PDA

View Full Version : nqkoi haresva li kurvite?



07-09-2007, 17:04
vapros kam mom4etata,a moje i kam momi4etata-haresvate li kurvite,lekite jeni?

moon_flower
07-09-2007, 17:06
Естествено,че ги харесват.Не всички,но повечето.Стават идеално за еднократна употреба в нужда.

cherinka
07-09-2007, 17:07
Онзи ден разговарях с един мой много добър приятел, защото разбрах, че е чукал една от моя клас (а тая от моя клас е на 14 и е адски грозна) и супер много му се накарах защо го е направил, при положение, че все ще се намери някоя ГОТИНА мацка, която да му пусне, и той каза "Аз да не я еба в лицето"...
С това исках да кажа, че абсолютно никой не харесва курвите, а само ги използва.
Между използване и харесване сами виждате, че има разлика...
Няма кво повече да добавя :D

thefreak
07-09-2007, 17:45
Много скъпи са хубавите курви.

07-09-2007, 17:49
Обожавам ги.

sasha_90
07-09-2007, 17:54
Зависи.
Най често курвите ги използват защото са по-лесни.

cherinka
07-09-2007, 17:55
Много скъпи са хубавите курви.
От кога си ПЛАЩаШ, за да бъдеш с курва.
Ха.
Ти изръси лафа..

Толкова ГРОЗНИ Курви познавам от моя град, и ми е супер странно как може някое момче дори да ги докосне. Отврат са.
Ама както казах - не ги ебат в лицето.. хах
(А някои имат отвратителни тела - пъпки косми олиии )
Ужес..

flowerlina
07-09-2007, 17:55
НЕ и темата е за ключ

07-09-2007, 18:02
summer flower, никой не те пита, душко. И тъй, да обогатя предишното си мнение.. Хубавата курва е начинът един мъж да получи наслада, без преди това с месеци да се е мъчил с някоя ограничена овца като вас. Без подаръци, любовни обяснения, романтични изгъзици и т.н. и т.н. Разходът ще се състои в една почерпка, а там малко водка върши чудеса. Курвите просто са нужни на мъжката половина на човечество, голяма част от която смята за излишен разход на енергия да се прави на прилична сума време само и само да се добере до.. в крайна сметка едната нищо и никаква дупчица между краката ви. :-({|=

07-09-2007, 18:17
НЕ и темата е за ключ
Za6to pa da e za klu4???Ti li re6ava6 si4ko v toq forum?

alkobalko
07-09-2007, 18:20
Момичетата не ги харесват, момчетата също-те ги използват.

07-09-2007, 18:21
summer flower, никой не те пита, душко. И тъй, да обогатя предишното си мнение.. Хубавата курва е начинът един мъж да получи наслада, без преди това с месеци да се е мъчил с някоя ограничена овца като вас. Без подаръци, любовни обяснения, романтични изгъзици и т.н. и т.н. Разходът ще се състои в една почерпка, а там малко водка върши чудеса. Курвите просто са нужни на мъжката половина на човечество, голяма част от която смята за излишен разход на енергия да се прави на прилична сума време само и само да се добере до.. в крайна сметка едната нищо и никаква дупчица между краката ви. :-({|=
mi ti qvno si ot tapacite,koito samo ot tova se interesuvat!Kvo gi bogotvori kat4eli sa bogini! :smt018

07-09-2007, 18:21
Момичетата не ги харесват, момчетата също-те ги използват.
Айде сега прочети отново какво съм писал и остави настрана необоснованата с нищо увереност..

Black_JAG_Bundy
07-09-2007, 18:23
Естествено, да не сме гейове 8)

07-09-2007, 18:24
mi ti qvno si ot tapacite,koito samo ot tova se interesuvat!Kvo gi bogotvori kat4eli sa bogini! :smt018
Аз съм от тъпаците, които знаят как стоят нещата. Такива фустички като теб съм ги разбивал още преди години, сега дори не са ми интересни. Преди да наричаш някого по какъвто и да е начин, научи се да пишеш и да се изразяваш като хората.

