PDA

View Full Version : Болки в корема (не е нормално)



07-09-2007, 16:39
Тъпия ми корем ме боли преди да излезна със гаджето ми , даже и по някога когато съм със нея :( Хора това не е нормално и не мога да разбера защо е така , това пречи на връзката ни даже и направо не знам какво да правя. :cry: Искам да попитам дали някой зане ли защо така ме боли корем /според мен е притенение , но от КАКВО ??/.Даже по някой път ми се гади ...Забелязал съм също че ако не съм ял нищо цял ден и като излезнем не ме боли корема толкова много ..... но не мога да карам по цял ден така без да ям :smt009 Дайте савет някакв , моля ви ...
и НЕ се ебавам ...!(за такива който ще ми се присмеят и прочие :( )

DrSmurph
07-09-2007, 17:02
Na kolko godini si? I shtop mislish che ne moje da e ot pritesnenie??????

07-09-2007, 17:12
Еми на 17 съм ( преди седмица ги навърших )
А за притиснението не съм хич сигурен , просто от това смятам аз че е , но може да е от нещо съвсем различно.За това пиша тука , за да чуя вашите мнения по въпроса :( Имал съм и други гаджета със който не съм имал такива проблеми.

07-09-2007, 18:12
Според мен си е чисто притеснение и това че когато си ял обяснява гаденето.А това че с друго момиче не си се чувствал така значи че тази твоя приятелка явно те притеснява нещо и не се чувстваш конфортно с нея..любов на сила не става и явно при теб стомаха ти го показва.Не знам пич, но не съм чувала за болест породена когато излизаш с момиче .Но може да не е защота момичето не е за теб а да е някаква сладурана и ти ако си по-срамежлив да се притесняваш нещо да не се изложиш.И в двата случая е от притеснение и според мен си хвани момиче с което да бъдеш себе си.А сега се сетих че може наистина да си болен от нещо...от любов :D