PDA

View Full Version : обичате ли клишетата..?



palomaaa
07-09-2007, 14:11
оби4ате ли мом4етата да ви пишат поредните смси пълни с клишета...?към момичеатата...

sasha_90
07-09-2007, 14:13
Зависи от клишетата(какви са :lol: ).

mid_get
07-09-2007, 14:17
Аз лично не :-D Е, няма да му се ядосам, все пак си е един мил жест :wink: , но повече би ме впечатлило и бих се зарадвала на нещо, което той сам е измислил :roll:

palomaaa
07-09-2007, 14:19
ами от разните смсчета от рода на:"v4era izpratix edno angel4e da te sledi,no to se varna i mi kaza,4e ne my e pozvoleno da sledi drygi angeli"....сещаш се нали,всички ги пишат

Sam90
07-09-2007, 14:20
Оф, не съм момиче ама казвам, че е мн тъпо :-D Виж ако клишето е "айде да се чукаме" май става по-различно, а ? :-D :-D :-D :-D

07-09-2007, 14:23
"ako ne mi pusni6, 6ta svalq s pu6kata! " uh yeah

alkobalko
07-09-2007, 14:27
Най-вече е важен жестът и желанието. Понякога написано в подходящ момент е супер. Още по-приятно е, когато знаеш, че това, което е написано е израз на чувствата му.

MoHuTo
07-09-2007, 14:30
Ами по принцип не ми допада, когато едно момче се опитва да ме впечатли с разни клишета, но ако например ми направи изненада (за 1 СМС говоря, не за цяла дузина :D ) няма да е в негова вреда :wink:

JoeBanana
07-09-2007, 15:38
разбира се, че обичат
то повечето момичета са си ходещи клишетаhttp://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Presley
07-09-2007, 15:50
Мии що не? :-D Обичам,но не им се връэвам :-D

koalka
07-09-2007, 15:55
Не.По едно време се бях притеснила, защото на всички гаджетата им им изпращаха смс-и, само моя не ми пращаше.Като го питах, той каза:не са ми нужни някакви клиширани смс съобщения, за да покажа любовта си" и наистина е прав.За какво трябва да ги пишеш като не думите са най-важни.Всеки може да ти напише, че те обича и да ти сваля звезди, но това е просто един смс.

07-09-2007, 16:30
Оф, не съм момиче ама казвам, че е мн тъпо :-D Виж ако клишето е "айде да се чукаме" май става по-различно, а ? :-D :-D :-D :-D
da tva e po-originalno!!! :D

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-09-2007, 17:26
НЕ!.... малко тъпо ми се струва :}

07-09-2007, 17:27
Ми не знам, не може без тях.

petel
07-09-2007, 20:00
оби4ате ли мом4етата да ви пишат поредните смси пълни с клишета...?към момичеатата...

поредната тема-риторичен въпрос, от рода "пари ли ви, като се подпрете на работещ котлон"

sexy_for_you
07-09-2007, 20:02
Зависи от клишетата(какви са :lol: ).

..:sUnRiSe:..
07-09-2007, 20:08
ми нямам нищо против тях

FuCkIn`PrInCeSs
07-09-2007, 20:51
На мен лично не ми допадат клишираните смсчета за ангелчета плюшени мечета и падащи звезди предпочитам ако ще си изразява чувствата в смс да е нещо което сам е измислил.Всъщност и без тях може да мине стига на Life да си показва достатъчно добре чувствата.

Blab
07-09-2007, 23:45
Тази псевдо поезия, която се сипе наляво-надясно не ме грабва.
Но с Яворов би ме зарадвал.Нещо от сърце(пък и без рима)ме топли силно.Клишета, клишета - точните клишета са за мен:)

nasty_f
07-09-2007, 23:51
Еми,ако приятелят ми праща рядко смс-и и аз вече не очаквам да го направи,той точно в този момент ми прати такова "клише" няма да ми направи впечатление,че е такова.А ако всеки ден ми праща такива "клишета" ще ме дразни,логично.
Но винаги съм предпочитала гаджето ми да ми пише това,което му идва от вътре.Естествено,че не трябва да има рима,хах,но да напише точно това,което чувства с негови думи!Дори предпочитам да е написано несвързано и неразбиращо се,по-добре от "клише"!