07-09-2007, 18:59
mi ti qvno si ot tapacite,koito samo ot tova se interesuvat!Kvo gi bogotvori kat4eli sa bogini! :smt018
Аз съм от тъпаците, които знаят как стоят нещата. Такива фустички като теб съм ги разбивал още преди години, сега дори не са ми интересни. Преди да наричаш някого по какъвто и да е начин, научи се да пишеш и да се изразяваш като хората.
a be drislio,ti na kolko godini si?na 13 ili po-malko!!!Ne6tastnik!Nameril koi da mi govori za pravopis!Az sam seriozna i mnogo mrazq takiva goveda,koito se interesuvat samo ot SEX!

Black_JAG_Bundy
07-09-2007, 19:02
mi ti qvno si ot tapacite,koito samo ot tova se interesuvat!Kvo gi bogotvori kat4eli sa bogini! :smt018
Аз съм от тъпаците, които знаят как стоят нещата. Такива фустички като теб съм ги разбивал още преди години, сега дори не са ми интересни. Преди да наричаш някого по какъвто и да е начин, научи се да пишеш и да се изразяваш като хората.
a be drislio,ti na kolko godini si?na 13 ili po-malko!!!Ne6tastnik!Nameril koi da mi govori za pravopis!Az sam seriozna i mnogo mrazq takiva goveda,koito se interesuvat samo ot SEX!
Ква си ти бе? Я млъкни и не обиждай човека. Всичко което каза е истина.

07-09-2007, 19:08
brex..razbival fusti4ki..ne sa mu interesni..blq blq.. ti da ne misli6 4e kurvite vinagi 6te sa ti interesni e?

koalka
07-09-2007, 19:19
Естествено, че не ги харесвам.Какво има да им харесвам?
Момчетата, които търсят само секс може и да ги харесват, нормално.

ОneWingedAngel
07-09-2007, 19:39
Стълби4ката на пополярността от горе-надолу

1-Жени
2-Мъже
3-Животинско Царство
4-Муха Лайнарка(има такава)
5-Планктона
6-Кондио
7-Азис












0000-Курвите

07-09-2007, 21:36
brex..razbival fusti4ki..ne sa mu interesni..blq blq.. ti da ne misli6 4e kurvite vinagi 6te sa ti interesni e?
А не, със сигурност и те ще ми писнат след време, такъв човек съм си. Но жалките ти опити да ме определяш.. Виж, момиченце, годинките ми са доста повече от твоите, не ме издържат мама и тати и отдавна съм се разделил с някои свои заблуди за света. Трай там и псувай онези, които се интересуват само от секс. Следващият път като те изчукат и оставят, пак ще е някой подобен и ще ореваваш форумите с несполуките си. И така, докато в един момент осъзнаеш, че между краката ти винаги се е намърдвал някакъв самоуверен мъжкар, а не "милото, доброто, нежното, романтичното и т.н. и т.н." момчето, което те обича от години, но ти дори не му обръщаш внимание.

Светът се върти така.

Sam90
07-09-2007, 21:38
хаха..."ку*вите" (много смело използвате тази думичка...) ... не мога да кажа, че ги харесвам или ги мразя. Всеки човек сам си решава как ще си живее живота - с кого ще спи, с кого ще дружи, какво ще работи и т.н. Щом ги прави щастливи да бъдат просто една ходеща вагина... така да бъде - техен избор :)

nqkafsi_tam
07-09-2007, 21:42
ami zavisi ot pred ili otzad?
hahah
mi te ne sa ba6 kurvi de kurvi sa oneq det se prodavat za 10 leva vyv vestnika nali se se6ta6 det stoqt po magistralata
lekite jeni nai gi haresvam az po tejki ne si padam.

tuka6na
07-09-2007, 21:47
; ) на мъжете са им...интересни.(поне на повечето)
на жените ни най-малко(заради мъжете в повечето случей )
така ми се вижда...;/

OtherDimension
07-09-2007, 21:48
не, скучни са

deni4kata333
07-09-2007, 21:58
ахх може ли да не ги харесват, ебаси... цял ден ги глеам как се барат и накрая кажат между другото ти как се казваше.... мноу зле наистина.

