PDA

View Full Version : Ех любов...



07-09-2007, 13:32
Здравейте.Аз съм едно момче което много харесва едно момиче.Запознахме се в скайпа разменихме си снимките и се харесахме.Има еднин проблем тя уж има приятел с които са си дали почивка малко.Той и е казал ,че не е щастлив.Ходели са 1 месец.Рядко се срещат такива добри изкрени момичета.Тя е много чувстрителна.Чати ли сме си 1 ден горе долу,но постояно мисля за нея от моя град е.Просто нз как да го опиша това.Ще излизаме само двамата тиа дни да си поговорим малко.Имаме много общи неща.Например харесваме едни и сащи филми,музика и т.н.Пак повтарям рядко се срещат такава чувствителна и нежан девойка.Как човек да не се влюби в нея?Сега съм малко обаркан нз какво изпитвам към нея но съм сигурен,че много ме привлича.Винаги съм искал да имам такова момиче до себе си което можеш да споделиш всичко и да може да те разбере.Смятам когато излезем само двамата да го карам полекичка.Как да ви я опиша тя е като цвете.Мнгоо е красива.Аз се изумявам как може за 1 ден едно момиче да ми хареса до такава степен.Даже вчера не сам спал цяла нощ мислих за нея...Според вас може ли да излезне нещо между нас.Тя мисли,че няма даможе да забрави приятеля си.Аз съм обецен,че мога да я накрам да го забрави и ще я направя истински щастлива.Според вас може ли да излезе нещичко ? :)

MeTaL4eTo`f
07-09-2007, 13:39
Ами първо трябва да се опознаете,то така по skype .....как да ти кажа ,малко гадно е :) УСПЕХ !!! :smt007

thefreak
07-09-2007, 13:42
Слез на земята Ромео...

sasha_90
07-09-2007, 13:46
Вижте се,опознайте се....И чак тогава се питай"ще се получи ли нещо"!

SpOrTs_GiRl
07-09-2007, 13:58
Слез на земята Ромео...
дам.. първо трябва да се опознаете и т.н. ..

palomaaa
07-09-2007, 14:07
ами излезти и виж как варвят нащата и тогава вече мисли за по-сериозни неща

alkobalko
07-09-2007, 14:30
Срещнете се и се опознайте първо.

Valar
07-09-2007, 14:44
Опознайте се добре на живо!
Не се дръж като в нужда,жалко и смотано е!
Успокои се тя е все пак едно момиче нищо не се знае!
Ако продължаваш така ще я отблъснеш а теб като гледам ще те заболи адски!

07-09-2007, 15:14
Ще го караме по леко и това е :)

vvs_go
07-09-2007, 17:16
taq pyk tolko te lyje 4e ti e bedna fantaziqta kaji i slednoto " Ani imam mnogo primamlivo predlojenie na koeto mi e trudno da otkaja. Imam chuvstva kym teb. Davam ti dva dni da re6i6 ako iska6 da si s men obadi mi se ako ne neka si ostanem priqteli. Naistina ne moga da 4akam pove4e"