PDA

View Full Version : Моля за помощ плсс



Охххх
07-09-2007, 17:44
Ами зада не ви отегчавам ще карам накратко...хаесвах едно момче -1година по-голямо мен-10ти клас,от едно училище сме отначало явно и двамата се харесахме и много пъти ми показа че ме харесва но ни липсваше смелост поне аз така мисля....след това заминахме всички класове на екскурзия на Банско за 3 дни...отначало вс беше супер с него но после едно момиче от нашето училище и той бяха заедно неразбрах как стана всичко! После се върнахме на училище аз отсъствах около половин седмица и като се върнах той не ми говореше,неговите приятели не я понасят и аз съм приятелка с тях те ме убеждаваха че той не я харесва и само се забавлява...после с него проведохме разговор и той каза че между нас нищо няма да стане но се колебаеше и после направи неща които не отговаряха на това което ми каза.После уж бяхме приятели а те двамата тръгнаха.Въпросното момиче нарочна избира удачни случай да ме дразни с него и т.н и вече не се сдържам,понякога той се държи все едно иска да е с мен понякога е мн различен...нз дали още са заедно но го харесвам и нз какво да правя едва ли вече има смисъл но ви моля за съвет дали да се боря? :?

thefreak
07-09-2007, 18:02
Да бе знаеме как се "борите" момичетата. "оф ся ша го стрелна и ще чакам да ми се обади" , "ама защо не ми се обаждааа, ама той това той онова, нека пуснем една тема да разкажем на всички как света се върти около нас, как другите правят неща за да ни дразнят само нас, това няма нищо общо с желанията на момчето. Той само се забавлява, а не я харесва нея, а мене ме харесва наистина, защото съм си го въобразила. И който ме нарече егоистка, значи нищо не разбира.""

Мисля, че не мога да съм по ясен.

sasha_90
07-09-2007, 18:07
За какво има да се бориш?
Аз до колкото разбрах само си е играл с теб.

alkobalko
07-09-2007, 18:14
Или е много объркан, или не знае какво иска. Ако държиш да се пробвате, говори сериозно с него. Ако ти каже не, спираш да се "бориш" за него.

_cherry_
07-09-2007, 18:26
За какво да се бориш? Нали е говорил с теб и ти е казал , че нищо няма да стане... остави го. Той губи..