07-10-2007, 00:55
Тази псевдо поезия, която се сипе наляво-надясно не ме грабва.
Но с Яворов би ме зарадвал.Нещо от сърце(пък и без рима)ме топли силно.Клишета, клишета - точните клишета са за мен:)


Душата ми е стон. Душата ми е зов.

Защото аз съм птица устрелена:

на смърт е моята душа ранена,

на смърт ранена от любов...

Душата ми е стон. Душата ми е зов.

Кажете ми що значат среща и разлъка?

И ето аз ви думам: има ад и мъка -

и в мъката любов!



Миражите са близо, - пътя е далек.

Учудено засмяна жизнерадост

на неведение и алчна младост,

на знойна плът и призрак лек...

Миражите са близо, - пътя е далек:

защото тя стои в сияние пред мене,

стои, ала не чуе, кой зове и стене, -

тя - плът и призрак лек!


Ся ще се ебем ли?

07-10-2007, 00:56
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ КОЙ СЛОЖИ ТАЯ ЦЕНЗУРА ДА МУ Е БЕШ МАЙКАТА :-D

07-10-2007, 00:59
А бе вие женските живи същества обичате да ви говорят тъпотии.Вие в момента говорите за най-чистия вариант на клише-а става дума за вариантите воъбще.Клишетата са много по дълбок проблем от колкото може някои от вас да си представят.Вие обожавате клишетата,просто в момента се правите нан ещо което не сте,а именно уникални.
ПП аз съм госта който чете яворов(то се подразбира)
Тази тема е в стил "Къде се вкарва",никва логика и смисъл.Изкушавам се да пусна тема къде се вкарва,но ще се въздържа :))

BAYO
07-10-2007, 01:37
кх кх кх ... радват се и още как ... даже преди да заспят си целуват телефона аххахах :Д нема , нема такъв филм :D

BunnYY_f
07-10-2007, 09:39
Ми не обичам много да ми се говори с клишета, и рядко получавам клиширани съобщения, но когато се случва не е болка за умиране! За мен е по-важно да чуя или да прочета думи които са продиктувани от сърцето на човек, отколокот някви сладникави неща които е чул някъде и е решил да ми ги прати!

Mementomori
07-13-2007, 21:49
Не харесвам клишетата!Прекалено банални са!

sladkoto_mime_
07-13-2007, 21:59
колкото и да ни е тъпо , че тва в действителност са клишете и че на ден хиляди хора получават един и същ смс .. всеки им се радва .. квото и да казваме на секи му се стопля душичката от един такав жест .. нали?! ;-)

lLady_MooN_RaiN
07-14-2007, 09:03
Не ги харесвам, но нямам нищо против тях. Но не сте ли се замисляли, че има хора, които просто не могат да изкажат чувствата си красиво и оригинално. За тях са клишетата...което не означава, че това омаловажава чувствата им.

Conrad
07-14-2007, 10:37
Жената обича да бъде лъгана: ти си най красива,ти си единствената ,ти си живота ми ,ти си всичко и т.н тъй че клишетата са много важни ,ако не бяха те много от НАС щяхме да сме на сухо

07-14-2007, 12:25
Тази псевдо поезия, която се сипе наляво-надясно не ме грабва.
Но с Яворов би ме зарадвал.Нещо от сърце(пък и без рима)ме топли силно.Клишета, клишета - точните клишета са за мен:)


Душата ми е стон. Душата ми е зов.

Защото аз съм птица устрелена:

на смърт е моята душа ранена,

на смърт ранена от любов...

Душата ми е стон. Душата ми е зов.

Кажете ми що значат среща и разлъка?

И ето аз ви думам: има ад и мъка -

и в мъката любов!



Миражите са близо, - пътя е далек.

Учудено засмяна жизнерадост

на неведение и алчна младост,

на знойна плът и призрак лек...

Миражите са близо, - пътя е далек:

защото тя стои в сияние пред мене,

стои, ала не чуе, кой зове и стене, -

тя - плът и призрак лек!


Ся ще се е*** ли?

Ама и ти си избрал стихотворението- " На Лора". Нали знаеш, че има мнение, че той я е убил. Била и мн властна кучка и мн го е тормозела :lol:

BeBsItO
07-14-2007, 16:26
emi ne ne gi obi4am, mrazq gi!!! no pak mn se kefq kogato izmislqt nqkoe kli6e spec za men:) prravili sa go i mn dobre se po4ustvah