Nafarforiii
07-09-2007, 22:02
стават да ги тъп4еш

thefreak
07-09-2007, 23:02
Много скъпи са хубавите курви.
От кога си ПЛАЩаШ, за да бъдеш с курва.
Ха.
Ти изръси лафа..

Толкова ГРОЗНИ Курви познавам от моя град, и ми е супер странно как може някое момче дори да ги докосне. Отврат са.
Ама както казах - не ги ебат в лицето.. хах
(А някои имат отвратителни тела - пъпки косми олиии )
Ужес..
Всички сме виждали русите мацки, каращи мерцедеси, скъпи джипове, вървящи само с маркови дрехи и със обеци от платина.
Те също са курви, ама са от скъпите.

BAYO
07-10-2007, 02:03
mi ti qvno si ot tapacite,koito samo ot tova se interesuvat!Kvo gi bogotvori kat4eli sa bogini! :smt018
Аз съм от тъпаците, които знаят как стоят нещата. Такива фустички като теб съм ги разбивал още преди години, сега дори не са ми интересни. Преди да наричаш някого по какъвто и да е начин, научи се да пишеш и да се изразяваш като хората.

МАШАЛА!

dIeSeL4E```
07-10-2007, 05:11
Haresvat gi no za ednokratna upotreba..ne gledat nito krasota nito ni6to..vajnioto e da gi e**t pa dori i s 4oval an glavata da sa :lol:

flowerlina
07-10-2007, 05:32
Олееееее тая тема още ли не е заключена :?:

kimi_raikonen
07-10-2007, 05:39
мразя курвите. Първо се обличат отвратително. Второ се гримират отвратително.Трето се държат отвратително.Четвърто са курви.

07-10-2007, 05:41
[quote=Анонимко]brex..razbival fusti4ki..ne sa mu interesni..blq blq.. ti da ne misli6 4e kurvite vinagi 6te sa ti interesni e?
А не, със сигурност и те ще ми писнат след време, такъв човек съм си. Но жалките ти опити да ме определяш.. Виж, момиченце, годинките ми са доста повече от твоите, не ме издържат мама и тати и отдавна съм се разделил с някои свои заблуди за света. Трай там и псувай онези, които се интересуват само от секс. Следващият път като те изчукат и оставят, пак ще е някой подобен и ще ореваваш форумите с несполуките си. И така, докато в един момент осъзнаеш, че между краката ти винаги се е намърдвал някакъв самоуверен мъжкар, а не "милото, доброто, нежното, романтичното и т.н. и т.н." момчето, което те обича от години, но ти дори не му обръщаш внимание.

Светът се върти така.[/quote
tova ne sam go pisala az!!!I ti kak taka opredeli,4e me 4ukat i ostavat?hahahahahahahahah Glupak

slav4o
07-10-2007, 07:26
Haresvam kurvite,no mrazq kurvenskite nomera :D

jane_
07-10-2007, 09:00
otnosno kurvite... mi az ne gi haresvam....(qsno za6to)prosto te vinagi uspqvat da imat mom4eto,koeto poiskat...no az nikoga ne bih se opitala da se durja taka i da se 4ukam sus vsi4ki... prosto predpo4itam mom4etata da me vuzpriemat na seriozno,a ne kato 'hode6ta dupka' !!!!!

Licketty
07-10-2007, 09:08
Онзи ден разговарях с един мой много добър приятел, защото разбрах, че е чукал една от моя клас (а тая от моя клас е на 14 и е адски грозна) и супер много му се накарах защо го е направил, при положение, че все ще се намери някоя ГОТИНА мацка, която да му пусне, и той каза "Аз да не я е** в лицето"...
С това исках да кажа, че абсолютно никой не харесва курвите, а само ги използва.
Между използване и харесване сами виждате, че има разлика...
Няма кво повече да добавя :D

Точно казано... използват се, а не се харесват.