PDA

View Full Version : Работа



07-09-2007, 15:17
и така лятото започна и ми трябва някаква работа за ученици до 16години, но да не е келнер, ако някой знае къде да я намеря моля нека ми каже
във нета не намирам работа за ученици вече търсих,ако някой от вас е започнал работа някъде моля да ми каже ;) мн ми е важно да започна някъде

Sam90
07-09-2007, 15:22
и така лятото започна и ми трябва някаква работа за ученици до 16години, но да не е келнер, ако някой знае къде да я намеря моля нека ми каже
във нета не намирам работа за ученици вече търсих,ако някой от вас е започнал работа някъде моля да ми каже ;) мн ми е важно да започна някъде
Ами тук е пълно с такива теми.. да беше потърсил ;) Ако по същия начин си търсил и за обяви, не се изненадвам от резултата. Няма да намериш обява, на която да пише "СПЕЦИАЛНО ЗА НЕПЪЛНОЛЕТНИ" :) Трябва да потърсиш обяви за работа, която смяташ, че можеш да вършиш и да им пишеш. Ако работодателите преценят, че им се занимава - те зимат. Ако не - не. Аз съм отговорил на около 100 обяви (а може и повече), докато си намерих работа. ТЪРСИ ;)

Exothermic
07-09-2007, 16:06
Ако си от СФ,на борсата за ,учебници при НДК наемат `секви прошляци :lol: Пробвай се и ти!

machoka
07-11-2007, 07:27
http://jobs.bg/f304930


Няма възрастово ограничение към кандидатите.

Само това откривам като за без ограничение във възрастта.. официално.

Disrespect
07-11-2007, 07:39
Няма възрастово ограничение към кандидатите.



тва е за 18+ :Р

cherinka
07-11-2007, 08:05
Нямаш ли някакъв роднина, който държи някакво заведение/кафе/кино или нещо от тоя сорт?
Или нямаш ли баба и дядо, които продават нещо на пазара?
По-добре е да си при някой познат, защото макар и рядко може да си позволиш да закаснееш, да кажем, и няма да ти направят кой знае какъв проблем, а при някой непознат - тва е що-годе неодобрима постъпка :mrgreen:
аз си спя до късно, ходя си когато си поискам и никой нищо не ми е казал :mrgreen:

machoka
07-11-2007, 09:30
Няма възрастово ограничение към кандидатите.



тва е за 18+ :Р

не ми се вярва... :-k

Sam90
07-11-2007, 09:38
machoka, наистина има някои, които искат 18, но не всички. Трябва да се пита в обявата ;) Аз съм се обаждал много пъти и по-добре платените обикновено искат 18... :-s

Disrespect
07-11-2007, 09:46
Няма възрастово ограничение към кандидатите.



тва е за 18+ :Р

не ми се вярва... :-k

така е ;) пробвах на местата на които пишеше същото...за хора над 18 става дума

NaDuFcHe
07-11-2007, 09:51
Pochti navsqkude tursqt 18 godini zashtoto naposleduk minavat adski mnogo proverki i ako sa naznacheni nepulnoletni sankcionirat opravitelq..edinstveniq variqnt za koito se seshtam e pochasova rabota v Texnomarket...a ako si ot sf moje da otidesh i v Jimi`s v arenata tam nabirat personal no se sumnqvam da te vzemat ako nqmash 18

BlueDevil
07-11-2007, 21:00
Ами аз си бачкам като сервитьорка в една механа, на 16 съм. Ама така както питаш ти нищо няма да направиш. Както каза някой преди мен, съм се обаждала и съм ходила и съм писала по една камара обяви. Надух си сметката за телефон, плащах по таксита, дрън-дрън, ама си намерих подходящо. Айди търси по-внимателно и успех! ;)

bboy_bunker
07-12-2007, 08:38
а някой да знае къде търсят хора временно... за лятото? :) става въпрос за София.. имам 18 ;)