PDA

View Full Version : Защо е модерно?



07-09-2007, 17:25
Защо е толкова модерно да си имаш гадже? Защото съм свидетел на хора, които нямат гаджета или имат въобръжаеми такива и викат: "Аз си имам гадже." Други наистина имат, а трети ходят с няколко. Не е ли по-важно наистина да се влюбиш, от колкото да ходиш с поредната/поредния за някаква си година, а на следващата да си с друг(а)?

[B]a[N]D[i]T[k]a
07-09-2007, 17:28
tova za purvi put go 4uvam.. sumnqvam se da e moderno sig si go izmislqt zashtoto ne mogat da si hvanat :) ili puk prosto ti si mislish 4e lujat :) a i pri men lubovta idva s vremeto... nqkak si ne moga da si predstavq da se vlubq v daden 4ovek ako ne hodeh ot predi tova s nego =)

Sevt
07-09-2007, 17:33
На определена възраст е модерно - да. И на същата тази възраст година не е "някаква си" , а е страшно много. А попринцип естествено си прав, но трябва време за да уври тази мисъл в главите и на другите ти връстници ;)

flowerlina
07-09-2007, 17:37
a[N]D[i]T[k]a]tova za purvi put go 4uvam.. sumnqvam se da e moderno sig si go izmislqt zashtoto ne mogat da si hvanat :) ili puk prosto ti si mislish 4e lujat :) a i pri men lubovta idva s vremeto... nqkak si ne moga da si predstavq da se vlubq v daden 4ovek ako ne hodeh ot predi tova s nego =)

И аз така :lol:

Sasuke
07-09-2007, 17:44
Ами незнам ама аз чесно казано необичам да съм с ъхъм гадже защото се затормозявам и до 2 месеца ми омръзва!Така стана и с предишната ми връзка която приключи наскоро след рекордните от години на сам 2 месеца и 4 дена :) ! И аз и сичките ми приятели (и от двата пола) сме на мнение че това е тъпо да се обвързваш!Сичко се прави за забавление!За нас не е модерно да си си ммм гадже с некой (а тва гадже ми е доста децко)

cherinka
07-09-2007, 17:53
И аз за сефте чувам нещо подобно.
Аз цял живот съм била свободна като волна птичка и никога не съм лъгала, но и не съм фащала някого в крачка, който ме е излъгал..

Други наистина имат, а трети ходят с няколко
Ей тва си е жив факт :mrgreen:
(не е смешно, трагично е :smt009 )

Хах. :D

thefreak
07-09-2007, 17:54
Защо е толкова модерно да си имаш гадже? Защото съм свидетел на хора, които нямат гаджета или имат въобръжаеми такива и викат: "Аз си имам гадже." Други наистина имат, а трети ходят с няколко. Не е ли по-важно наистина да се влюбиш, от колкото да ходиш с поредната/поредния за някаква си година, а на следващата да си с друг(а)?
Това нещо е част от група неща, които зависят от твоя избор.
Щом е важно за теб значи е важно.
Други примери:
Щом вярваш в бог значи го има.
Щом си жена значи вярваш в любовта.
И така.. личен избор.

07-09-2007, 18:02
Еми и в този форум всеки вика имам гадже, а след месец (или година) ще са с друг(а). Е толкова ли е трайна любовта? Няколко месеца, година? Трябва да е поне 2.

07-09-2007, 18:07
Мен ме дразни като искам да сваля гадже и тя да казва, че си има гадже. Еми като си има, аз може да искам да ги разделя. Това не трябва да е пречка, че е заета, мвинаги можеш да разделиш една двойка.

Sasuke
07-09-2007, 18:08
Еми и в този форум всеки вика имам гадже, а след месец (или година) ще са с друг(а). Е толкова ли е трайна любовта? Няколко месеца, година? Трябва да е поне 2.


Какво 2?Години??Това пак не е истинска любов!!!Истинската любов е тази която издържа до краяТи са кво ходил/а си с некой/я 2 години и смяташ вече че знаеш всичко за любовта?? :smt011

07-09-2007, 18:09
Мен ме дразни като искам да сваля гадже и тя да казва, че си има гадже. Еми като си има, аз може да искам да ги разделя. Това не трябва да е пречка, че е заета, мвинаги можеш да разделиш една двойка. Трябва ли като момичето си има гадже да се отказваме или да се борим за нея?

alkobalko
07-09-2007, 18:12
Поне аз не го приемам за модерно. Подсъзнателно във всеки от нас има един стремеж да бъде харесван от другия пол. А след това и да има някой до себе си, който да обича и който да го обича. За мен това са причините да се парадира с гаджетата.

Gothique♫
07-09-2007, 18:13
Ми всъщност вече важи 'Колкото повече,толкова повече' тъй че вече си мисля че найстина няма истинска любов между хората защото за някой човека до него е само поредната бройка която ще скъса скоро и ще тръгне със друг и така...Просто затва и вече ми е писнало от момчетата дето се праят на големите ''свалчи'' и след тва зарязват супер тъпо женката,което супер много ме нерви но кво да се прави ''модерен свят'' :smt011

Levane
07-09-2007, 18:23
Мода не мисля просто някой обичат да си фащат по 2 защото се мислят за нещо повече от някой .... при мен любовта идва рядко и не за далго незнам защо :)

moon_flower
07-09-2007, 18:26
Не е модерно,а просто се превземат.Има ги и такива,за които да имаш гаджета,които сменяш като носни кърпи е супер яко и това те прави супер готин/а и е много фешън и си наи готиния в даскалото,само ето всички други те мислят за курва...
Тъпо е да имаш по няколко гаджета и да се хвалиш.

07-09-2007, 18:30
Също мисля, че гези с гаджета да се подиграват на тези без е тъпо.