PDA

View Full Version : Защо нея?



LoReTo
07-09-2007, 17:05
Значи всичко започна така.Един приятел на брат ми(комшия на къщата,с който се засичаме мн рядко,но се познаваме от много време),преди 2 седмици се развика по брат ми докато карахме колелета и го попита къде съм аз,явно не ме беше видял,че съм с него и аз после се върнах и го попитах какво иска....иии той каза,че по късно ще дойде до нас,така и направи.Същата вечер тръгнахме...след 5 часа разговор,после отидохме до тях,и му видях страхотните папагалчета...както и да е,връската ни продължи 1 седмица,но понеже аз на следващата сутрин след като тръгнах с него казах на майка ми..и тя както винаги не беше съгласна ии ми се намеси в живота,Илия разбра,че майка ми не е съгласна с тази връска и реши да се разделим,няколко дни по късно ги видях на магазина в махалата...отидох да си купя сладолед а той като ме видя побягна зад магазина и отиде в един кокошарник,на следващия ден отиде пак нагоре само че се качи на една ябълка...неиска да говори с мен,иии на следващия ден собственичката на магазина искаше да го притисна да жидя ко става...и така и стана аз се скрих тои влезна в магазина и аз го притиснах само кат ме видя се разкрещя ии искаше да излезе седя 30 мин с гръб към мен,аз му бях зела продуктите които тои си беше напазарувал,после нещеше да яде...какъв уйас беше...та същия ден се запозна с най-голямата курва на нашия град(Козлодуй)иии тръгна с нея...малко ми се отваря,но той не желае да говори с мен...незнам какво да направя вече,неискам да сме като куче и котка...просто незнам какво му става...а и аз немога да стоя и да гледам как човек който познавам от 2 години седи и се държи като непознат...полудявам...напра во немога да се усетя на кой свят съм...полудявам...!Дайте съвет...немога всеки ден да го виждам и да се правя на непозната за него...

07-09-2007, 17:46
Не се измъчвай и няма кво да го мислиш!Тази или друга едва ли има значение за него, той явно иска да се позабавлява!

thefreak
07-09-2007, 17:50
Той кво прави ?!
А ти кво правиш е ?!
Глупости правиш, веднъж те е отбягнал, втори път. Това за нормалните хора стига да разберат намека, ама не.
Тя наща решила да го "притиска".
А той на дървото, децка работа...
После типично по женски се обижда новото му гадже, че било курвата на село Козлудуй(да квото и да ми казват това си е село!)
Овча работа е твойта...

sasha_90
07-09-2007, 17:51
Изобщо не се занимавай с този!Не ти трябва.

07-09-2007, 17:52
бла-бла-бла
Абе, на вас откога ви пускат нет?

flowerlina
07-09-2007, 18:14
Той кво прави ?!
А ти кво правиш е ?!
Глупости правиш, веднъж те е отбягнал, втори път. Това за нормалните хора стига да разберат намека, ама не.
Тя наща решила да го "притиска".
А той на дървото, децка работа...
После типично по женски се обижда новото му гадже, че било курвата на село Козлудуй(да квото и да ми казват това си е село!)
Овча работа е твойта...

Съгласна съм

alkobalko
07-09-2007, 18:18
С действията си той недвусмислено ти е показал, че не желае да има нищо между вас. Единственото, което можеш да направиш е да го приемеш, а не да го гониш. То си е направо детска работа. Толкова ли не можете да поговорите като възрастни хора?

Levane
07-09-2007, 18:21
Така изведнаж да бяга някой нещо му е казал ако не просто или е детска работа или незнам какво да кажа :-k

Albinos.com
07-09-2007, 19:11
На каква възраст сте ?

koalka
07-09-2007, 19:17
Наистина не се занимавай с него, няма смисъл, а и явно човека не си струва.Постъпва като малките деца, вместо да седне и като голям човек да ти обясни ситуацията, как седят нещата...
А за оная-еми каквато и да е, той така си е решил, остави го, да си троши главата.

07-09-2007, 19:25
oti6ul e na durvoto? :shock: psole v koko6arnika? :shock: kazala si na maika si tq se e namesila..gadnoo..na kolko godini si 4e maika ti se mesi?

sasha_90
07-09-2007, 20:08
С действията си той недвусмислено ти е показал, че не желае да има нищо между вас. Единственото, което можеш да направиш е да го приемеш, а не да го гониш. То си е направо детска работа. Толкова ли не можете да поговорите като възрастни хора?
Не могат да говорят като възрастни защото се възприемат като деца.

Sisilota
07-09-2007, 20:20
С действията си той недвусмислено ти е показал, че не желае да има нищо между вас. Единственото, което можеш да направиш е да го приемеш, а не да го гониш. То си е направо детска работа. Толкова ли не можете да поговорите като възрастни хора?

И аз съм на това мнение ;)
А на колко си години ти, пък и той?

BAYO
07-10-2007, 02:47
Кфо значение са годините тука, след кат той е кретенизъм 3та степен без право на обжалване !?!?

Bebun
07-10-2007, 07:00
...а и аз немога да стоя и да гледам как човек който познавам от 2 години седи и се държи като непознат...полудявам...напра во немога да се усетя на кой свят съм...полудявам...!Дайте съвет...немога всеки ден да го виждам и да се правя на непозната за него...


Полудяваш?! Че вие сте ходили седмица... а и ако като гледам какви детски истории сте правили после, явно още сте мънички (без да се обиждаш) едвали е била кой знае каква любов. Голяма работа остави го намира и ще му мине.

Призрачна
07-10-2007, 07:59
Наистина не се занимавай с него, няма смисъл, а и явно човека не си струва.Постъпва като малките деца, вместо да седне и като голям човек да ти обясни ситуацията, как седят нещата...
А за оная-еми каквато и да е, той така си е решил, остави го, да си троши главата.

Много точно !

..:sUnRiSe:..
07-10-2007, 08:09
да не ти пука :wink: нека си се крие по кокошарници и дървета той не е добре а и ти покрай него си изкукуригала хич не се впрягай толкова ... :-D

LoReTo
07-10-2007, 18:09
Хех,всички вие сте много прави...той е на 19,аз на 15...точно защото се опитах да говоря с него като човек той побягна ии направи всички тия работи...хем са ми смешни постъпките му, хем ми е кофти...а и ви послушах,по-добре като не си тровя нервте за хора дет незнаят на кой свят са...мерси много за съветите...а за Козлодуй...то верно си е село...ся само АЕЦ-а го прай град