PDA

View Full Version : Mисля да се гръмна



Jeuelle
07-09-2007, 13:30
Ужас......
за една вечер , тоест за няколко часа спах с едно момче и после за малко да спя и с брат му.
Бяхме на едно легло тримата и аз се целувам ту с единия ту с другия...но под въздейстивието на алкохола...
Темата не е бъзик....само ми кажете мнооооооооого курвенско ли е от моя страна ....и на някоя друга да се е случвало? :?
Много ми е зле....в депресия съм :(
Не исках бе мамка му , ама бях пияна и нямах представа какво правя :? :? :?

palomaaa
07-09-2007, 13:33
eee,4ak pak da se gramne6 aide sq,ne e tolkova seriozno...apak si bila i piqna....

korabokroshenec
07-09-2007, 13:39
бе нищо лошо неси направила.. кфо толкоз за една 3ка да се гръмнеш ? :-)

thefreak
07-09-2007, 13:39
Да, ултра курвенско е.
И тия управдания с алкохола ги знаем колко са вярни... Колко алкохол може да изпие едно момиче...

MeTaL4eTo`f
07-09-2007, 13:43
Да, ултра курвенско е.
И тия управдания с алкохола ги знаем колко са вярни... Колко алкохол може да изпие едно момиче...


:smt023 Алкохола се пие с граници !!!

quench
07-09-2007, 13:46
зависи доколко обличаш действията си в погледите на другите

ако си дотолкова слаба, за да приемаш чуждото мнение за мерило, давай, гръмни се

sasha_90
07-09-2007, 13:51
Да,курвенско е!

Violenza
07-09-2007, 13:54
Това ще ти е за урок.
Другия път ще знаеш, че щом не можеш да пиеш е по-добре да не го правиш.

petel
07-09-2007, 14:09
И в това не виждам нищо нередно

alkobalko
07-09-2007, 14:12
Ами не е особено примерна постъпка. То затова човек като не носи на алкохол, не пие.

Оби Уан Доган
07-09-2007, 14:24
А уе еби там на теб да ти е кеф и да не ти пука за другите... а тва за братята е гадно :D представи си ся че се избият заради теб :D :D :D

Guzlqk
07-09-2007, 14:26
E pa ne se pritesnqvai, te sami 6te doidat za o6te. Pa takmo 6te ima6 i za gazo, vide li nema lo6o :)


~Guzlqk4life

;
07-09-2007, 16:12
gati izvratenoto pone da ne bqha bratq... i mi se struva 4e kolkoto i da si pila bi mogla da si kontrolnira6 deistviqta pone po otno6enie na seksa

JoeBanana
07-09-2007, 16:15
само ми кажете мнооооооооого курвенско ли е от моя страна ....и на някоя друга да се е случвало? :?
да, класически курвенско, с елементи на нескопосано оправдание
да, случвало се е на другите кyрви
порицавам те публично !
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

koalka
07-09-2007, 16:16
Не знам дали е курвенско или не, но като не ти харесва да си пияна и да правиш глупости-ограничи алкохола на купоните.

MaGeNcEeE
07-09-2007, 16:45
Mn mi e interesno tva che hem si bila dostatychno piqna za da neznaesh kakvo pravish hem si bila dostatychno trezva za da si spomnqsh che si se celuvala i s dvamata ... malko e presileno da se kaje che si kurva, no opredeleno postypkata e glupava i trqbva da si nosish posledstviqta, a ne da se opravdavash che si bila piqna...

fake
07-09-2007, 17:47
ае дишай, голяма раута напила си се направила си тъпотия, за кво шсе гърмиш като и тия двамата сигурно не помнят...що не правихте тройка ми е въпроса?

MDMA^rlz
07-09-2007, 17:49
Ужас......
за една вечер , тоест за няколко часа спах с едно момче и после за малко да спя и с брат му.
Бяхме на едно легло тримата и аз се целувам ту с единия ту с другия...но под въздейстивието на алкохола...
Темата не е бъзик....само ми кажете мнооооооооого курвенско ли е от моя страна ....и на някоя друга да се е случвало? :?
Много ми е зле....в депресия съм :(
Не исках бе мамка му , ама бях пияна и нямах представа какво правя :? :? :?

Мноо ясно че е курвенско уеахаххахехаххаеха. Още по курвенско е че не си спала и с другия!!! Ми ся ако се разсърди ?!?
П.Ц. Тва да не са били братята дъдли хахаехахехахехахе

MDMA^rlz
07-09-2007, 17:50
Да, ултра курвенско е.
И тия управдания с алкохола ги знаем колко са вярни... Колко алкохол може да изпие едно момиче...


:smt023 Алкохола се пие с граници !!!

ГНУСНА ДОЛНА МРЪСНА ЛЪЖА !!!!

