PDA

View Full Version : Olio za masaj sre6ty celulit na Ikarov



MaG1to
07-09-2007, 17:00
Nqkoi polzval li go e.. IMa li efekt ? za6toto sega si go kupih i iskam da znam kakvo da o4akvam.. MOlq vi.. i ako znaete ne6to drugo sre6ty celulit kakvoto i da e mazilo uprajneniq qdeneta.. vsi4ko priemam.. iskam da se mahne barzo ne e 4ak tolkova mn .. no sam mn slaba ama mn.. i e mn grozno.. Blagodarq vi predvaritelno :)

MaG1to
07-09-2007, 17:21
ne podminavaite temata molq vi ;[[[ naistina mi tr otgovor ... [-o< [-o< [-o<

Котарана
07-09-2007, 17:29
Ами днес си купих ANTI-CЕLLULITE на EVELINE и сега ще го пробвам.Чух, че било ефикасно.И съм мн слаба....

MaG1to
07-09-2007, 17:41
pff.. toq tup celulit... ](*,) ](*,) ](*,) napray me e sram da otida na basein a mi se hodi super mn :cry: :cry: molq vi pi6ete s kakvo drugo moga da go premahna po barzo [-o< [-o< [-o<

maroon
07-09-2007, 18:46
napi6i kakvo pi6e na opakovkata - systavkite de; i nai-ve4e kolko struva, 6toto e opredelq6to :wink: :P :P :P :P :P :P

MaG1to
07-10-2007, 11:17
ami struva 3 i 50
Sadarjanie : Bademovo i saflorovo masla. eteri4ni masla : kiparis limon rozmarin i hvoinovi plodove
+ Vit. E , VIt. C , lecitin :)
i pi6e 4e e za ejednevno masajirene na tqloto protiv celulit.

Nz dali 6te pomogne pone malko no v sabtoa sam na basein i iskam pone malko da e namalqlo.. kajete mi s kakvo o6te moje da se predotvrati [-o< Haide de nalisme tuk za da si pomagame [-o<

07-10-2007, 17:20
Ами днес си купих ANTI-CЕLLULITE на EVELINE и сега ще го пробвам.Чух, че било ефикасно.И съм мн слаба....и колко струваше?

:) happy girl
07-10-2007, 17:25
Zdraveite.do minaloto lqto bqh 46 kg i vqrvaite mi nqmah nikakuv celulit,zashtoto ne qdqh mnogo sladko ...i mnogo sportuvah i ne qdqh vredni hrani.abe vaobshte vodeh zdravosloven jivot-edin golqm plus za premahvaneto na celulit.
no ot septemvvri oktomvri mn namalih dvijeniqto i sega sum 50kg i imam adski mn celulit.polzvam nivea body cellulit i sum ddovolna.no kazvam ot lichen opit che krema e na posledno mqsto.opravete si rejima na hranene i se dvijete poveche:) mn vreden za celulita e sladoleda.a moje da si pravite masaj s med.pomaga i kojata stava mnogo gladka:)

maroon
07-10-2007, 17:46
:) happy girl, dqvolski si prava :P Kolkoto do olioto na Ikarov ne sym mn sigurna, 4e 6te ti pomogne mn, no do sybota, ne iskam da te ot4aivam, nqma da ima vidim effect; nqma silnodeistva6ti systavki, kato coffeinne i t.n. - vse pak moje bi 6te ima effect, no do sybota e nevyzmojno :| :roll:

:P :P :P :P

Котарана
07-10-2007, 19:50
Ами днес си купих ANTI-CЕLLULITE на EVELINE и сега ще го пробвам.Чух, че било ефикасно.И съм мн слаба....и колко струваше?

6 лв. го купих.Мислех, че е по скъпо, но се оказа само 6 лв.Незнам дали ще има ефект мн е евтино....

teen4e
07-11-2007, 05:18
аз всеки ден ям шоколадови работи-вафли4ки ,бисквити...и аз имам целулит4е :-D

samo sexa opravq celolita
07-15-2007, 23:10
Nqkoi polzval li go e.. IMa li efekt ? za6toto sega si go kupih i iskam da znam kakvo da o4akvam.. MOlq vi.. i ako znaete ne6to drugo sre6ty celulit kakvoto i da e mazilo uprajneniq qdeneta.. vsi4ko priemam.. iskam da se mahne barzo ne e 4ak tolkova mn .. no sam mn slaba ama mn.. i e mn grozno.. Blagodarq vi predvaritelno :)

`Death`Whore``
07-15-2007, 23:17
Каквото и да пиете, с каквото и да се мажете, дори да не ядеше сладко, без масаж няма да се махне целулитът.

648541
07-16-2007, 09:34
az sum go polzvala...ne vidqh koi znae kolko golqm efect....ako iska6 da ti se mahne pone malko polzvai kafe...a ina4e na IKAROV sum polzavala olioto za srtrii i ima6e efect ot nego :wink: :wink:

07-16-2007, 16:16
az sum go polzvala...ne vidqh koi znae kolko golqm efect....ako iska6 da ti se mahne pone malko polzvai kafe...a ina4e na IKAROV sum polzavala olioto za srtrii i ima6e efect ot nego :wink: :wink: bi li kazala kolko stryva...mersi :)

07-16-2007, 17:27
na DOVE anti-celulitniq krem e dosta efekten sa6to taka i na refan ima edni gabi nz ka se kazvat ama i te pomagat. no kolkoto i da sa dobri samo s tqh ne stava , trqbva sport i hranitelen rejims tiq bokluci det se qdat nqma otarvane ot celulita

648541
07-16-2007, 21:09
az sum go polzvala...ne vidqh koi znae kolko golqm efect....ako iska6 da ti se mahne pone malko polzvai kafe...a ina4e na IKAROV sum polzavala olioto za srtrii i ima6e efect ot nego :wink: :wink: bi li kazala kolko stryva...mersi :)

emi predi be6e 3 lv sega e 5 i ne6to...

07-30-2007, 11:47
Ами днес си купих ANTI-CЕLLULITE на EVELINE и сега ще го пробвам.Чух, че било ефикасно.И съм мн слаба....и колко струваше?

6 лв. го купих.Мислех, че е по скъпо, но се оказа само 6 лв.Незнам дали ще има ефект мн е евтино....
добре де, на няколко места търсех, където попитах за него, отговорът беше физиономия тип :shock: и въпрос "тва па кво е?!" #-o :-({|= ](*,) тааааа моля те кажи от къде си си го взела, и ако може как се чете тва, ивлайн или как.. :-k :smt005 :smt017 8-[ [-o<
мерси предварително 8-[ :oops: :-)

Witch NOT Bitch
07-31-2007, 08:47
Ами днес си купих ANTI-CЕLLULITE на EVELINE и сега ще го пробвам.Чух, че било ефикасно.И съм мн слаба....и колко струваше?

6 лв. го купих.Мислех, че е по скъпо, но се оказа само 6 лв.Незнам дали ще има ефект мн е евтино....
добре де, на няколко места търсех, където попитах за него, отговорът беше физиономия тип :shock: и въпрос "тва па кво е?!" #-o :-({|= ](*,) тааааа моля те кажи от къде си си го взела, и ако може как се чете тва, ивлайн или как.. :-k :smt005 :smt017 8-[ [-o<
мерси предварително 8-[ :oops: :-)

Мисля, че е Евелин.