найстиан е супер гадно да загубиш човек който обичаш и е била целият ти живот,но всъщност всички ще умрем все някога само че едни си тръгват по-рано от други за съжаление.... :smt010

cokaina_
07-09-2007, 12:02
Това , което е станало е ужасно! Моите съболезнования. Няма да ти казвам ,че живота продължава ,защото ти го знаеш,пък и не мога да ти кажа да не плачеш и да бъдеш силна ,защото това за мен е невъзможно . :? След такава загуба може да не ти се живее , но повярвай ми рано или късно ще на мериш друг ,който да обичаш по същия начин , по който си обичала това момче (че дори и по-силно)!
Сега можеш единствено да тъгуваш и да си спомняш всичко,което сте преживели заедно. Също така ще е хубаво ,ако потърсиш помощ и подкрепа у някоя приятелка...говори за това и ще го приемеш по-бързо!

BunnYY_f
07-09-2007, 12:08
Моите съболезнования! Наистина думите са излишни в моменти като този! Освен да те гушна виртуално друго не мога да направя за теб :smt056 :(

07-09-2007, 12:13
nedei da strada6...polza nqma....6te ti e adski trudno... ne moga da te posuvetvam da go zabravi6, za6toto i ti samata ne iska6.....Prosto zapazi v surceto si 4ast ot nego..4ast ot usmivkata mu...vseki put kogato ti e trudno i tejko se se6tai za nego...toi zavinagi 6te e s teb ne se sumnqvai v tova...Postarai se da preodolee6 bolkata i da otvori6 o4ite si za sveta otnovo...Sigurna sum 4e 6te se poqvi nqkoi,koito dostatu4no uspe6no 6te zaluje surceto ti....ne se predavai i ne se ostavqi tugata da te zavladee... Postarai se s te4enie na vremeto da se obru6ta6 kum spomenite vse po-rqdko...Nqkude tam toi te obi4a i 6te se radva da si 6tastliva

MeTaL4eTo`f
07-09-2007, 12:25
Моите съболезнования !!! :cry: Не знам какво да ти кажа,за да ти стане по-леко .... Както казаха другите - думите са безсилни в такъв момент :!: :( :( :(

koalka
07-09-2007, 16:03
Моите съболезнования.Това е ужасно, човека, когото най-много си обичал да си отиде.Но такъв е живота и понякога се случват такива неща.Може би с времето болката ще отмине, сега трябва да бъдеш силна и да се опиташ да продължиш живота си.Той би искал това.

flowerlina
07-09-2007, 16:30
Моите съболезвания ! :? Много съжалявам за това,което се е случило,макар,че не ви познавам.Стана ми някво много гадно,пък и като се поставя на твое място .... :cry:
Поплачи си малко ... но после се осъзнай ... живота продължава,колкото и да ни е трудно ... Опитай се да го забравиш... знам,че това сега сигурно ти изглежда много трудно,че дори и не възможно,но се опитай... той няма да се върне ... а ти не можеш цял живот да плачеш за него ....
Надявам се да намериш друг,който да обичаш още повече !
Моите съболезвания още веднъж...