Levane
07-09-2007, 17:50
Абе то че нее курвенско нее че нее хубаво нее ама се пак си била пила е кфо ти пука седи си на гъза и се оспокой :) приемиго като флирт...

bebito0o
07-09-2007, 17:51
Seizure of Power
Мега фен

axaxax dobre 4e o6te ima qki forumci 4e ina4e toq forum sux

po temata:awe ne e mnogo dobre da prai6 taka ... :-s ina4e nqq se garmi6 to ako si4ki se garmqha za takiva ne6ta nqma6e da ima jiv izmejdu nas!!!slu4valo mi se e na mene
ma tfa 4e si bila piqna do nqkade te e opravdalo :wink:

HaPySHeH
07-09-2007, 20:28
Да, ултра курвенско е.
И тия управдания с алкохола ги знаем колко са вярни... Колко алкохол може да изпие едно момиче...
едно опитно момиче може да изпие мн поече от едно момче!пак и ти откаде знаиш може от малко да е хваща дане е свикнаала и тн..

Made_of_Pain
07-09-2007, 20:29
...само ми кажете мнооооооооого курвенско ли е от моя страна ....

Damn... yeah

Vivienne Westwood
07-09-2007, 20:46
Добре бе мама му стара.
Пия си съвсем нормално и не усещам кога започва да ме хваща , докато не станах и не ми се завъртя главата...
Само този който се е напивал здраво ще ме разбере...немненията на неопитни лапетии които твърдят че това са евтините ми оправдания....
АКО ОБИЧАТЕ ЗАКЛЮЧЕТЕ ТЕМАТА МИ....

ЧИЧО СПАС
07-09-2007, 21:21
Е ПА АЗ КЕ СЕ ВКЛЮЧА И ЧЕ ТИ СЦЕПИМЕ ДУПАРКАТА ОТ ЕБАНЕ! САМО ДАЙ АДРЕСА И СЪМ ТАМ! ПОСЛЕ щЕ СИ РАЗМЕНЯТЕ С БРАТЯТА ГЪСТО ЛЕПИЛО ОТ УСТА В УСТА!

Sisilota
07-09-2007, 21:23
Е чак да се гръмнеш..недей.
Ще мине седмица.. месец... ще го забравиш- поне аз така мисля.
Според мен си е курвенско, алкохола не ти е оправдание, ама станалото станало- не можеш да върнеш времето- за това да не ти пука ;)

ZaRiBeN
07-09-2007, 21:29
klasicheska kurvenska postypka

A_Loving_Girl
07-09-2007, 21:36
Това ще ти е за урок.
Другия път ще знаеш, че щом не можеш да пиеш е по-добре да не го правиш.

=D>

damn!
07-11-2007, 14:37
Kurvensko e, osobeno s 2ma bratq. kato si tupa i ne znaesh kak da piesh shte sajelqva6 sled tova mnoo qsno

key_of_hell
07-11-2007, 14:41
ne6to takova mi se slu4i ama ne znaeh 4e mu e brat, a i nie uj imahme vruzka puk toi doide s druga a az se svalqh s drug nakraq se okazah s vuprosniq drug v legloto dori spah s nego i kakvo mi hrumna da popitam ot kude se poznavat i kato 4uh "kak ot kude, toi mi e brat" i 6tqh da pripadna

shadow4e
07-11-2007, 14:43
Няма какво да ти казвам, че е е тъпо, поне да не бяха братя. Но животът продължава! Няма смисъл да си в депресия, успокой се, вече е станало и това е. Живей си живоа и се ограничавай в пиенето :)

jjjjjj6363
07-11-2007, 14:47
i kvo tolvka sana 4e shte se garmish da ne umrq nqkoi napravila si ima kefa golqma rabota ne e kurvensko kogato hormniote zaigraq nqma na4in

HagpycaH
07-11-2007, 16:01
Ми по добре ще е да се самоубесиш не мислиш ли защо се извиняваш с алкохола и аз сам правил глупости ма не се извинявам с опияти.

FelisDirus
07-11-2007, 16:45
зависи доколко обличаш действията си в погледите на другите

ако си дотолкова слаба, за да приемаш чуждото мнение за мерило, давай, гръмни се


Напълно съгласна съм с куенчи!

Какво ти пука, по дяволите?! Я си прави шоуто!

И още нещо - естествено, че алкохолът е оправдание! Имала съм нощи, в които съм се отрязвала като идиот и когато на другия ден ми разказват какви съм ги вършила, не вярвах.

Е, добре, че аз налитам на женско като се напия. Така че нямам проблеми като на авторката. :lol:

А ти се стягай и няма какво да се гърмиш/бесиш и т.н. Никога не съм се ръководела от чуждото мнение. Достатъчно голяма и разумна съм, за да си вадя изводите самичка от дадена ситуация. Вече какво мислят останалите си е тяхна работа. Аз не им надничам под чаршафите, за да правят те подобно нещо.

А, и последно само - по-тъпото от твоя страна беше да пуснеш подобна тема във форума. Сигурно бая са те оплювали (гледах само първите няколко коментара).

sladko_momi4e
07-11-2007, 17:21
vij bila si po dliqnieto na alkoxola ti sama go kaza!ako bratqta za koito govorish imat sa neshto protiv slu4iloto se pogovori s tex i im kaji tova koeto kaza i na ans!4e si bila po vliqnnieto na alkoxola!

love_girls
07-11-2007, 17:38
Хе хе оправдание за напиване!
Всеки знае , че като се напиеме показваме същинското си аз, което доказва твърдението , че "всички жени са курви" :-D

И така според мен си курва тогава когато си кажеш: Леле направих го с двама , аз съм курва.
Не си курва когато си кажеш: Леле направих го с двама хубаво ми беше, но сигурно няма да го направя повече, но и да го допусна някой път, няма да съжалявам.

