PDA

View Full Version : dieta s dinq! pomaga li ?!



help_meEe
07-09-2007, 14:13
Първи ден :?:


През целия ден се яде само диня, колкото ви се иска. На обяд можете да си позволите филийка препечен хляб с обезсолено нискомаслено сирене


Втори ден

Закуска: 1 сварено яйце, обезмаслено парче нискомаслено сирене, диня


Обяд: 1 препечена филийка пълнозърнест хляб, диня

Вечеря: малко сварено или запечено пилешко месо, диня, грозде

Трети ден

Закуска: сухар и билков чай (може и изстуден)


Обяд: Обезсолено нискомаслено сирене, диня

Вечеря: Сварено яйце, праскови

Четвърти ден:

Закуска: препечена филийка пълнозърнест хляб и чаша кисело мляко

Обяд: Домати, филийка препечен хляб, диня


Вечеря: диня


Ако огладнеете между храненията, парче диня ще ви засити и охлади. Не забравяйте да пиете много вода и не употербявайте алкохол. :?: :!:

thefreak
07-09-2007, 15:06
Да щото малко диня ядеш, нека и много вода да пием..
Това не е диета, а рецепта как да се посереш най-бързо без да ядеш развалени храни.

maroon
07-09-2007, 19:16
Edna fr, koqto cql jivot spazva dieti (na 24 e) i sega e mn slaba, mi kaza, 4e ot dinqta se poliu4ava cellulite. Please pi6ete, ako znaete ne6to pove4e po vyprosa :wink: :P :P

07-09-2007, 22:35
Един съсед миналото лято беше само на диня и вода и сега е в много добра форма.Даже не можах да го позная...в първия момент...

Schneeflocke
07-10-2007, 06:07
Edna fr, koqto cql jivot spazva dieti (na 24 e) i sega e mn slaba, mi kaza, 4e ot dinqta se poliu4ava cellulite. Please pi6ete, ako znaete ne6to pove4e po vyprosa :wink: :P :P
Една от причините за целулит е нарушеният воден метаболизъм. И тъй като с динята поемаме доста повече вода, отколкото си мислим, това може да доведе до невъзможност на тялото да се справи с количеството (все пак си пием и вода в чист вид) и до съответните проблеми.

paola_Rey
07-10-2007, 09:30
6te e probvam