PDA

View Full Version : Проблем с епилирането на триъгълника



RiCh^BiTcH
07-09-2007, 15:06
откакто започнах да използвам бръсначка,за да съм като бебешко дупе отдолу се появи един много неприятен проблем :( когато космите започнат вече леко да набождат (например като са на 2-3 дни) ме дразнят,но като започна да ги бръсна и започва да ми тече кръв,по малко,все едно съм се порязала на няколко места.ако някой има същия проблем,нека сподели че вече мн се нервя на това :smt013 мерси предварително за съветчетата :D

thefreak
07-09-2007, 15:17
Ако ги бръснеш на контра нищо чудно..
По принцип самобръсначката оставя множество малки ранички по кожата след бръснене. Имайки предвид, че това 'място' е добре кръвоснабдено, не е изненадващо да ти тече кръв след бръснене.
Имаш по-повърхностни кръвоносни съдове явно.

find_m3
07-09-2007, 15:21
И на мен ми тече ако се порежа много ясно.По кракатя рядко се случва но долу явно е много деликатно и е леко като кокоши гъз от пъпчиците и после се разранява лесно.Се едно като си прехапеш устната ,после цял ден на едно и също място се хапеш :|

sexa_na_kompleksa
07-09-2007, 16:21
Защо не започнеш да се обезкосмяваш по друг начин ? Примерно с кола маска или с епилатор :wink:

Котарана
07-09-2007, 17:34
Ами така става като ги бръснеш през 2-3 дена цялата ще станеш на ранички.Аз се бръсна сигурно през 2 седмици и тогава няма тоя проблем.Пробвай да ги епилираш.

sWeEt_SeEd
07-09-2007, 18:29
Бръсненето sux ! ](*,) Става така ,защото на 2-3 ден косъма ,освен,че боцка, не е напълно пробил кожата ,за да излезе и на места тя е леко повдигната , логично като минеш с бръснача да закачиш и да потече кръв ...