Курва си когато не се пазиш и лепнеш нещо или на себе си или на някой от партниорите.
Курва си когато имаш приятел и направиш такава постъпка и продължиш да му казваш "обичам те", тогава по правилното е да споделиш , че си съгрешила и ако истински се обичате да останете заедно.
Курва си когато го направиш на пук на някой.

"Курва" е предрасъдък и само този който осъзнае значението на тази дума за себе си и не се притеснява да угажда на желанията си , дори когато е пиян осъзнава какво е направил и не съжелява, и успява да поеме последствията от това, тогава той не е курва ;)

Ако някой ме разбира - добре. Ако мислите, че няма нищо вярно в това което пиша, то не е мой проблем, а собственото ми мнение по въпроса ;)
:smt006

MaGeNcEeE
07-11-2007, 18:59
Хе хе оправдание за напиване!
Всеки знае , че като се напиеме показваме същинското си аз, което доказва твърдението , че "всички жени са курви" :-D

И така според мен си курва тогава когато си кажеш: Леле направих го с двама , аз съм курва.
Не си курва когато си кажеш: Леле направих го с двама хубаво ми беше, но сигурно няма да го направя повече, но и да го допусна някой път, няма да съжалявам.

Курва си когато не се пазиш и лепнеш нещо или на себе си или на някой от партниорите.
Курва си когато имаш приятел и направиш такава постъпка и продължиш да му казваш "обичам те", тогава по правилното е да споделиш , че си съгрешила и ако истински се обичате да останете заедно.
Курва си когато го направиш на пук на някой.

"Курва" е предрасъдък и само този който осъзнае значението на тази дума за себе си и не се притеснява да угажда на желанията си , дори когато е пиян осъзнава какво е направил и не съжелява, и успява да поеме последствията от това, тогава той не е курва ;)

Ако някой ме разбира - добре. Ако мислите, че няма нищо вярно в това което пиша, то не е мой проблем, а собственото ми мнение по въпроса ;)
:smt006

Aide macki pak sme v kupa ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

PoLiToOo
07-11-2007, 19:04
алкохола не те оправдава....предлагам ти да го намалиш или направо да спреш! :smt012

ista
07-11-2007, 19:08
бе да бе... голяма работа:D:D:D ако не сега, кога ще правиш простотии? курвенско... не си го правила за пари?
тъпото е, че си се напила... това е мизерията... недей, щото следващия път може да стане някой гаф и ти да пострадаш=/=/=/

07-11-2007, 19:47
ne e golqma rabota ::: :smt008

`Death`Whore``
07-11-2007, 20:43
Щом те е срам, просто си промени навиците. Не се напивай например...или се напивай с хора, на които имаш доверие, че няма да те изчукат.

rubi
07-11-2007, 21:27
ти да не би да плащаш данък обществено мнение......Според мене не е курвенско...щом те са искали кфо ти пука......ама следващия път за да няма такива въпроси понамали малко c2h5oh-а :smt016

Ice
07-11-2007, 21:58
Спокойно можеше и по зле да е :::

DIVINE_TIME
07-11-2007, 22:12
алкохола не те оправдава....предлагам ти да го намалиш или направо да спреш! :smt012
Какво удоволствие виждате в това да се напиете? Аз не съм въздържател,но пия с мярка. Наистина,няма лошо да си пийне човек,но да се напиеш,особено пък за момиче е просто...грозно,а дори и опасно ако си в неподходяща компания!Не обичам да използвам квалификации като курва,но не харесвам постъпката ти! Както казаха някои,не е необходимо да ти пука за хорското мнение. Така е,но искам да добавя нещо-необходимо е да ти пука за теб самата!

Jeuelle
07-11-2007, 22:37
Исках само две три мнения......................ЗАКЛЮЧЕТ Е Я ТАЯ ТЕМА , ТО МИ МИНА ВЕЧЕ БЕ....
МОДЕРАТОРИИИИ СПИТЕ!

KyKJlu4KaAa
07-12-2007, 09:06
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) KYRVA

HaPySHeH
07-12-2007, 09:47
още ли неси се грамнала :?:

Jeuelle
07-12-2007, 10:17
Леле вие немате спиране бе...
Не чете ли че темата е за ключ.... :smt005 :lol: :lol: :lol:
Аз забравих вече какво се е случило а то до 4 страница стигна.....хххххх :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

krem4et0
07-12-2007, 10:46
Леле вие немате спиране бе...
Не чете ли че темата е за ключ.... :smt005 :lol: :lol: :lol:
Аз забравих вече какво се е случило а то до 4 страница стигна.....хххххх :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Ами тогава не пускайте теми за всяко ваше моментно състояние. Ето сега ми се пие вода-трябва ли да пусна тема?